Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Deus Ex 3: Human Revolution - Bunt Ludzkości

2036 postów w tym temacie

Też wolałbym taką wersję, ale problem w tym że Eidos nie mówi nic o kolejnych DLCkach, być może będzie to jedyne, a może robią to specjalnie żebyśmy nie czekali na GOTY.
Eeeeeeeeeeeeenyłej, ja mam DLC jak na razie gdzieś bo jeszcze nawet połowy podstawki nie przeszedłem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy odpalę tego Deusa przynajmniej na najniższych detalach mając kompa:

Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Dodatek Service Pack 3 (2600.xpsp_sp3_qfe.101209-1646)
Processor: Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs)
Memory: 2046MB RAM
Card name: NVIDIA GeForce 8600 GT

Bo dużo dobrego słyszałem o tej grze a dawno w jakieś dobre RPG nie grałem, wiem że niby w wymaganiach minimalnych jest napisane że karta graficzna musi mieć 512 mb ale tak jak w wielu innych przypadkach może to mieć się nijak do praktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na minimalnych ustawieniach gra odpali się bez najmniejszego problemu, gorzej może być jeżeli zaczniesz "podkręcać" tekstury, ale sama w sobie gra powinna chodzić. Ja osobiście gram na dużo lepszym procesorze, więcej pamięci ram, za to na tragicznej karcie graficznej bo 9600GT i gram przy włączonych maksymalnie możliwych ustawieniach w 1680x1050 bez tesselacji. Silnik gry jest przyzwoicie zoptymalizowany, więc warto zainwestować w grę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 00:19, Sniper222 napisał:

A ja mam takie pytanie czy wersja na konsole bedzie po polsku ? I Czy juz wyszła/ kiedy
wyjdzie na PSS

Na PSS nie ma i wątpię żeby było. Jest po polsku, wersja kinowa. Przynajmniej na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem po raz pierwszy Deus Ex. Gra.. łeb urywa i rzuca na podłogę. Super przygoda, świetny klimat i wolność działania. Mimo prób nie udało się zakończyć gry bez ofiar. Może kiedy indziej się uda. ;]
Teraz trzeba będzie odblokować pozostałe osiągnięcia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również niedawno ukończyłem grę i podpisuje się pod pierwszą częścią posta HumanGhosta. Gra naprawdę świetna, wysokie oceny w necie nie są przypadkowe. Teraz rozpocząłem przygodę po raz drugi - tym razem będę starał się nikogo nie zabijać, bo za pierwszym podejściem czasem się skradałem, ale czasem grałem na terminatora ;] Przy okazji spróbuje odblokować nie zdobyte osiągnięcia i wykonać kilka misji pobocznych które ominąłem za pierwszym razem, a zdobyć jak najwięcej punktów Praxis - inaczej mówiąc wycisnąć z gry wszystkie soki.

Teraz pytanie odnoście ulepszania broni i co za tym idzie zdobycia acziwa. Czy aby zdobyć osiągnięcie, za pełne usprawnienie broni, mogę usprawniać dowolną broń, czy tylko niektóre się pod to kwalifikują?
Pytam, bo np. taki karabin obezwładniający można ulepszyć tylko w jednym parametrze (bodajże szybkostrzelność lub szybkość reloadu) o 3 kreski, więc usprawnienie go ma maxa jest dość proste w porównaniu z innymi broniami. Ja za pierwszym razem ulepszałem karabin bojowy, który miał duże możliwości ulepszeniowe i na koniec gry zabrakło mi jednego ulepszenia. Swoją drogą w grze bardzo często spotykałem powiększenia magazynka i zwiększenie szybkości przeładowania, a bardzo rzadko ulepszenia szybkostrzelności i zwiększenia obrażeń, więc chyba nie da się (lub jest bardzo trudno) ulepszyć na full broni, które mają więcej punktów usprawnień w tych aspektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz ulepszać dowolnie wybraną przez siebie broń. W statystykach każdej z nich znajdziesz kilka pól. Na górze masz dodatkowe gadżety, które instaluje się tylko raz. Trochę niżej masz chyba 4 pola statystyk, które możesz ulepszać kilka razy (nie wszystkie i nie zawsze na maksa. Całość jest jednak odpowiednio oznaczona). Na przykład zwiększenie obrażeń, szybsze przeładowanie, większy magazynek itp. Żeby zdobyć achievement trzeba ulepszyć tylko jedną broń. Najmniej pracy wymaga podobno karabin na strzałki usypiające, ale znowu zajmuje on sporo miejsca w plecaku i jest praktycznie bezużyteczny dla kogoś, kto nie boi się zabijać przeciwników. Sporo osób decyduje się na ulepszanie pistoletu też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Wiem o co chodzi z tymi ulepszeniami broni, bo już raz grę ukończyłem, a tuning broni jakiś zbyt skomplikowany nie jest. Właśnie chodziło mi o tą różnicę w podatności na ulepszenia, bo np. taki karabin usypiający można zmodyfikować tylko w jednym parametrze (nie licząc tych dodatków do broni), a większość innych broni ma o wiele większe możliwość , tak więc trzeba się o wiele bardziej natrudzić aby taką broń w pełni usprawnić. Ale skoro za karabin obezwładniający dostane acziwa, to jest to prostsze niż myślałem, a nosić go będę przy sobie raczej cały czas bo jak wspominałem gram stylem składankowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 09:11, Ifym napisał:

Na PSS nie ma i wątpię żeby było. Jest po polsku, wersja kinowa. Przynajmniej na PS3.


Przepraszam nie sprecyzowałem chodziło mi o DLC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O dziwo nie udało mi się za pierwszy podejściem przeczytać wszystkich e-booków. Czy jak będę grał po raz kolejny to również muszę przeczytać wszystkie po kolei żeby zdobyć aczika czy wystarczy, że trafią, np. na tą jedną nieprzeczytaną jak dotąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 18:52, HumanGhost napisał:

O dziwo nie udało mi się za pierwszy podejściem przeczytać wszystkich e-booków. Czy jak
będę grał po raz kolejny to również muszę przeczytać wszystkie po kolei żeby zdobyć aczika
czy wystarczy, że trafią, np. na tą jedną nieprzeczytaną jak dotąd?


Szczerze nie mam pojęcia, ale z drugiej strony zauważ że np osiągnięcie polegające na pozbyciu się 100 przeciwników w "cichy" sposób musi być zrealizowane w JEDNEJ i tej SAMEJ grze, więc bardzo możliwe, iż będziesz musiał czytać wszystko od nowa. Nie jestem pewny na 100% więc poczekaj na wypowiedź kogoś obeznanego lepiej ode mnie w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, faktycznie trzeba za jednym podejściem wszystkie przeczytać.
Dzięki za link Piotrek. Przyda się. Tym razem wyczyszczę wszystkie lokacje i przeszukam każdy kąt. Nikt przy życiu się nie ostanie. I każda książka zostanie przeczytana. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLC już możliwe do zakupienia. Zaryzykowałem i o dziwo ściągnęło się bardzo szybko.

Nowe osiągnięcia:

Dobry samarytanin
Wymieniłeś ogniwo zasilające w uszkodzonej kapsule, ratując życie osoby wewnątrz.

Nigdy nie zapominaj
Wróciłeś do miejsca, w którym Belltower znalazło cię i schwytało.

Ucieczka z patelni
Udało ci się uciec ze statku... Ale co dalej?

Uczony
Kiedy dowody, cyfry, zostały wyświetlone w kolumnach przed moimi oczami...

Wszystko powyższe
Udało ci się uratować dr Kavanagh i wszystkich więźniów.

Zaplecze
Udało ci się dostać do tajnego sklepu Quinna.

Łowca doskonały
Udało ci się dokonać zamachu na Blake''a bez zostania zauważonym.

Stare porzekadło
Najwyraźniej twój wszczep KASIA nie działa na wszystkich...

Placówka Zero
Udało ci się przetrwać Brakujące Ogniwo bez wykorzystywania zestawów Praxis ani wyposażenia.

Nigdy nie przestawaj szukać
Udało ci się uciec ze stacji Rifleman Bank. Nic już nie powstrzyma cię od znalezienia Megan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować