Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Deus Ex 3: Human Revolution - Bunt Ludzkości

2036 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2011 o 19:36, HumanGhost napisał:

Pytanie o Malik mam.

Spoiler

Czy da się uratować Malik tak żeby nikogo nie zabić? Nie wyrabiam
z szybkością ogłuszania wrogów. Za dużo ich jest.


Da się da się. Kluczem w sumie jest załatwienie tych dwóch ciężkich z minigunami i mecha, ale bardzo tu trzeba uważać żeby nie zostawić nikogo ogłuszonego blisko mecha bo zginą przy eksplozji. Moja technika polega na odpaleniu niewidzialności, wzięcia w łapę paralizatora i zaszarżowaniu na nich najpierw załatwiam ciężkich i mecha potem tych z karabinami szturmowymi, a snajperów na końcu. Używam naprzemiennie take-downów i paralizatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 19:36, HumanGhost napisał:

Pytanie o Malik mam.

Spoiler

Czy da się uratować Malik tak żeby nikogo nie zabić? Nie wyrabiam z szybkością ogłuszania wrogów. Za dużo ich jest.


Ponoć tak. Podejrzewam że przydatny (a może i wymagany) przy czymś takim będzie nie tylko implant odpowiadający za zwiększoną skoczność ale także i ten pozwalający na maskowanie abyś mógł szybko przemieszczać się pomiędzy przeciwnikami przy minimalnym ryzyku (no i oczywiście cały wór słodyczy abyś mógł się wyrobić z energią), przyda się też granat EMP aby błyskawicznie pozbyć się robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 19:25, Azazell napisał:

Aaa btw polecam przetrwać Credits`y na końcu gry. Ciekawy filmik na końcu ;), czyżby
szykowała się już Deus ex 2? A może to miał być takie jakby nawiązanie do starego Deusa?

Nawiązanie, ten facet który rozmawia z Megan to

Spoiler

Bob Page, główny "zły" w pierwszym Deusie, a to o czym rozmawiają to prace nad nano augmentation które doprowadzą do stworzenia protagonisty jedynki J.C. Dentona i jego brata Paula Dentona oraz bazującej na nano-maszynach chorobie zwanej Szarą Smiercią za pomocą której kontrolowane jest społeczeństwo w jedynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 19:25, Azazell napisał:

Aaa btw polecam przetrwać Credits`y na końcu gry.

Jako, ze jest za to trofik to mysle, ze gracze konsolowi NA PEWNO poczekali ;)

Dnia 01.10.2011 o 19:25, Azazell napisał:

A może to miał być takie jakby nawiązanie do starego Deusa?

Oprocz nawiazania wspomnianego przez Hubi_Koshi, jest jeszcze jedno: oryginalny theme song z menu glownego Deus Ex 1, ktory leci tuz po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 19:25, Azazell napisał:

Może wezmę się za starego Deusa. Czy schemat gry ten sam?, że Przez połowę gry mamy questy
poboczne a później idziemy jak po linii ?


Coś w tym jest, choć i na końcu zawsze się coś znajdzie, acz mało. Pewnie dlatego, że potem fabuła nabiera tempa i nie chcą tego zbytnio spowalniać. Ale jest i tak świetnie - polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 18:56, Melchah napisał:

No proszę jak ładnie Ci poszło. A tak płakałaś, że gra zbytnio nagradza mało dynamiczny
sposób gry. Tymczasem poświęciłaś mu zadziwiająco dużo czasu :).


Bo ja mam parcie na ilośc expa. :] Dlatego mnie to troche boli. :D

Jakby najwiecej expa było za headshot ze sniperki,t o ganiałabym ze sniperką i wszysktich zabijała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 22:59, Azazell napisał:

Faktycznie walki z bossami mało ciekawe.. Np tego gościa

Spoiler

(który uderzył Megan)


zabiłem w 20 sekund? 2x Tajfun i leży :>

Eee tam Tajfuny, mało ubawu, ja go z piąchy rozwaliłem XD Nawet nie wiesz jaka to satysfakcja po tym co zrobił Adamowi w prologu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 23:01, Hubi_Koshi napisał:

Eee tam Tajfuny, mało ubawu, ja go z piąchy rozwaliłem XD Nawet nie wiesz jaka to satysfakcja
po tym co zrobił Adamowi w prologu.


Hehe dobre. No kurde szkoda, że to już koniec :(. W Deus Ex sobie załatwiłem i wgrałem ten mega mod zmieniający tekstury, który waży 1,5gb. Teraz gra naprawdę ładnie wygląda w HD. Polecam. (oczywiście mówie o modzie do 1 części starej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Human Rewolution to PREQUEL do Deus Ex 1, wiec dzieje sie wczesniej. Stracisz jedynie drobne smaczki czy nawiazania. Graj! A jak sie wkrecisz to zagrasz i w pozostale gry (przynajmniej DE1, bo kolejna jest srednia bardzo ;) )...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 19:36, HumanGhost napisał:

Pytanie o Malik mam.

Spoiler

Czy da się uratować Malik tak żeby nikogo nie zabić? Nie wyrabiam
z szybkością ogłuszania wrogów. Za dużo ich jest.



Spoiler

Bodajże w prawym rogu mapy ( patrząc w kierunku strąconego latadła ze startowej pozycji ) znajdziesz kilka butli z gazem, który ogłusza ( usypia? ) przeciwników.

Powinno wystarczyć na wszystkich, nawet skurczybyków z minigunami. Ew. dorzuć jeszcze jakiś granat gazowy od siebie, albo chociaż ogłuszający. Na resztę proponuję Transquilizer Rifle z ulepszonym autocelowaniem - bardzo pomaga przy szybkich starciach - i tradycyjne takedowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, mam problem z questem "Matczyne Więzi". Mianowicie, gdy chcę go zakończyć, rozmawiam z matką Megan i chcę jej powiedzieć o światku, który nagle wszystko zapomniał. W tym momencie gra wykrzacza się do pulpitu. Ktoś miał podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie:

Spoiler

Jak uratować Malik na początku drugiej wizyty w Hengshy? Jeśli by mi się udało, jakie bym miał z tego korzyści? (typu osiągnięcie, misja itp) Gram postacią stealth, i nie nadążam strzałkami usypiać przeciwników, helikopter wybucha.

Z góry thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2011 o 19:17, Minamir napisał:

Witam, mam takie pytanie:

Spoiler

Jak uratować Malik na początku drugiej wizyty w Hengshy?
Jeśli by mi się udało, jakie bym miał z tego korzyści? (typu osiągnięcie, misja itp)
Gram postacią stealth, i nie nadążam strzałkami usypiać przeciwników, helikopter wybucha.


Z góry thx.


Top priorytet, ludzie z minigunami, stunuj tak szybko jak możesz. robota załatw z EMP. Karabinierów na galeryjce ze stun rifle. Snajperzy robią stosunkowo mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2011 o 19:17, Minamir napisał:

Witam, mam takie pytanie:

Spoiler

Jak uratować Malik na początku drugiej wizyty w Hengshy?
Jeśli by mi się udało, jakie bym miał z tego korzyści? (typu osiągnięcie, misja itp)
Gram postacią stealth, i nie nadążam strzałkami usypiać przeciwników, helikopter wybucha.


Z góry thx.

Tu jest mój opis jak ja to załatwiam
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=23814&pid=1262
Co do zysków. Trochę później w grze pomoże ci zabrać uratowanych naukowców i wyczyści jedno pomieszczenie z przeciwników. Plus dostajesz achievementa za uratowanie jej I moralną satysfakcję :-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

dostaniesz osiagniecie za jej uratowanie, a takze w ktoryms momencie dosyc wyraznie Ci pomoze oczyszczajac pewien obszar. I tak jak napisal Ostrowiak: najpierw oglusz, zaatakuj heavy gunnerow. Pozniej rzuc emp w strone robota, a reszte wykanczaj w miare mozliwosci stun gunnem/atakiem obezwladniajacym ;)
[/spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Być może nie udawało mi się dlatego, że najpierw nie wiedziałem co robić, dopiero później zrobiłem save kiedy było już za późno. Cóż, będę się musiał cofnąć o kwadrans, ale co tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2011 o 19:36, Minamir napisał:

(...)


Do Twojego pytania odniosłem się parę postów wyżej. Sam zobacz, jak można to zrobić [ filmik ze spojlerami ]

http://www.youtube.com/watch?v=4OrmZaUsewM - Pacyfista

http://www.youtube.com/watch?v=CR5aP4tVI-c - Duch i Pacyfista. Grane na konsoli, przez co zrobione nieco niechlujnie ( brak headshotów itd. ), ale czapki z głów za pomysł dla tego pana. Niestety, wymaga baterii i niewidzialności rozwiniętej na maksa.

Spoiler

Proponuję połączyć obie strategie: jak widać, nawet bez niewidzialności dość łatwo jest pozostać niewykrytym w ogniu walki. Wystarczą takedowny, uzupełniane poziomu baterii i ew. transquilizer rifle. Jeśli chcesz utrzymać pacyfistę nie możesz strącić nikogo z dachu ( np. podczas takedown''a ) ani pozwolić, aby wybuch spowodowany samo destrukcją mecha zabił któregoś z żołnierzy.



Za pierwszym razem również grałem sposobem skradankowym bez ofiar w ludziach, ale w tym etapie użyłem całego swojego arsenału do obrony Malika - takie wewnętrzne wyładowanie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować