Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Deus Ex 3: Human Revolution - Bunt Ludzkości

2036 postów w tym temacie

Mozesz tez ich nie zauwazyć :P wtedy też giną po przekroczeniu jakiegoś "punktu/drzwi" na mapie. Tak mialem przy 1 graniu, chyba gra nie daje strzalki- a sadzilem, ze bedzie. ;)
Inne ukryte ratowanie to pewna pani w opresji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2014 o 17:09, Sarinew napisał:

Mozesz tez ich nie zauwazyć :P wtedy też giną po przekroczeniu jakiegoś "punktu/drzwi"
na mapie. Tak mialem przy 1 graniu, chyba gra nie daje strzalki- a sadzilem, ze bedzie.
;)


No, no ja z tego co pamiętam bez problemu ich ratowałem, nawet nie śpiesząc się przesadnie już w tym kompleksie w którym są przetrzymywani, tylko teraz zaskoczyło mnie, że nasze ociągnie się w budynku Sarifa może ma jakiś wpływ na dalszy ciąg misji.

Dnia 13.07.2014 o 17:09, Sarinew napisał:

Inne ukryte ratowanie to pewna pani w opresji ;)


Pewnie piszesz o

Spoiler

Malik

. Uratowana, a do tego nikt nie zginął, niczym w typowym filmie familijnym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2014 o 18:52, Wszystkozajete napisał:

Pewnie piszesz o

Spoiler

Malik

. Uratowana, a do tego nikt nie zginął, niczym w typowym
filmie familijnym ;]

Gdy grałem za pierwszym razem to myślałem że

Spoiler

jej śmierć to po prostu element fabuły, niezmienny taki

. Wtedy tak jak i teraz zawsze staram się unieszkodliwiać wrogów bez zabijania a tam byłoby to niemożliwe bo zanim ich po cichaczu zajdziemy od tyłu to
Spoiler

zabiją pilotkę

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2014 o 19:00, Tyler_D napisał:

Gdy grałem za pierwszym razem to myślałem że

Spoiler

jej śmierć to po prostu element fabuły,
niezmienny taki

. Wtedy tak jak i teraz zawsze staram się unieszkodliwiać wrogów bez
zabijania a tam byłoby to niemożliwe bo zanim ich po cichaczu zajdziemy od tyłu to
Spoiler

zabiją
pilotkę

.


Jest możliwe jak najbardziej,

Spoiler

ja dochodząc do tego momentu miałem zawsze spory zapas batonów itp do uzupełniania energi, do tego paralizator z zapasem amunicji i granat emp na robota. Zawsze udawało mi się przejść, ten etap bez większych problemów

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet z takim podejściem da radę

Spoiler

ją uratować. Wystarczy EMP na robota i mnóstwo amunicji do karabinu na strzałki usypiające. Jest to trudne, ale jak najbardziej wykonalne - trzeba być szybkim i umieć celnie strzelać z tego karabinu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zgadles, sam bylem przekonany, ze to niezmienna część historii, w tym miejscu, czas jest bardzo istotny(jak nigdy w grze?) i trzeba probowac wiele razy, a utrudnia to gdy ktos jest nieprzygotowany sprzetowo.;)
Szczesliwe zakonczenie tego watku tylko widzialem na filmiku, a jeszcze jest podobno zakonczenie

Spoiler

typu egzekucja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2014 o 19:51, Sarinew napisał:

Szczesliwe zakonczenie tego watku tylko widzialem na filmiku, a jeszcze jest podobno
zakonczenie

Spoiler

typu egzekucja



Ja za pierwszym przejściem gry jej nie uratowałem właśnie, bo chyba nie wiedziałem nawet o takiej możliwości i z tego co pamiętam to jeśli szybko popędzimy do celu (windy?) nie unieszkodliwiając wrogów, ale nie dając też im czasu na

Spoiler

zabicie Malik

, jadąc windą widzimy cut-scenkę
Spoiler

jak wywlekają ja z helikoptera i rozstrzeliwują

. Za drugim podejściem do gry już wiedziałem o możliwości ratunku i udało mi się to, ale było cięzko, bo nie dość, że grałem wtedy na max poziomie trudności, to jeszcze unieszkodliwiałem wrogów tylko pięściami.
Tak więc rozwiewając wątpliwości Tylera_D, jak najbardziej jest możliwe
Spoiler

uratowanie Malik

używając tylko pięści i jednego granatu EMP na robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2014 o 22:04, Wszystkozajete napisał:

Tak więc rozwiewając wątpliwości Tylera_D, jak najbardziej jest możliwe

Spoiler

uratowanie
Malik

używając tylko pięści i jednego granatu EMP na robota.


Problemem jest wtedy tylko dobre rozeznanie w terenie, który niespecjalnie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Quick questions.
1. Bawię ci ja się teraz swobodnie grą i chciałem sobie teraz przetestować laser (świetnie przepala ściany)...i zauważyłem, że nie zużywa toto amunicji. To normalne -znaczy, zużywa ammo pod jakimś dziwnym warunkiem- czy to bug?
2. Już kiedyś chciałem zapytać ale ciągle wylatuje mi z głowy: gra sukcesywnie "znika" mi zapisy stanu gry przy pierwszym uruchomieniu - "odnajdują się" przy ponownym uruchomieniu. Czy fakt, że gram w trybie offline może mieć coś do sprawy? Da się coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zacząć dawno temu kupiony Missing Link, ale jedna rzecz mi się nie zgadza- Steam pokazuje, że do zdobycia jest 10 achivmentów, a lista po kliknięciu pokazuje tylko 2. To jakiś bug? Ile jest u Was (ile zdobyliście?)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2014 o 14:38, Boguslav4 napisał:

Postanowiłem zacząć dawno temu kupiony Missing Link, ale jedna rzecz mi się nie zgadza-
Steam pokazuje, że do zdobycia jest 10 achivmentów, a lista po kliknięciu pokazuje tylko
2. To jakiś bug? Ile jest u Was (ile zdobyliście?)?

Prawdopodobnie nie pokazane są ukryte Achievementy. Jest ich kilka ale nie są pokazane i nie jest wyjaśnione co trzeba zrobić żeby je zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2014 o 14:43, Hubi_Koshi napisał:

> /.../
Prawdopodobnie nie pokazane są ukryte Achievementy. Jest ich kilka ale nie są pokazane
i nie jest wyjaśnione co trzeba zrobić żeby je zdobyć.


Nie jestem właśnie pewien - w DE HR też był ukryte, ale miały krótki nic nie mówiący opis. Udało Ci się zdobyc przynajmniej 3 achivy w DLC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2014 o 14:45, Boguslav4 napisał:

Nie jestem właśnie pewien - w DE HR też był ukryte, ale miały krótki nic nie mówiący
opis. Udało Ci się zdobyc przynajmniej 3 achivy w DLC?

Z Missing Link zdobyłem ich 6, a do zdobycia mam jeszcze 4 w tym 3 ukryte. Jeśli chcesz zobaczyć jak wyglądają te ukryte to po wejściu do menu z Achikami kliknij "View global achievement stats" nad osobitymi achikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2014 o 14:45, Boguslav4 napisał:

Nie jestem właśnie pewien - w DE HR też był ukryte, ale miały krótki nic nie mówiący
opis. Udało Ci się zdobyc przynajmniej 3 achivy w DLC?


Ja zdobyłem 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2014 o 14:38, Boguslav4 napisał:

Postanowiłem zacząć dawno temu kupiony Missing Link, ale jedna rzecz mi się nie zgadza-
Steam pokazuje, że do zdobycia jest 10 achivmentów, a lista po kliknięciu pokazuje tylko
2. To jakiś bug? Ile jest u Was (ile zdobyliście?)?

O ile pamiętam to część achików jest ukrytych/tajemnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2014 o 14:38, Boguslav4 napisał:

Postanowiłem zacząć dawno temu kupiony Missing Link, ale jedna rzecz mi się nie zgadza-
Steam pokazuje, że do zdobycia jest 10 achivmentów, a lista po kliknięciu pokazuje tylko
2. To jakiś bug? Ile jest u Was (ile zdobyliście?)?


The Missing Link ma 10 osiągnięć.
Nie pamiętam ile pokazywało mi zanim ukończyłem dodatek, ale wymaksowałem go i mam wszystkie 10, z czego kilka było ukrytych.

Osiągnięcia są następujące:

Factory Zero

Spoiler

Ukończenie dodatku bez użycia żadnego punku Praxis, borni, granatów, czy min.



Never Stop Looking
Spoiler

Ucieczka z Rifleman Bank Station.



Good Samaritan
Spoiler

Wymiana baterii w uszkodzonej komorze hibernacyjnej.



Never Forget
Spoiler

Odnalezienie komory hibernacyjnej, w której Jensen dostał się na statek.



Out of the Frying Pan
Spoiler

Ucieczka ze statku.



The learn''d Scholar
Spoiler

Odnalezienie trzech dysków z danymi w Rifleman Bank Station po puszczeniu statku.



All of the Above
Spoiler

Uratowanie Dr Kavanagh ORAZ wszystkich więźniów.



Back Stage Pass
Spoiler

Dostanie się do tajnego sklepu Quinna



Apex Predator
Spoiler

Znokautowanie Burke''a nie będąc wykrytym.



That Old Adage
Spoiler

Użycie implantu CASIE na Quinnie w czasie ostatniej rozmowy w dodatku.



Zauważ, że osiągnięcia Factory Zero i That Old Adage się wykluczają, więc aby zdobyć oba należy przejść dodatek dwa razy.
Spoiler

(albo zapisać grę tuż przed rozmową, skończyć bez upgrade''ów a później wczytać stan gry i przejść tylko ostatnia rozmowę jeszcze raz :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edios Montreal pochwaliło się swoim nowym silnikiem o nazwie Dawn Engine, który napędzał będzie gry z Deus Ex Universe. E M potwierdzili, że DX Universe nie będzie grą MMO tylko całą serią gier, więc możemy spokojnie czekać na następcę Human Revolution.

Pokazali także screen prezentujący możliwości nowego silnika.
http://community.eidosmontreal.com/blogs/dawn-engine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować