Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Deus Ex 3: Human Revolution - Bunt Ludzkości

2036 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2011 o 21:22, Galnospoke napisał:

Pytanie za 100 punktow, dotyczace zakonczenia

Spoiler

czy istnieje mozliwosc uratowania tych
trzech kobiet obslugujacych i kontrolujacych komputer kwantowy

?


Spoiler

One nijak go nie obsługują ani kontrolują tym bardziej - zostały przerobione na jego elementy, czego sam jego twórca żałuje i napawa go on zgrozą. Nie da się ich uratować, pozostaje ukrócić męki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 00:26, Harrolfo napisał:

Nie jest źle?
Według mnie jest to bardzo drogo, na pewno nie kupię tego DLC.

Nie jest. Nie kupuję dużo DLC ale 40 zł za 5h to standard od prawie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję DLC tylko jeśli jest warte swej ceny. A 5h za 40zł ( 1h za 8 zł) to dla mnie nie jest dobra cena.
Ale, kwestia gustu. Zależy to też od rozbudowania deelceka, a z drugiej strony, z tego, co słyszałem Missing Link jest rozbudowany.
Kupiłbym za jakieś 30 zł max, ale nie za tyle. Będę musiał obejrzeć walkthrough na youtubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 00:19, SarenkaB napisał:

http://deusex.pl/news.php?readmore=867#comments

Jakieś 4 dychy za 5 godzin. IMO nie jest źle, chociaż wolał bym coś bardziej w stylu
nowego hub-a z naciskiem na dialogi, nie akcje.


Taki dodatek nie jest zwiazany z fabułą wiec kupienie to własna z checi.
Ja narazie planuje kupic w ogóle gre .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby jest związany ale ja tego nie kupuje. IMO fabuła w HR była wyjątkowo pełna i nie trzeba jej uzupełniać o żadne "Missing Linki". Dlatego dodatek kupię dopiero w jakiejś promocji ale nie uważam też żeby to było specjalne dojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 00:49, Harrolfo napisał:

Ja kupuję DLC tylko jeśli jest warte swej ceny. A 5h za 40zł ( 1h za 8 zł) to dla mnie
nie jest dobra cena.


Aha to ciekaw jestem co sądzisz o takim np. CoD: BO (wiem porównuje pełną grę do DLC, ale czasowo podobne), gdzie czytałem, że w 5 godzin można ukończyć całą grę, która kosztuje 130 czy 140 zł ;d Według mnie 40 zł za 5 h gry to taka średnia cena (jak na DLC), a czy opłaca się kupić to zależy głównie od zawartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 18:33, Ecko09 napisał:

Tylko, że w CoDAch single to jedynie dodatek do multi.


Czy ja wiem.Tworcy chyba traktuja oba tryby na rowni,tak do 4 czesci przynajmniej wiekszy nacisk kladli na signle,potem jak juz w singlu widywalismy tylko pakiety nowych misji zaczeli bardziej sie szczycic trybem multi z nowymi bzdetami i dodatkami,przynajmniej tak to wyglada w mojej opini.Bardziej pasowalo by Twoje stwierdzenie do Bfa niz Coda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwiły was gazety w grze? O ile książki na e-bookach mogę jeszcze przełknąć bo normalne gdzieś się tam w tyle przewijają o tyle te elektroniczne gazety to taka niekonsekwencja w stosunku do pierwszego DX''a. Nie da się tego nie zignorować, bo skoro w 2052 były jeszcze papierowe gazety to co w 2027 robią takie zabawki? Jedna z niewielu rzeczy których zwyczajnie nie mogę zaakceptować w trójce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 21:33, SarenkaB napisał:

Jedna z niewielu rzeczy których
zwyczajnie nie mogę zaakceptować w trójce.


Bo twórcy zamiast ściśle trzymać się tego co było w DX 1 postanowili oprzeć się na bardziej realnych, dzisiejszych przewidywaniach odnośnie rozwoju technologicznego. W DX 1 gazety były papierowe tylko i wyłącznie dlatego że nikt nie pomyślał o cyfrowych gazetach na elektronicznym papierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na grę strasznie długo czekałem. I właśnie mam zamiar sobie ją jutro kupić. Bardzo mi się podoba że każdą planszę da się przejść na tyle różnych sposobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 18:51, HumanGhost napisał:

DLC nie będzie się gryzło z pudełkową wersją gry?

pudełkowa tak czy tak jest obsługiwana przez steama, nie? więc raczej nie powinno być problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 18:01, Danio237 napisał:

>


Jakieś bardziej namacalnej wersji nie będzie? W takim razie niech wydadzą jeszcze 2-3 takie dobre dodatki i sie GOTY kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować