Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Deus Ex 3: Human Revolution - Bunt Ludzkości

2036 postów w tym temacie

Dokładnie tak, ONZ w przypadku konfliktu zbrojnego największej 5tki graczy militarnych na bliskim wschodzie czyli USA-Rosja-Izrael-Chiny-Iran, rozpadło by się jak domek z kart, podobnie jak wszystkie pseudo-układy w czasie wojen światowych [wielki wał je strzelił jak przyszło co do czego]

Aczkolwiek obecna wizja świata i tak nie jest tak drastyczna jak przewidywano [generalnie 3ciej wojny nie ma i nie będzie długo długo... bo był by z niej marniutki profit i nie było by czym rządzić po nuklearnej hekatombie]

A co do

Spoiler

Faridy

- zapytałem bo też nie dałem rady ich wytępić cichaczem :) [na normalu może bym wyrobił, na Deus Exie nie dało rady]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, ja(jeszcze raz zaznaczam) mojego wyboru nie bronię, ale wydaje mi się, że był sto razy lepszy niż

Spoiler

wersja Darowa, który zrobił cały ten sfy z własnych samolubnych pobudek.



Jeżeli chodzi o ONZ to chyba nikt nie ma wątpliwości, że ma to jakikolwiek wpływ po za robieniem szumu medialnego. Co do reszty - brzmi to już jak teoria spiskowa, a ja średnio w nie wierzę. Jedne organizacje mają większy wpływ(NATO, EU, AI) inne są śmiechem na sali(Greenpeace), ale nie sądze by za tym wszystkim stała jakaś grupa ludzi, którzy to kontrolują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 23:19, Pietro87 napisał:

Dokładnie tak, ONZ w przypadku konfliktu zbrojnego największej 5tki graczy militarnych
na bliskim wschodzie czyli USA-Rosja-Izrael-Chiny-Iran, rozpadło by się jak domek z kart,
podobnie jak wszystkie pseudo-układy w czasie wojen światowych [wielki wał je strzelił
jak przyszło co do czego]

Na razie nikt nie ma interesu w takiej walce. Ciężko sobie obecnie wyobrazić uzasadnienie dla takiego konfliktu, oprócz wyreżyserowania usunięcia kogoś z tej grupy, lub zupełnej zmiany jej składu. Zresztą nie uwierzę w to, ze rządy tych państw jak i wielu innych mają jakąkolwiek swobodę podejmowania decyzji. Nie mam za to problemu z tym, by uwierzyć w to że znajdują się pod kontrolą odpowiednich wpływowych ludzi. Kwestia otwarta jest to, czy owi ludzie ze sobą w jakimś celu współpracują (globalny spisek), czy działają niezależenie. Z naszego punktu widzenia (szarych grahamek) jest to jednak akademicka dysputa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 23:25, darth_16 napisał:

Co do reszty - brzmi to już jak teoria spiskowa, a ja średnio
w nie wierzę. Jedne organizacje mają większy wpływ(NATO, EU, AI) inne są śmiechem na
sali(Greenpeace), ale nie sądze by za tym wszystkim stała jakaś grupa ludzi, którzy to
kontrolują.

Tak samo mówiono o hipisach w czasie wojny w Wietnamie. Też byli śmiechu warci, a do tego uznawani za bandę idiotów, którzy niedomyci biegają po ulicach na totalnych haju i wygadują głupoty. Kto mógłby to kontrolować i po co? A jednak okazało się, że takie ich przedstawienie miało ich zdyskredytować, by działania samych hipisów nie spełniały oczekiwań ich komunistycznych mocodawców. Oczywiście sami hipisi byli przekonani, że to co robią nie ma żadnego związku z wojną wywiadów - idealna sytuacja, gdy masz do dyspozycji przysłowiową V Kolumnę, która nawet nie zdaje sobie sprawy czym jest (mało tego szczyci się tym, że nie jest tym czym w rzeczywistości jest :P).
Nie uważam zatem, jakoby na czele tych organizacji stali ludzie świadomie uczestniczący w jakimś spisku, spotykający się nocą w ciemnym zaułku niczym Patient X z DX:HR ;) Mają raczej przekonanie o swojej misji i jej realizowaniu w jak najlepszy sposób. Ale ich działania są odpowiednio kreowane tak, by same organizacje i zainteresowani nie zdawali sobie sprawy z tego, że tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 20:45, Pupu2 napisał:

Skad pobrać napisy polskie do angielskiej wersji deus ex?


A skąd masz angielską wersję gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 22:44, HumanGhost napisał:

Pytanie mam odnośnie tego aczika zdobywanego za niezabijanie wrogów.

Spoiler

Czy zabicie tych
w prologu się liczy? Bo szczerze powiedziawszy nie zauważyłem żeby była inna możliwości
na przejście dalej.



Spoiler

Da się tych najemników obejść bez zabijania. I jestem na to żywym dowodem. W pierwszym pomieszczeniu trzeba się chować za osłonami i skradać się od jednej do drugiej, a w drugim użyłem małego fortelu niczym James Bond. Zamiast się skradać przy schodach zacząłem strzelać, po czym pobiegłem na frugą stronę przy barierce (a nie schodami) niektórzy przeciwnicy przyszli zobaczyć co i jak inni się schowali za rogami przyczajeni, a ja jak tylko nadarzyła się okazja przeskoczyłem barierkę i pobiegłem w stronę wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Można się skitrać i ich wymijać, jest to dosyć czasochłonne bo trzeba czekać aż odpowiednio się ustawią, ale jak najbardziej wykonalne. Możesz też spróbować rzucać np kartonami w celu odwrócenia ich uwagi i przemknięcia w odpowiednie miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 00:45, Wojman napisał:

A skąd masz angielską wersję gry?


Wystarczyło, że nie instalował z płyty, a pobrał ze Steama jak ja. Tyle, że ja tak zrobiłem, bo chciałem mieć w pełni angielską wersję.

Ale zgadzam się, że pytanie podejrzane. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem w jaki sposób mieć angielską wersję. Użytkownicy, którzy mogą mieć piracką wersję niekoniecznie... A instalując gre na Steamie też powinieneś mieć możliwość zagrania w wersji PL. Jak to chyba wiesz. :) Co do instalacji z płyty - można zainstalować wersję PL i mieć wersję angielską na Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 01:40, Wojman napisał:

Ja wiem w jaki sposób mieć angielską wersję. Użytkownicy, którzy mogą mieć piracką wersję
niekoniecznie... A instalując gre na Steamie też powinieneś mieć możliwość zagrania w
wersji PL. Jak to chyba wiesz. :) Co do instalacji z płyty - można zainstalować wersję
PL i mieć wersję angielską na Steam.

Edycja Kolekcjonerska występuje tylko w wersji angielskiej. Dopiero pobierając grę ze Steam można wybrać pakiet językowy etc. Oczywiście jeśli komuż we wspomnianej edycji działa płyta ;P Ja tego szczęścia nie miałem, do tego zabrakło instrukcji, więc musiałem w Cenedze załatwiać kod do Steam''owej wersji - i się udało w 2h. Świetna postawa naszego dystrybutora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość w grze włączyć tryb TPP (zza pleców)? Wszędzie gdzie widzę jakieś gameplaye, to jest jedynie widok FPS, a bohatera mamy okazję jedynie oglądać gdy ten się chowa za jakąś osłoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 02:03, Kraju napisał:

Jest możliwość w grze włączyć tryb TPP (zza pleców)?


Nie nie ma, Jensena możesz oglądać tylko podczas używania osłon i w filmikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Co do instalacji z płyty - można zainstalować wersję

Dnia 04.09.2011 o 01:40, Wojman napisał:

PL i mieć wersję angielską na Steam.

Że niby jak? Bo jedyne co mi przychodzi do głowy, to rozpoczęcie instalacji z internetu przez Steam, a potem włożenie płyty, by skorzystało z plików instalacyjnych zamiast wszystko pobierać (a chyba wtedy i tak trzeba zapauzowac instalację, żeby ten sposób zadziałał). W grze chyba nie widziałem opcji zmiany języka. No chyba, że zmiana języka interfesju Steam zmienia też język gry. Tak jest bodaj z Team Fortress 2?

Spoiler

I żeby nie było na dowód, że mam swoją wersję. :3
http://steamcommunity.com/id/maggit00/stats/DXHR?tab=achievements

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 02:47, maggit napisał:

W grze chyba nie widziałem opcji zmiany języka. No chyba, że zmiana języka interfesju
Steam zmienia też język gry. Tak jest bodaj z Team Fortress 2?


Na Steamie kliknij prawym przyciskiem myszy przy grze Deus Ex: Human Revolution, wybierz "właściwości", a następnie zakładkę "Język" i z listy wybierasz w jakiej wersji językowej chcesz grać. Jeśli zainstalowałeś wersję polską z płyty to wybierasz wersję angielską w podanym menu, a Steam sam dociągnie odpowiednie pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 01:49, Graffis napisał:

Edycja Kolekcjonerska występuje tylko w wersji angielskiej. Dopiero pobierając grę ze
Steam można wybrać pakiet językowy etc.


To rozwiązanie z tego posta http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=23814&pid=776 w przypadku EK DE: HR nie działa? Wydaje mi się, że można zmienić na Steamie wersję językową niezależnie w jakim kraju i w jakiej wersji językowej grę się kupi w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze blade. Miałem chęć za pierwszym razem przejść grę bez zabijania a tu d*pa blada. Hmm zastanawiam się czy nie zacząć od nowa w takim aspekcie. I tak jestem dopiero w pierwszej misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 03:14, Wojman napisał:

Na Steamie kliknij prawym przyciskiem myszy przy grze Deus Ex: Human Revolution, wybierz
"właściwości", a następnie zakładkę "Język" i z listy wybierasz w jakiej wersji językowej
chcesz grać. Jeśli zainstalowałeś wersję polską z płyty to wybierasz wersję angielską
w podanym menu, a Steam sam dociągnie odpowiednie pliki.


Ciekawa sytuacja, bo ja np. zainstalowałem grę z płyty (PL, kupiona w empiku) i oczywiście zapomniałem zmienić w Steamie język na angielski. O dziwo nie miałem powodu do obaw, bo gra uruchomiła się od razu w języku angielskim, ku mojemu lekkiemu zaskoczeniu. Czy to jest normalne ? Bo jeśli tak, to w takim razie ktoś kupując grę i instalując z płyty musi ręcznie dograć sobie polskie napisy ze Steama, nie na odwrót.
A niestety gra wymaga IMO znajomości angielskiego na poziomie nieco ponad zaawansowanym, szczególnie że nie ma możliwości powrotu do obejrzanych filmików lub ponownego przeczytania odbytych dialogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 10:12, The-Darkest napisał:

CZy ktos moglby zamiescic mapke albo powiedziec gdzie sa handlarze w poszczegolnych miastach?:)


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=23814&pid=729

W Detroit jeden jest na stacji benzynowej. Drugiego znajdziesz w jednym z bloków za stacją. Musisz wejść po drabince na górę i do środka przez okno. Handlarz będzie w jakimś mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować