Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Deus Ex 3: Human Revolution - Bunt Ludzkości

2036 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2012 o 15:31, Thalanthas napisał:

Kupiłem sobie Deus Ex. Chcę zainstalować to zaczęło mi pobierać Steam (nie miałem wcześniej
zainstalowanego). Natomiast to instalacji Steama ten zaczął pobierać grę zamiast zainstalować
z płytki. O co chodzi, czemu nie mogę go normalnie zainstalować tylko muszę czekać 4
godziny aż mi się pobierze? Nie miałem wcześniej gier które wymagały Steama więc nie
mam doświadczenia. Co robię źle?


Steam to platforma która obsługuje dużą ilość gier, tzn żeby aktywować grę z systemu steam musisz wklepać w tym programie kod. Zazwyczaj okno aktywacji uruchamia się po włożeniu płyty, i po wpisaniu kodu program steam automatycznie instaluje grę z dysku. Nie wiem dlaczego tobie pobiera się Deus Ex, powinien się instalować z płyty jeżeli jest taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest tak: wkładam płytkę, klikam instaluj, pojawia się okienko Steam Setup(Instalowanie składników systemowych... Proszę czekać.) To jest instalacja gry? Jeśli tak to pierwszy raz się z taką spotykam. :) W takim razie co on ściąga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 15:37, Thalanthas napisał:

Bo to jest tak: wkładam płytkę, klikam instaluj, pojawia się okienko Steam Setup(Instalowanie
składników systemowych... Proszę czekać.) To jest instalacja gry? Jeśli tak to pierwszy
raz się z taką spotykam. :) W takim razie co on ściąga?


Tak to jest instalacja gry. Po prostu tak już działa Steam. Szczerze mówiąc, to nie wiem co on ściąga, ale tak to właśnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam zawsze się zastanawiałem czy to nagle po powstaniu Steama patche tak urosły, czy co nie jest logiczne (przynajmniej pod pewnymi względami) Steam pobiera całą zawartość, która miała być spatchowana i podmienia ją ze starą wersją. Shogun 2 nieraz pobierał i 10 GB... A drugim razem 256 MB. Sam już tego nie rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Wie ktoś gdzie moge rozpocząć zadania z perkami "burząc system" oraz" brudny biznes" chodzi mi o dokładną lokalizacje jaki budynek w budynku czy koło itd. Z góry dziekuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 10:17, diabolo20 napisał:

"burząc system"


Spoiler

W Detroit w Convention Center. Na skrzyżowaniu kilku korytarzy będzie stał Officer Nicholas. Po tym jak już skończysz z Taggartem.


Dnia 23.05.2012 o 10:17, diabolo20 napisał:

" brudny biznes"


Spoiler

W Hengsha w Hung Hua Hotel. W jednym z pokoi na 3 albo 4 piętrze, na łóżku będzie siedziała dziewczyna o imieniu Ning Tsai.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 11:00, diabolo20 napisał:

jeszcze tylko jedno pytanie gdzie moge kupic w chinach amonicje do pistoletu ogluszajacego
i innych broni?


Spoiler

Na samym dole Hung Hua Hotel jest sprzedawca, drzwi są ukryte w czerwonej ścianie. Drugi sklep jest w Alice Garden Pods (hotelu z kapsułami zamiast pokoi).
Gdy jesteś w Hengsha drugi raz, jest nowy sprzedawca w kanałach, a ten z Alice Garden przenosi się do dzielnicy Youzhao.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie
jestem w wizy i wlasnie z niej wychodze. Czy zaalarmowanie mechów żucając granat elektromagnetyczny uniemożliwi mi zdybycie perka? oraz gdzie znajde drugi granat EM (pierwzy był szawce w pokoju na górze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 16:43, diabolo20 napisał:

witam ponownie
jestem w wizy i wlasnie z niej wychodze. Czy zaalarmowanie mechów żucając granat elektromagnetyczny
uniemożliwi mi zdybycie perka? oraz gdzie znajde drugi granat EM (pierwzy był szawce
w pokoju na górze

Prolem rozw
Jestem teraz ponownie w Detroit który boryka się ze strajkiem. Jak mam się dostać do siedziby organizacji z koro założyli na ulicy ściane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 22:07, SarenkaB napisał:



No ciekawe,jezeli to prawda to szykuje sie nie lada gratka.Po sporym sukcesie najnowszej czesci wielce prawdopodobny jest sukces nastepnej czesci.Potencjal w grze jest ogromny i naprawde nowa czesc moze zrewolucjonizowac gatunek,oby.Tylko co to za studio tutaj opisuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 23:33, szaryczlowiek napisał:

Tylko co to za studio tutaj opisuja?

D''oh, Eidos Montreal. Ale ta notka może równie dotyczyć Thiefa 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować