Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Deus Ex 3: Human Revolution - Bunt Ludzkości

2036 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2011 o 18:52, tylor2_AKA_Wylfryd napisał:

Z tego co wiem, to da się wyłączyć (prawie) wszystkie podpisy, więc może kolega wyżej
sobie to powyłączał i zapomniał, a później zrzucił wszystko na poziom trudności :)

Geez, to wiele wyjaśnia :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem grę po raz drugi i udało mi się odblokować wszystkie achievementy ;]
Szczerze to jestem mile zaskoczony, bo z tego co czytałem na necie, o problemach wielu graczy ze zdobyciem Pacyfisty, przypuszczałem, że tego osiągnięcia również nie otrzymam. Tym bardziej, że dość późno odkryłem prosty sposób sprawdzenia stanu w jakim znajduje się unieszkodliwiony wróg, więc obawiałem się, iż mogłem kogoś ubić przypadkiem w wyniku eksplozji itp. Na szczęście nic takiego nie miało miejsca.
Poza polowaniem na niezdobyte w pierwszym podejściu do gry osiągnięcia, starałem się odblokować jak najwięcej implantów – najlepiej wszystkie, jeśli byłoby to możliwe. Cóż nie udało się, zabrakło mi 3 punktów Praxis do pełnego sukcesu, ale doszedłem do wniosku, że jednak nie da się aktywować wszystkich (jeśli się mylę poprawcie mnie). Patrząc na PD zabrakło mi ok. 12 000 pkt, a wątpię bym mógł tyle jeszcze z gry wyciągnąć – z takich większych strat to nie przeszedłem 1 mini-questa za 750 PD oraz 2 razy nie otrzymałem Ducha, czyli strata 1000 PD. Poza tym mogło mi umknąć kilka sekretów oraz urządzeń do zhakowania, ale jeśli już to bardzo niewiele, bo mapy przeczesywałem bardzo dokładnie. Można jeszcze szukać punktów, próbując jak najczęściej obezwładniać 2 wrogów jednocześnie, ale wątpię by można było tym sposobem nazbierać aż tyle PD. Tak więc jeśli ktoś odblokował wszystkie implanty to proszę o poprawienie mnie, ale uważam, że „nie można mieć wszystkiego”.
Podsumowując gra jest świetna, o czym pisałem już wcześniej, ale póki co dość się nagrałem i jeśli zdecyduje się na kolejne przejście to nieprędko ;)

Poniżej screen z odblokowanymi implantami.

20111113153127

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie tylko, że nie odblokowałeś Tajfun''a, szczególnie przydatny w ostatniej misji, z drugiej jednak strony osiągnięcie Pacyfisty z II poziomem Tajfun''a byłoby raczej nierealne. :) Tak czy owak gratuluję. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 20:14, 4ny4 napisał:

Dziwi mnie tylko, że nie odblokowałeś Tajfun''a, szczególnie przydatny w ostatniej misji,
z drugiej jednak strony osiągnięcie Pacyfisty z II poziomem Tajfun''a byłoby raczej nierealne.
:) Tak czy owak gratuluję. ;]

Tajfun to najbardziej nieużyteczne rozszerzenie.
@Wszystkozajete
Da się odblokować wszystkie. Kilku graczy na necie już to udowodniło. Sam, jak sobie odświeżę jedynkę i dwójkę, to też spróbuję zrobić HR na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla grania skradankowego owszem. Nawet na bossów jest zbędny. Jednak dla kogoś kto grę już przeszedł i chce odkryć pozostałe jej elementy w tym strzelaninę to tajfun jest super. Animacja jego wykorzystania jest równie epicka co Ikara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 20:23, Sipso2008 napisał:

Dla grania skradankowego owszem. Nawet na bossów jest zbędny. Jednak dla kogoś kto grę
już przeszedł i chce odkryć pozostałe jej elementy w tym strzelaninę to tajfun jest super.
Animacja jego wykorzystania jest równie epicka co Ikara.

Tajfun jest drogi w eksploatacji. A Wszystkozajete akurat grał na pacyfistę, więc logiczne jest, że to ostatni aug, jakiego potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest drogi. Ammo do niego wypada i pojawia się często, a używanie go na dwóch-trzech kolesi nie ma raczej sensu, lepiej ich załatwić takedownem. Kupowanie ammo do tajfuna to istna strata pieniędzy, które z resztą i tak łatwo przychodzą...

I tak wiem, że jemu był zbędny. Mówię tylko, że jest fajny w strzelankowym stylu gry. Sam też wybrałem go dopiero przy trzecim przejściu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 20:27, Sipso2008 napisał:

Nie jest drogi. Ammo do niego wypada i pojawia się często, a używanie go na dwóch-trzech
kolesi nie ma raczej sensu, lepiej ich załatwić takedownem. Kupowanie ammo do tajfuna
to istna strata pieniędzy, które z resztą i tak łatwo przychodzą...

Ale energia jest bardzo trudna do zdobycia. Jasne, że można czekać, ale nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 20:21, hans_olo napisał:

Tajfun to najbardziej nieużyteczne rozszerzenie.


Dlaczego ? Jeżeli nie grasz "trybem" skradankowym dzięki temu Augowi masz bezproblemowy takedown większej ilości przeciwników, w tym robotów. Amunicji jest mnóstwo, pod koniec gry miałem coś około +20 "pocisków". Wszystko zależy od stylu gry. A co do możliwości handlu w tej grze to jest ona całkowicie bezsensowna, jedyne co kupiłem podczas dwóch przejść tej gry to kilka zestawów Praxis. Kupowanie czegokolwiek innego jest niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również się nie zgodzę. Przy używaniu paralizatora i karabinu usypiającego energia zawsze jakaś jest. Poza tym na początkowym etapie gry można zdobyć istne zatrzęsienie batonów. Potem również sporo tego się znajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 20:39, Sipso2008 napisał:

Również się nie zgodzę. Przy używaniu paralizatora i karabinu usypiającego energia zawsze
jakaś jest. Poza tym na początkowym etapie gry można zdobyć istne zatrzęsienie batonów.
Potem również sporo tego się znajduje.

Zatrzęsieniem bym tego nie nazwał. Batonów z całej gry nie starczyłoby na jeden rozdział. Amunicji do paralizatora i karabinu też tak dużo nie ma. Gra raczej wymaga zbalansowanego używania różnych opcji i tajfun wypada bardzo drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batonów owszem może jednak ciut przesadziłem, ale ammo do paralizatora i strzałek musiałem w pewnym momencie wywalać bo zawalały mi jużi tak mocno rozwinięty plecak. Jeszcze zanim w ręce wpadł mi paralizator miałem już ze 40 naboi. Przez całą grę miałem zapas po 50 do karabinu i paralizatora. Ale ja gram w stylu "Zostawiłem w tamtym pokoju centrymetr sześcienny nie przeszukany - WRACAM!", nie wiem jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 21:08, Sipso2008 napisał:

Batonów owszem może jednak ciut przesadziłem, ale ammo do paralizatora i strzałek musiałem
w pewnym momencie wywalać bo zawalały mi jużi tak mocno rozwinięty plecak. Jeszcze zanim
w ręce wpadł mi paralizator miałem już ze 40 naboi. Przez całą grę miałem zapas po 50
do karabinu i paralizatora. Ale ja gram w stylu "Zostawiłem w tamtym pokoju centrymetr
sześcienny nie przeszukany - WRACAM!", nie wiem jak ty.

Ja też tak gram, zbyt fanatycznym DXowcem jestem. Z tym, że ja tej amunicji czasem używałem (gram stealth). Choć możliwe, że czasami zwyczajnie nie miałem miejsca na więcej, ale z drugiej strony w takich sytuacjach starałem się im zrobić miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlaśnie pralizator i karabin usypiający to klucz do efektywnej gry stealth. Paralizator by nie marnować energii na pojedyncze takedowny, lub zwyczajnie taktycznie do zdjęcia kilku gości na raz, a karabin... do zdejmowania dalekich celi. Te dwie rzeczy to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 21:25, Sipso2008 napisał:

Wlaśnie pralizator i karabin usypiający to klucz do efektywnej gry stealth. Paralizator
by nie marnować energii na pojedyncze takedowny, lub zwyczajnie taktycznie do zdjęcia
kilku gości na raz, a karabin... do zdejmowania dalekich celi. Te dwie rzeczy to podstawa.

Hmm sam nie wiem, jakkolwiek można ich tak użyć to ja w większości używałem tylko take-downów, broni raczej tylko wtedy gdy było za dużo przeciwników i nie mogłem ich pojedynczo/dwójkami zdjąć. Ogólnie najlepiej wszystko co się rusza brać take-downami, najwięcej XP ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 21:45, Sipso2008 napisał:

Owszem, ale wtedy właśnie kłania się brak energii.


Chyba, że ma się maksymalny poziom regeneracji + batony. Kwestia lekkiego kombinowania, nawet nie trzeba zbytnio mózgu wysilać i da się wszystko pogodzić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 21:45, Sipso2008 napisał:

Owszem, ale wtedy właśnie kłania się brak energii.

Niekoniecznie, przy rozwiniętej regeneracji energii i odrobinie cierpliwości nie jest to problemem. No chyba że przeciwników ciężko podejść (gdy jest ich dwóch) wtedy wrzucam niewidzialność, ale to dość rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować