Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Deus Ex 3: Human Revolution - Bunt Ludzkości

2036 postów w tym temacie

I jeszcze jedna seria screenshotów. Co do pierwszego to na 99% jestem pewny, że napis to:
"Augmented people enter from the back".
Nieźle się zapowiada.

20071128154312

20071128154318

20071128154324

20071128154331

20071128154338

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 15:46, Vormulac napisał:

I jeszcze jedna seria screenshotów. Co do pierwszego to na 99% jestem pewny, że napis to:
"Augmented people enter from the back".
Nieźle się zapowiada.

A co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla fanów gry - spis wszystkich grafik pojawiających się między 36 a 38 sekundę teasera. Wpierw jednak pełen tekst z teasera:

"For centuries man has struggled to understand his true nature.
What is it which makes us who we are?
Soon, one answer will override all overs."
i końcowy napis:
"Who we are is but a stepping stone to what we can become."

Spis shotów:
* Studies of the Shoulder and Neck, A Study of the Spine, and Detail of Anatomical Studies of the Muscles of the Neck, Shoulder, Chest and Arm by Leonardo da Vinci
* Lower case Greek letter phi (φ), the golden ratio in mathematics, art and architecture.
* da Vinci''s application of the golden ratio to the human head from De Divina Proportione
* A diagram of a logarithmic golden spiral whose growth factor is related to φ
* A drawing of a golden triangle and the golden function written inside it
* The title page of De human corporis fabrica liborum epitome by Vesalius, an image showing an anatomical theatre
* Anatomy Lesson of Dr. Nicolaes Tulp by Rembrandt
* Augmentation detail
* Lament For Icarus by Herbert James Draper
* An x-ray image of a human chest
* Two USG images of the biomodified fetus
* An x-ray image of a human skull
* An image of a couple, with the girl having a mechanical arm
* Prosthetic limbs in a box
* A ballot box for "Biopolitic Vote 2027", with a voting card with a red X being inserted in it
* A sign saying ''Augmented people enter from the back''
* A sign saying ''We do not welcome augmented people here''
* A blurred picture of a street with protesters
* Photo of riot police
* An unknown building with protesters in front of it. One holding a sign saying ''No augs''
* Roman numbers III, IV, V and VI, possibly a reference to the decalogue
* A lowercase italic letter ''h'' and a plus sign in brackets, a symbol used for Transhumanism (This symbol also appears in the front-page animation on Eidos Montreal''s website.)

Screenshoty z niektórych pozycji znajdujących się w spisie można oglądnąć kilka postów wyżej. Poniżej te najbardziej charakterystyczne dla gry w podwyższonej jakości niż te co poprzednio.

20071129215023

20071129215118

20071129215159

20071129215256

20071129215306

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 12:43, Vormulac napisał:

Pierwszy, oficjalny artwork do trzeciej części gry:

nawet obiecujący, ale od grafiki ważniejsze będzie, czy twórcy przywrócą mechanikę gry z jedynki. poza małymi poprawkami dla mnie jest ona idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety patrząc na te ostatnie screeny widać, że twórców poniosła fantazja i bioshock. ten klimat zupełnie nie pasuje do deus exa, który już zdaje się wyrobił sobie własną estetykę. po co to zmieniać na silę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane wrażenia - z jednej strony robi bardzo duże wrażenie pod względem graficznym ale z drugiej strony brakuje mi tu tego specyficznego "deusowego" klimatu. No i nie wiem jak inni ale nie mogę oprzeć się wrażeniu że już gdzieś to widziałem - poza tym porównania do Altaira, Assasin''s Creed I i II są dość mocno widoczne. Sam nie wiem co z tego wyjdzie ... Marzy mi się po prostu Deus Ex I w lepszej oprawie graficznej który byłby gdzieś 2 razy dłuższy niż pierwsza część - to by MNIE w zupełności wystarczyło. Gra w której każda decyzja ma swoje wymierne skutki, gra w której to kombinowanie było podstawą, gra w której to od GRACZA zależało co zrobi i jak zrobi - co prawda sama rozgrywka była liniowa ale mnogość ścieżek rozwoju i dowolność z rozwiązywaniu questów tak głównych jak i pobocznych dawała bardzo wiele. A czy to samo będzie w trójce? Mam spore wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich fanów informuję, że jutro jest nowy numer Neo + a w niż aż! 10 stron o najnowszej części Deus Exa.
Będzie co czytać;p Poprzednia odsłona serii mnie od siebie odrzuciła ale trójka daje nadzieje na odrodzenie serii.
Czekam niecierpliwie na premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do niektórych elementów jestem na "nie". Co to ma być za fala uderzeniowa po uderzeniu w podłogę? I dlaczego snajperka jest tak stabilna? Czy chłopaki tworzący tę grę grali w jedynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 10:46, hans_olo napisał:

Co do niektórych elementów jestem na "nie". Co to ma być za fala uderzeniowa po uderzeniu
w podłogę? I dlaczego snajperka jest tak stabilna? Czy chłopaki tworzący tę grę grali
w jedynkę?

Teraz gry są coraz łatwiejsze i się trzeba do tego przyzwyczaić. Choć niewykluczone, że odpowiednie poziomy trudności to zmienią. A na E3 musieli pokazać wersję która ma największy potencjał rynkowy, czyli najprzyjaźniejszą dla casuali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować