Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Deus Ex 3: Human Revolution - Bunt Ludzkości

2036 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2011 o 17:25, Henrar napisał:

> Czy jeśli się spytam skąd pobrałeś, to narażę się na duży opiernicz za piractwo?


Nie wiadomo, moderatorzy nie wyrazili oficjalnego stanowiska w stosunku do wersji prasowej
Deus Exa 3. Wolę nie ryzykować banem :)

Spoiler

To weź wyślij linki na prywatną wiadomość na GS''a. Redakcja i spółka nie odpowiada za treści na GS''ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zrobię to w ten sposób, to jest chyba większa szansa, że przeczytasz.

Spoiler

Odnośnie prywatnej wiadomości: od którego dokładnie?

:) Bo znalazłem chyba cztery, a jak mam wydać kasę to wolę gafy nie walnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 17:25, Henrar napisał:

Nie wiadomo, moderatorzy nie wyrazili oficjalnego stanowiska w stosunku do wersji prasowej
Deus Exa 3. Wolę nie ryzykować banem :)


Z tego co sie orientuje to jednak Eidos sam tego dema nie udostepnil. Co prawda z tego co czytalem po tym jak wycieklo i gracze w nie pograli to drastycznie zwiekszyla sie liczba zamowien pre-order, niemniej jednak prosze nie podawac na forum linkow do miejsc, z ktorych mozna sobie to demko sciagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 17:34, Wojman napisał:

Z tego co sie orientuje to jednak Eidos sam tego dema nie udostepnil. Co prawda z tego
co czytalem po tym jak wycieklo i gracze w nie pograli to drastycznie zwiekszyla sie
liczba zamowien pre-order, niemniej jednak prosze nie podawac na forum linkow do miejsc,
z ktorych mozna sobie to demko sciagnac.

Nie tylko preordery skoczyły, ale jak słyszałem na oficjalnym forum gry otworzono specjalny temat do dzielenia się wrażeniami z rozgrywki, który pewnie służy twórcom do wyłapywania bugów;) Innymi słowy Eidos wyszedł z tego całkiem obronną ręką, bo ta nieplanowana beta tylko im na zdrowie wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 17:34, Wojman napisał:

Z tego co sie orientuje to jednak Eidos sam tego dema nie udostepnil.

To jasne. Scenowe FTP to elitarny stuff, byle kto, byle skąd do nich dostępu nie ma. A to od nich zaczyna sie piracki łańcuszek udostępniania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 13:22, Moutywator napisał:

Czemu znikła ze sklepu edycja kolekcjonerska z figurką? :/


Znikła tylko PCtowa (konsolowe wciąż są), bo się wyprzedała. Jak zostaną jakieś kopie, to pewnie gram.pl znowu je wstawi do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 27.07.2011 o 13:23, Henrar napisał:

Znikła tylko PCtowa (konsolowe wciąż są), bo się wyprzedała. Jak zostaną jakieś kopie,
to pewnie gram.pl znowu je wstawi do sklepu.


Coś złe wiadomości masz Wojman w temacie Akne napisał że Cenedza poinformowała, że w Polsce nie Bedzie dostępna EK Deus EX: Human Revolution.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 14:11, Meketh napisał:

Coś złe wiadomości masz Wojman w temacie Akne napisał że Cenedza poinformowała, że w
Polsce nie Bedzie dostępna EK Deus EX: Human Revolution.


http://www.ultima.pl/deus_ex_human_revolution_collectors_edition/i10264/

Mówisz tylko o PCtowej? Swoją drogą, figurka jest brzydka. Wolałbym Jensena w płaszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2011 o 15:29, tylor2 napisał:

http://www.ultima.pl/deus_ex_human_revolution_collectors_edition/i10264/

Mówisz tylko o PCtowej? Swoją drogą, figurka jest brzydka. Wolałbym Jensena w płaszczu


Tego nie wiem przytoczyłem tylko wypowiedż Wojmana, ale jak znam życie to pewnie się tyczy wszystkich platform.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 14:11, Meketh napisał:



> Znikła tylko PCtowa (konsolowe wciąż są), bo się wyprzedała. Jak zostaną jakieś
kopie,
> to pewnie gram.pl znowu je wstawi do sklepu.

Coś złe wiadomości masz Wojman w temacie Akne napisał że Cenedza poinformowała, że w
Polsce nie Bedzie dostępna EK Deus EX: Human Revolution.


Nie dziwi mnie to ja mam już od dawna złe zdanie o cenedze i tego nie zmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 18:22, tylor2 napisał:

Oj Cenega w moim prywatnym rankingu wydawców leci na łeb na szyję, żeby nie powiedzieć
że na pysk.


Ja też za nimi nie przepadam, zreszta póki co mam inne wydatki i napewno nie szybko zaopatrze sie w Deus EX: Human Revolution, ale z drugiej strony przynajmniej przekonam się czy warto będzie zakupić wersję made by Cenedza czy zachodnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować