Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Deus Ex 3: Human Revolution - Bunt Ludzkości

2036 postów w tym temacie

Te dwa acziki są ciężkie. Trzeba utrzymywać stan strażników na ostrożnym, jeśli już zamierzamy wyjść z cienia. Dodatkowo uważać na mechy, bo te włączają alarm bez potrzeby dotykania panelu, natomiast strażnicy musza dopaść panel.

Warto więc hakować panele, uważać na strażinków i najlepiej przechodzić plansze z bonusem do ducha. Jeśli poza bonusem do ducha, pokaże się bonus do cichego przejścia, to jest to znak, że żaden alarm nie został włączony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 13:02, karolekx23x napisał:

A tak w ogóle przejscie gry nie zabijajac nikogo jest trudne?


Przejście bez alarmu nie jest trudne. Zrobiłem to za pierwszym podejściem bez najmniejszego problemu. Za to pacyfisty mi się nie udało bo mi pewnie gdzieś po drodze jakiś strażnik zdechł w szybie wentylacyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobię grę jak była promocja na steam i czemu mi na dx11 nie chce działać ? Max mam 0.9 fps i nawet załadować się nie chce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Deus Exem. Kupiłem tę grę niedawno na wyprzedaży na Steamie, zainstalowałem na swoim laptopie. Laptop spełnia wymagania gry, gra rusza nawet na maksymalnych ustawieniach, ale po pół godziny gra się wykrzacza, potem już nawet nie idzie wczytać gry, bo zacina się dużo wcześniej. Nie sądzę, by mu było za gorąco, bo dla testu odpaliłem Wiedźmina 2 na wysokich ustawieniach i grałem dobre półtorej godziny bez najmniejszego problemu. Co jest? Wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2012 o 23:58, Harrolfo napisał:

Sprawdziłeś spójność plików?


Ta, robiłem to kilka razy, za każdym razem to samo (czytaj: nic nie pomaga).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 14:19, Phobos_s napisał:

> A tak w ogóle przejscie gry nie zabijajac nikogo jest trudne?

Przejście bez alarmu nie jest trudne. Zrobiłem to za pierwszym podejściem bez najmniejszego
problemu. Za to pacyfisty mi się nie udało bo mi pewnie gdzieś po drodze jakiś strażnik
zdechł w szybie wentylacyjnym.


Dopiero w połowie gry zauważyłem, że jeśli przeniesie się uśpionego przeciwnika, to będzie to dla niego równoznaczne ze śmiercią :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Być może ktoś już to tutaj wrzucał. Ale jeśli nawet, ja zapoznałem się z tym filmikiem dopiero wczoraj... w zasadzie całkowicie przypadkowo, bo szukałem czegoś z zupełnie innej beczki.
Było nie było filmik genialny, opisuje co może się stać z człowiekiem jeśli zbyt długo gra w Deus Ex: HR. :-) Jeśli nie kojarzycie, to zapraszam do linka poniżej. Kilka tekstów po prostu mnie zniszczyło. ;-D
http://www.youtube.com/watch?v=PG41bXO0mGs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę Was męczył.

Gra ciągle, mimo zmniejszania ustawień graficznych, aktualizacji tak systemu, jak i samej gry, się przycina. Nie mogę skończyć misji, bo potrafi się zawiesić podczas ładowania. Nie wiem o co chodzi, czasem wytrzyma pół godziny, czasem 10 minut. Nie jest to raczej wina sprzętu (Wiedźmin 2 na wysokich detalach hula aż miło i nawet się nie przytnie, w samego DE:HR też już grałem na tym sprzęcie, co prawda w pirata, ale kupiłem oryginał i chętnie przeszedłbym go jeszcze raz, ALE SIĘ KURDE NIE DA). Wie ktoś, czym to może być spowodowane i jak to naprawić? Mowa o wersji ze Steama z niedawnej wyprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą ukończyłem dodatek The missing link i oceniam go całkiem pozytywnie, ot taka po prostu wycięta część podstawowej wersji gry, dodająca jedną (lub dwie jeśli liczyć statek i placówkę osobno) lokację na kilka godzin gry. Klimat ten sam, rozwiązania w większości też więc gra się jak najbardziej przyjemnie, lekko irytujące może być tylko łażenie w te i z powrotem do tych samych miejsc w końcowych etapach gry.
Teraz spróbuje przejść grę aby zdobyć achievement Placówka Zero, czyli ukończyć grę bez używania sprzętu i wszczepów. I tu mam pytania.
Czego dokładnie nie mogę używać? Wiem, że na pewno nie mogę aktywować żadnych wszczepów oraz używać broni i grantów, ale nie wiem jak sprawa wygląda z innym wyposażeniem typu zestawy energetyczne, środki lecznicze itp. Poza tym, nie wiem czy mogę przechowywać sprzęt w plecaku nie używając go, czy w ogóle nie mogę nic zabierać ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wsród trofeów Deusa znalazłem coś takiego: "Burząc System" - Pomóż funkcjonariuszowi Nicholasowi pozbyć się śmieci. (znajduje się ono wśród trofeów za zadania poboczne). I tu pojawia się moje pytanie. Ten cały detektyw Nicholas razem ze swoim zadaniem znajduje się jeszcze w Detroit, czy

Spoiler

już w Hengshy

? Bo z poprzedniego przejścia gry (na PC) nie pamiętam w ogóle takiej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2012 o 21:12, tylor2_AKA_Wylfryd napisał:

Wsród trofeów Deusa znalazłem coś takiego: "Burząc System" - Pomóż funkcjonariuszowi
Nicholasowi pozbyć się śmieci. (znajduje się ono wśród trofeów za zadania poboczne).
I tu pojawia się moje pytanie. Ten cały detektyw Nicholas razem ze swoim zadaniem znajduje
się jeszcze w Detroit, czy

Spoiler

już w Hengshy

? Bo z poprzedniego przejścia gry (na
PC) nie pamiętam w ogóle takiej postaci.

Dość dziwne, Nicolasa spotykasz zaraz po spotkaniu z Taggartem podczas jego wystąpienia i przekonaniu go (lub nie) by powiedział ci gdzie znajduje się jego kumpel Sandoval. Nicolas jest przy wyjściu z tej lokacji praktycznie NIE SPOSÓB go nie spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2012 o 21:15, Hubi_Koshi napisał:

Dość dziwne, Nicolasa spotykasz zaraz po spotkaniu z Taggartem podczas jego wystąpienia
i przekonaniu go (lub nie) by powiedział ci gdzie znajduje się jego kumpel Sandoval.
Nicolas jest przy wyjściu z tej lokacji praktycznie NIE SPOSÓB go nie spotkać.

Dobra, już kojarzę. ;) Dla pewności:

Spoiler

Jest w Detroit, ale dopiero po powrocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2012 o 22:21, tylor2_AKA_Wylfryd napisał:

Dobra, już kojarzę. ;) Dla pewności:

Spoiler

Jest w Detroit, ale dopiero po powrocie?


Tak podczas tych

Spoiler

Anty-Augowych rozruchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować