Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Deus Ex 3: Human Revolution - Bunt Ludzkości

2036 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2011 o 12:48, Komenty napisał:

Nie wie ktos czy sa planowane DLC do tej gry?


Są, ale na razie nie wiadomo czy małe gówienka w stylu paczki nowych broni czy większe przygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 13:05, Nagaroth napisał:


> Nie wie ktos czy sa planowane DLC do tej gry?

Są, ale na razie nie wiadomo czy małe gówienka w stylu paczki nowych broni czy większe
przygody.


No wlasnie. Bo nowe stroje czy bronie to mnie nie obchodza, ale nowe misje to jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ku... człowiek się napala jak cholera, bo jedna z najlepszych gier, do tego zapowiada się na godnego następce, a tu taki myk :/
CDP, dlaczego nie ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 17:15, SpecShadow napisał:

Ku... człowiek się napala jak cholera, bo jedna z najlepszych gier, do tego zapowiada
się na godnego następce, a tu taki myk :/
CDP, dlaczego nie ty?

A coś Cenega spieprzyła? Bo ja nie w temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 17:46, Danio237 napisał:

A coś Cenega spieprzyła? Bo ja nie w temacie...

Mało w życiu nie spieprzyła, i w tym problem:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2011 o 20:17, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Mysza już ogrywa nowego Deusa, niestety nic nie możemy powiedzieć do środy – spodziewajcie
się pierwszych wrażeń po 16!

Spieszcie się, u konkurencji już są pierwsze wrażenia. :P
A powiedzcie chociaż: produkcja raczej in plus? To mi wystarczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie można zmienić tematu na "Deus Ex Bunt Ludzkości" lub "Desu Ex Human Revolution"? Niezbyt fajnie i ładnie wygląda to "Deus Ex 3"...

Ogółem informacji o grze nie śledziłem w ogóle,lecz po przeczytaniu i obejrzeniu materiałów z gry online jestem zaciekawiony tą produkcją. Bardzo lubię RPG i skradanki,a ta gra to połączenie tych dwóch gatunków ;) Szkoda,że wychodzi w sierpniu,ale przynajmniej uzbieram kase :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ta część gry będzie się miała do poprzednich odsłon, bo nie miałem z nimi styczności, ale z tego co widzę, to zapowiada się na must have. Zwłaszcza po obejrzeniu tego zwiastuna - http://www.youtube.com/watch?v=jcsn6usl678 - Zarówno akcja jak i ta muzyka są świetne. Pal licho tą mimikę i sztywność postaci, czuję, że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 08:27, Damianuss1 napisał:

Nie wiem jak ta część gry będzie się miała do poprzednich odsłon, bo nie miałem z nimi
styczności, ale z tego co widzę, to zapowiada się na must have.


Human Revolution to prequel jedynki, będzie osadzony w czasie przed pierwszym Deus Ex z JC Dentonem :) Będą pewne nawiązania do tego tytułu jak choćby

Spoiler

postać Tonga w dodatkowej misji

ale poza tym historia będzie pokazywać skąd w ogóle implanty u ludzi.

Jeśli nie grałeś w pierwszego Deusa to proponuje szybko nadrobić zaległości. Mimo upływu lat, gra jest genialna.
Ostatnio grałem w nią jakieś pół roku temu. Leć na Steam albo zamów z netu całą trylogię na jakieś 15zł (choć Invisible War jest już gorszym tytułem, a Project: SnowBlind to już zupełnie inna historia). Na pewno nie pożałujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem rok temu antologie, niestety nie przeszedłem Deus Exa, zaciąłem się w pewnym momencie, ciągle ginąłem ;/ Da rade przejść grę pakując wszystko w skradanie? Bez ani jednej walki z przeciwnikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 09:35, Ecko09 napisał:

Ja kupiłem rok temu antologie, niestety nie przeszedłem Deus Exa, zaciąłem się w pewnym
momencie, ciągle ginąłem ;/ Da rade przejść grę pakując wszystko w skradanie? Bez ani
jednej walki z przeciwnikiem?


Da radę. Tzn. jedną walkę musisz stoczyć. Musisz

Spoiler

zabić Annę Navarre. Są możliwe trzy miejsca i choć w dwóch można zagrać tak żeby z nią nie walczyć, to w bazie MJ12 już trzeba ją zabić.

Choć ponoć jest jakiś sposób/glitch, który pozwala to obejść :)
Resztę przeciwników można spokojnie obejść, lub unieszkodliwiać paralizatorem :)

Edit:
Dobry walkthrough: http://www.visualwalkthroughs.com/deusex/deusex.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walki jako takiej można uniknąć

Spoiler

recytując jej killswitch

. Normalnej walki nie da się chyba uniknąć tylko w przypadku Waltona Simonsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 10:21, Nalfein napisał:

Walki jako takiej można uniknąć

Spoiler

recytując jej killswitch

. Normalnej walki nie
da się chyba uniknąć tylko w przypadku Waltona Simonsa.


A faktycznie :) Zapomniałem o

Spoiler

killswitchu Anny

. Ale z Waltonem nie trzeba walczyć. Można mu po prostu uciec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, czy Deus ma jakąś betę? Bo widzę krążące po torrentach wersje z crackami o_O
Były jakieś zapisy na betę czy cuś? czy to wyciek wersji testowych dla dziennikarzy?.
Pytam, bo nie zapisywałem się na newslettera i nie wiem, czy mnie radość z możliwości wzięcia udziału w becie nie ominęła.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/cut
Jak zwykle wyciek. Z tego co widziałem to kompletna Alpha będąca jakąś 1/3 gry. Pewnie to jakaś wersja recenzencka do zapowiedzi jaka wyciekła do neta. Coś jak było z Crysisem 2 ale w większym stanie rozkładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 08:44, Phobos_s napisał:

Jeśli nie grałeś w pierwszego Deusa to proponuje szybko nadrobić zaległości.

Zachęciłeś mnie do kupna, zamówiłem tutaj antologię w gramie. Ciekawy jestem czy mnie wciągnie. Jest w tej grze jakiś wolny świat czy wszystko jest raczej takie sterylne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 18:17, Damianuss1 napisał:

Zachęciłeś mnie do kupna, zamówiłem tutaj antologię w gramie. Ciekawy jestem czy mnie
wciągnie. Jest w tej grze jakiś wolny świat czy wszystko jest raczej takie sterylne?


Jedynka jest genialnym tytułem. Jedną z najlepszych gier wszech czasów :)
Dwójka to już trochę bardziej Action niż RPG i ma dużo naleciałości konsolowych ale jest całkiem OK :)

Świat nie jest otwarty ale poziomy są duże i pozwalają na wykonywanie celów misji na różne sposoby. Już pierwsza misja przy Statui Wolności da Ci dobry pogląd na to co gra oferuje :) Jest dużo małych questów pobocznych i wpływu Twoich działań na rozwój fabuły :)

Na Deusie na pewno się nie zawiedziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to informacja jest potwierdzona wszem i wobec - beta press release Deus Ex''a wyciekł do sieci (możliwe, że za sprawą ostatniego hakerskiego ataku na stronę Eidos Montreal) i obecnie co sprytniejsi (i mniej uczciwi?) gracze testują pierwsze ok.10h gry w tą jeszcze nie gotową wersję. Żeby prawie dodać rumieńców to przedstawiciele Eidos''a nie udają, że nic się nie stało ani nie karcą graczy za te działania, ale... dopraszają się by postować opinie na forum i w ten sposób pomóc w ukończeniu i zagwarantowaniu jakości ostatecznego produktu. Podobno wzrosła tez ilość zamówień na grę. Może dzięki temu wrócimy do czasów normalnych wersji ''demo'' itp? Tak czy siak, opinie o grze są aktualnie bardzo pozytywne.

Źródełko: http://www.escapistmagazine.com/news/view/110548-Leaked-Deus-Ex-Preview-Build-Impresses-Fans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować