Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Deus Ex 3: Human Revolution - Bunt Ludzkości

2036 postów w tym temacie

Dobre wieści panie. Jak ta kolejna część [ części? ] będzie tak godną następczynią pierwszego Deus Ex jakim był Human Revolution to niech to robią nawet i pięć lat. Będzie na co czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Właśnie ukończyłem pierwszą część serii, która jest równie znakomita, co Human Revolution. Oby tylko twórcy w kolejnych częściach nie zaczęli upraszczać rozgrywki pod konsolowy relax-gaming i potrafili znów stworzyć ciekawe tło fabularne, to możemy otrzymać świetne gry. No i nie zapominajmy, że w podobnych klimatach dostaniemy jeszcze Cyberpunka 2077 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś mod do wersji Director''s Cut przywracający złoty filtr graficzny? Przyznam, że przywykłem do tej złotawej poświaty i była ona dla mnie cześcią artystycznej wizji gry, która przypadła mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huh... naprawde usuneli ten zloty filtr? Bosz..

Google znalazlo cos takiego: http://www.gamefaqs.com/boards/719090-deus-ex-human-revolution-directors-cut/67658785

Choc jako, ze nie mam edycji Director''s Cut to a) nie moge potwierdzic, ze wyglada to jak w oryginale, b) jest to plik BEZPIECZNY. Sciagasz na wlasna odpowiedzialnosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wakacje zamierzam ponownie przejść Bunt Ludzkości i tu rodzi się pytanie. Czy opłaca się kupować Director''s Cut? I czy ta edycja w ogóle wspiera polski język (na Steamie jest informacja, że nie jest obsługiwany)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2015 o 14:09, Kraju napisał:

W wakacje zamierzam ponownie przejść Bunt Ludzkości i tu rodzi się pytanie. Czy opłaca
się kupować Director''s Cut? I czy ta edycja w ogóle wspiera polski język (na Steamie
jest informacja, że nie jest obsługiwany)?


Ja sobie odpuściłem ze względu na zmieniony filtr graficzny. Nie wyobrażam sobie grać bez tego oryginalnego, zbyt fajny jest ;p a A walki z bossami mi nie przeszkadzały w oryginale też, bo miałem Tajfun wykupiony specjalnie po to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2015 o 14:09, Kraju napisał:

W wakacje zamierzam ponownie przejść Bunt Ludzkości i tu rodzi się pytanie. Czy opłaca
się kupować Director''s Cut? I czy ta edycja w ogóle wspiera polski język (na Steamie
jest informacja, że nie jest obsługiwany)?


Oprócz zmienionych walk z Bossami - nie jest wymagana otwarta walka z nimi, można załatwić ich z ukrycia - DC zawiera także dodatek The Missing Link.
Teraz, kupno Director''s Cut zależy od tego czy masz ten dodatek i czy zależy Ci na dodatkowych możliwościach pokonania Bossów.
Co do wersji polskiej niestety się nie wypowiem bo grałem w pełną ang.

Osobiście posiadam obie wersje i sobie chwalę. Ale to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2015 o 14:41, Phobos_s napisał:

Oprócz zmienionych walk z Bossami - nie jest wymagana otwarta walka z nimi, można załatwić
ich z ukrycia - DC zawiera także dodatek The Missing Link.
Teraz, kupno Director''s Cut zależy od tego czy masz ten dodatek i czy zależy Ci na dodatkowych
możliwościach pokonania Bossów.


Zmienione walki z bossami akurat mnie nie interesuje. Nie potrafię grać w skradanki, więc zawsze wybieram otwartą walkę. Dodatek posiadam i go ukończyłem. Jeżeli większej ilości zmian nie ma (oprócz usunięcia filtru graficznego, co akurat też mi nie jest na rękę), to sobie odpuszczę wydawanie kolejnych 5 euro.

Dnia 18.06.2015 o 14:41, Phobos_s napisał:

Co do wersji polskiej niestety się nie wypowiem bo grałem w pełną ang.


To akurat jest dla mnie bardzo ważna kwestia, bo po ang nie zamierzam grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 18.06.2015 o 14:50, Kraju napisał:

To akurat jest dla mnie bardzo ważna kwestia, bo po ang nie zamierzam grać.

Błąd. Grałem w obie wersje językowe i wydźwięk niektórych kwestii(ich dwuznaczność itp.) lepiej jest oddana właśnie w wersji oryginalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2015 o 14:09, Kraju napisał:

W wakacje zamierzam ponownie przejść Bunt Ludzkości i tu rodzi się pytanie. Czy opłaca
się kupować Director''s Cut? I czy ta edycja w ogóle wspiera polski język (na Steamie
jest informacja, że nie jest obsługiwany)?

Grałem w premierówkę, a że w bundlach się trafiło to mam i Director''s Cut. Polskiego języka tam nie znajdziesz więc zostaje angielski.
Co do opłacalności to się wolę nie wypowiadać. Zmiany w walce z bossami są dla mnie śmieszne. W pierwszym dodali wieżyczki, ale trzeba się włamać do systemu na poziomie 4 lub 5 (miałem 3 więc dziękuję za taką alternatywę). Przy drugim można się było zabić elektrycznością to dodali możliwość zabicia się gazem, który może wypełnić starą i nową arenę z bossem. Odniosłem też wrażenie, że rozgrywka stała się dużo prostsza przez ułatwienie, ale tu może mnie pamięć zawodzić. Mam wrażenie, że wcześniej musiałem zaglądać w każdą dziurę by znaleźć ukryte praxis, a teraz mam ukończone jakieś 3/5 gry i prawie wszystkie modyfikacje aktywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2015 o 14:50, Kraju napisał:

> Oprócz zmienionych walk z Bossami - nie jest wymagana otwarta walka z nimi, można
załatwić
> ich z ukrycia - DC zawiera także dodatek The Missing Link.
> Teraz, kupno Director''s Cut zależy od tego czy masz ten dodatek i czy zależy Ci
na dodatkowych
> możliwościach pokonania Bossów.

Zmienione walki z bossami akurat mnie nie interesuje. Nie potrafię grać w skradanki,
więc zawsze wybieram otwartą walkę. Dodatek posiadam i go ukończyłem. Jeżeli większej
ilości zmian nie ma (oprócz usunięcia filtru graficznego, co akurat też mi nie jest na
rękę), to sobie odpuszczę wydawanie kolejnych 5 euro.



W takim razie nie kupuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2015 o 14:50, Kraju napisał:

To akurat jest dla mnie bardzo ważna kwestia, bo po ang nie zamierzam grać.


Da się nałożyć spolszczenie ze zwykłego Human Revolution na DC i działa, nawet na steamie jest wrzucone o tutaj - https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=224628708. Jedynym mankamentem jest to, że w zasadzie dodatkowe teksty z DC zostały po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Które zakończenie jest kanoniczne, czyli będzie obowiązywać w kontynuacji? Z tego co pamiętam, to zakończenie wybieramy idąc którąś z trzech ścieżek (lewo, prawo lub na wprost), więc która droga zawiera to "najlepsze" zakończenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli nic sie nie zmienilo to chodza sluchy, ze kanoniczne jest zakonczenie zwiazane ze zniszczeniem Pancheai. Ale to na razie gdybanie troche bylo i nie wiem czy tworcy to do konca potwierdzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2015 o 14:58, Kraju napisał:

Które zakończenie jest kanoniczne, czyli będzie obowiązywać w kontynuacji? Z tego co
pamiętam, to zakończenie wybieramy idąc którąś z trzech ścieżek (lewo, prawo lub na wprost),
więc która droga zawiera to "najlepsze" zakończenie?


Z tego co ja pamiętam, to zakończenia były 4 (3 polecane przez postacie i 1 polegające na wysadzeniu całego kompleksu i zatopieniu go w morzu). Poza tym te trzy zakończenia od postaci polegały chyba na wysłaniu w świat jakiejś wiadomości, a wszystko odbywało się przy terminalu.

Trochę nie rozumiem dlaczego kanoniczne ma być zakończenie polegające na wysadzeniu wszystkiego, wtedy chyba było wyjaśnione, że wszyscy giną (razem z nami), a reszta świata dalej podąża swoim torem o niczym nie wiedząc. Teraz ma się okazać, że jakimś cudem to przeżywamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować