Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Deus Ex 3: Human Revolution - Bunt Ludzkości

2036 postów w tym temacie

Na jak długa rozgrywkę pozwala ten wyciek? Escapist pisze o 10-12h, w innym mowa o 4-5h. No

Spoiler

i boss na końcu ten typek z ramieniem morfującym w karabin - Barret

. Podobno AI jest "tempe jak bót". Tylko nie zasłaniajcie się "przecież to beta", bo życie pokazuje coś innego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy po tym wszystkim dostaniemy normalne demo, dla tych którym nie chce się ściągać albo dla tych którzy nie chcą psuć sobie zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy wielkie dobrodziejstwo polskiej edycji w postaci napisów da się wyłączyć na X''ie? Zazwyczaj taka opcja istnieje, niemniej wolałbym być pewien. Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 21:21, ReVanMg napisał:

Orientuje się ktoś czy wielkie dobrodziejstwo polskiej edycji w postaci napisów da się
wyłączyć na X''ie? Zazwyczaj taka opcja istnieje, niemniej wolałbym być pewien. Z góry
dzięki za odpowiedź.


A skąd mamy wiedzieć skoro nie było premiery gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Damianuss1:
mnie podobają się modele broni, naprawdę fajna sprawa zwłaszcza rewolwer.

@Ecko09:
jedna z zasad na forum - jak i prawdziwym życiu - głosi, że jeśli nie wiesz nic na dany temat to się nie odzywamy.

Czy w tym temacie było wspomniane coś o System Matrix?
http://crpg.iml.pl/deus-ex-3/system-matrix/2463a
Aplikacja ma zbierać informacje o naszych poczynaniach (teoretycznie tylko w grze:] ) i sprawdzić jak sobie radzą gracze.
Moja propozycja wyłączenia go dla USA nie znajdzie raczej racji bytu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest demo prasowe i jakaś beta która wyciekła [z czego ta beta i demo nie jestem pewien czy to czasem nie jedno i to samo].
Gdzieś na jakimś forum czytałem, że ta beta z nielegalu zapewnia około 10-12 godzin rozgrywki.
Ile zapewnia prasowe demo, nie mam pojęcia.

Osobiście nie dotykam, bo nie chce sobie psuć zabawy a mam zaklepany pre-order :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 17:28, SpecShadow napisał:

It''s showtime!

Dzięki wielkie, poprawiłeś mi tym dzisiejszy zepsuty humor. To jest przezabawne :D, 1:16 ownuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli Deus Ex będzie potrzebował Steama do odpalenia? Świetnie. To już widzę jak gram. Przecież do STEAMa żeby grać offline trzeba się najpierw zalogować! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 02:45, Leos8 napisał:

Czyli Deus Ex będzie potrzebował Steama do odpalenia? Świetnie. To już widzę jak gram.
Przecież do STEAMa żeby grać offline trzeba się najpierw zalogować! ;/


Steam będzie zaimplementowany, w jakiej postać dokadnie, tego chyba nikt nie wie narazie.
Natomiast bzdurą jest żeby trzeba byc zalogowanym aby grać offline........

I tak na marginesie
nowy cinematic .....ciekawy :)
http://www.youtube.com/watch?v=elQC62FUgqw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jedno i to samo , nie było żadnej bety to jest Press Demo które jeden z włoskich dziennikarzy postanowił "upublicznić" co zresztą odbije mu się czkawką.

A w 12 godzin grając za pierwszym razem na najwyzszym poziomie trudnosci ( będzie jakikolwiek fan DX-a grał na niższym ? :D ) go nie przejdziesz. Mnie z lekkim zwiedzaniem i wykonywaniem pobocznych zadań zajeło ok 23 godzin .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 16:32, SpecShadow napisał:

Na jak długa rozgrywkę pozwala ten wyciek? Escapist pisze o 10-12h, w innym mowa o 4-5h.
No

Spoiler

i boss na końcu ten typek z ramieniem morfującym w karabin - Barret

. Podobno
AI jest "tempe jak bót". Tylko nie zasłaniajcie się "przecież to beta", bo życie pokazuje
coś innego :]


O czasie rozgrywki napisałem w poscie powyżej , co do AI nie zgodzę sie absolutnie, chyba taką opinię głosi osoba która grała na najniższym poziomie trudności ( czego sam osobiscie nie zrobiiłem ) na najwyższym ostrzegawcza seria ze strzelby w potylice zdarza się nader często jak nie masz oczu naokoło głowy....a to tylko jeden przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować