Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Deus Ex 3: Human Revolution - Bunt Ludzkości

2036 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2011 o 23:43, Ecko09 napisał:

Zaiste, straszny bug ci się przytrafił -,-''


Dobra udało się :D Zabiłem tego strażnika i się schowałem za barem.. reszta szukała sprawcę ale po chwili zrezygnowali i wsio wróciło do normy :D :). Boże tyle zachodu przez durne usytuowanie bramkarza w Gnieździe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2011 o 23:06, Harrolfo napisał:

W takim razie wczytaj wcześniejszy automatyczny zapis, tuż przed walką i niestety, ale
szukaj granatów w poprzednich miejscówkach.


Obeszło się bez. Acz dużo biegania, strzelania po kątach i wyciągania amunicji z szafek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2011 o 23:32, Azazell napisał:

Kurde .. mam buga.. Zobaczcie sobie scene --> http://www.youtube.com/watch?v=zpHoz56m6AM&feature=relmfu
dokładnie 0:57 .. jak ide to ten strażnik stoi bliżej i on nie widzi jak ja się włamuje
;/ a u mnie stoi o wiele bliżej :(.. Bug jak cholera..


A próbowałeś po prostu kucnąć i wtedy się włamać? Wątpię, żeby on w ogóle się ruszał, strażnicy stoją na swoich miejscach dopóki czegoś nie przeskorbiesz. Ew. możesz spróbować rzucić granat gazowy do strefy koło baru i sprawdzić, czy pozostali nie przybiegną sprawdzić co się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram na poziomie normal, nikogo nie zabijam, wszystkich ogłuszam z reki i po pewnym czasie gra stała się schematyczna i zbyt łatwa. Wie ktoś co zmienai się na wyższym poziomie trudności?

Wymaksował ktoś wszystkie punkty praxis?
Ile zdobyliście punktów exp koncząc grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój rekord był taki, że brakowało mi 12 punktów do wymaxowania postaci. Po wyjściu DLC może uda mi się ulepszyć wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 09:27, Narmo napisał:

Mój rekord był taki, że brakowało mi 12 punktów do wymaxowania postaci. Po wyjściu DLC
może uda mi się ulepszyć wszystko.


Jeśli masz na myśli The Missing Link, to tam jest osobna jazda z ulepszeniami i gra się właściwie od zera ulepszając Adasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nazwiecie mnie gapą że dopiero teraz to odkryłem, ale przy hackowaniu jest pewien ciekawy myk. Jeśli uda się wam shackować terminal bezpieczeństwa (to czerwone tałatajstwo które próbuje was dopaść to nie tylko wygracie hack ALE również dostaniecie wszystkie bonusy jakie były obecne, nieważne czy je shackowaliście czy nie. Taka mała ciekawostka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 09:27, Narmo napisał:

Mój rekord był taki, że brakowało mi 12 punktów do wymaxowania postaci. Po wyjściu DLC
może uda mi się ulepszyć wszystko.


"Dodatkowo, nie jest on w żaden sposób "niesportowy", dając - jako wewnętrzny epizod - dodatkowe dopakowanie postaci punktami Praxis, czy potężną bronią."

http://www.gram.pl/art_9gfiHO5_Deus_Ex_Bunt_Ludzkosci_Brakujace_Ogniwo_DLC_juz_gralismy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 14:42, Hubi_Koshi napisał:

Pewnie nazwiecie mnie gapą że dopiero teraz to odkryłem, ale przy hackowaniu jest pewien
ciekawy myk. Jeśli uda się wam shackować terminal bezpieczeństwa (to czerwone tałatajstwo
które próbuje was dopaść to nie tylko wygracie hack ALE również dostaniecie wszystkie
bonusy jakie były obecne, nieważne czy je shackowaliście czy nie. Taka mała ciekawostka


Jesteś gapą. A opcja wygodna ale tylko jeśli linia na to pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 14:42, Hubi_Koshi napisał:

Pewnie nazwiecie mnie gapą że dopiero teraz to odkryłem, ale przy hackowaniu jest pewien
ciekawy myk. Jeśli uda się wam shackować terminal bezpieczeństwa (to czerwone tałatajstwo
które próbuje was dopaść to nie tylko wygracie hack ALE również dostaniecie wszystkie
bonusy jakie były obecne, nieważne czy je shackowaliście czy nie. Taka mała ciekawostka

Jesteś gapą, była o tym mowa przy kursie hakowania na początku gry :)
Inna sprawa że bardzo rzadko ma się na tyle dobrze ułożone linie i wystarczająco dużo czasu aby dostać się do terminalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 00:11, Pupu2 napisał:

Wymaksował ktoś wszystkie punkty praxis?
Ile zdobyliście punktów exp koncząc grę?

Mój zrzut na augmenty z samego końca gry:
http://cloud.steampowered.com/ugc/594695543479995920/81593270A1A6AC0A633446AAFA5923214CBF408B/
Wcale bym się nie zdziwił gdyby po zaliczeniu nadchodzącego DLC można będzie mieć wymaksowanego Adama :-/
Sam korzystałem tylko z kilku usprawnień, po ich odblokowaniu, resztę punktów zacząłem przyznawać już bez większego przywiązania tylko po to żeby mi nie zalegały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko 7 augmentów brakuje, nieźle. :] Ja jeszcze nie ukonczylam, ale juz blisko. Na pewno jeden praxis przegapiłam, co był w ręce kolesia pod pradem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 22:34, Pupu2 napisał:

Tylko 7 augmentów brakuje, nieźle. :] Ja jeszcze nie ukonczylam, ale juz blisko. Na pewno
jeden praxis przegapiłam, co był w ręce kolesia pod pradem.


9 punktow. To mniej wiecej ta granica, jak ukonczylem gre brakowalo mi 8 punktow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy daleko do końca gry bo jestem teraz w miejscu gdzie spotkalem 1 raz

Spoiler

Zhao i zaraz tą reporterke spotkalem co kazala mi uciekac z bloku

Tak procentowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz byłem aby udupić Taggarta na tej jego rozmowie przed wyborami co tam wykładał w tym budynku :).. Fajowa gra!

Spoiler

Poszedłem z nim rozmawiać na zapleczu i tu zapisałem grę

. Daleko do końca?

Zaraz po tym dorwał mnie znajomy gliniarz bym mu pomogł w sprawie jakiegoś wariata co nie lubi gliniarzy. czy takich pobocznych misji trzeba wyszukiwać? czy one same wpadają w nasze ręcę jak się fabuła rozrkęca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 20:59, Azazell napisał:

Zaraz po tym dorwał mnie znajomy gliniarz bym mu pomogł w sprawie jakiegoś wariata co
nie lubi gliniarzy. czy takich pobocznych misji trzeba wyszukiwać? czy one same wpadają
w nasze ręcę jak się fabuła rozrkęca?

Czasem trzeba szukać, czasami same wpadają ogólnie wiele ich nie ma. Co do tego ile ci jeszcze zostało...

Spoiler

powrót do Chin, potem wycieczka do jednej dłuższej lokacji, a potem finisz, w sensie ostatnia większa lokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować