Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Deus Ex 3: Human Revolution - Bunt Ludzkości

2036 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2012 o 17:52, SamFiniszer napisał:

Jakbyś zachował ją to byś dostał Achievmenta :).

Nie bój się - load save i dwie trofki wpadły :3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - gdy uruchamiam gre i pokazują się loga różnych firm gra tnie niemiłosiernie i włącza się przez 10 minut, ale gdy się włączy tu hula na najwyższych detalach bez najmniejszej ściny. O co może chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 12:04, darth_16 napisał:

Mam pytanie - gdy uruchamiam gre i pokazują się loga różnych firm gra tnie niemiłosiernie
i włącza się przez 10 minut, ale gdy się włączy tu hula na najwyższych detalach bez najmniejszej
ściny. O co może chodzić?


Być może jakiś problem z kodekami lub pliki odpowiedzialne za filmy są uszkodzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 15:21, karolekx23x napisał:

Mijsja głowna w komisariecie, kostnicy jak tam dotrzec i czy to te drzwi shakować?

Jeśli dobrze porozmawiasz z tym swoim dawnym kolegom co się nad sobą użala że zabił dzieciaka to da ci przepustke i bedziesz mógł wejść (tylko nie wiem jak go zagadać bo ja przed tym save zrobiłem i ciągle próbowałem, aż sie udało. chyba mówiłem mu że to nie jego wina itd.), a jak powiedział ci że nie chce z tobą rozmawiać jak wyjdziesz z komisariatu to idz w lewą strone tam będzie pokrywa od studzienki. Wchodzisz tam i kierujesz sie mapą, ale ta trasa jest strasznie długa i trzeba policjantów później zabijać, a jak ci się nie chce to na hardkora wszystkich zabijaj, a tak pytanie o które drzwi pytasz, żeby je zhakować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 15:21, karolekx23x napisał:

Mijsja głowna w komisariecie, kostnicy jak tam dotrzec i czy to te drzwi shakować?


Można przekonać gościa w okienku, aby Ci otworzył - najlepsza opcja bo potem nikt Cię nie gania i jest łatwo. Można wejść na uliczkę za komisariatem i potem na dach i w szyb wentylacyjny, tylko trzeba się przekradać cichaczem aby Cię nie zauważyli. No i opcja na rambo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy myślicie, że Deus Ex: Human Revolution w Złotej Edycji (z dodatkiem) trafi w najbliższym czasie do Premium Games, czy raczej nie ma co oczekiwać takiego wydania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2012 o 11:03, barth89 napisał:

Czy myślicie, że Deus Ex: Human Revolution w Złotej Edycji (z dodatkiem) trafi w najbliższym
czasie do Premium Games, czy raczej nie ma co oczekiwać takiego wydania?



Złota edycja jest świeżo wydana więc nie podziewałbym się od razu jej przeniesienia. Może w okresie świątecznym ale raczej nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2012 o 11:27, Thalanthas napisał:

Złota edycja jest świeżo wydana więc nie podziewałbym się od razu jej przeniesienia.
Może w okresie świątecznym ale raczej nie teraz.


Świeżo wydana, ale baaardzo ciężko dostępna. Czy nie znaczyłoby to, że planują wydać ZE (jak do Alana Wake''a) w NPG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 18:30, Kakarotto napisał:

> Czy Malik musiała zginac w tym samolocie? Mozna było ją uratować?

Nie musiała. Można ją uratować, ale zamiast opisywać i tłumaczyć, podam link do gotowca.
:P

http://www.youtube.com/watch?v=ZGQbXYMzG2U


Ten moment może wywołać dużo frustracji, jak i radości :) Mnie zmusił do przestania grania całkowitym pacyfistą- uznałem, że w momencie zagrożenia życia bohater (który w końcu nie może tak naprawdę wczytać gry :P) porzuciłby niektóre swoje ideały... Co sprawiło, że jeszcze bardziej byłem zły na przeciwników, punkt dla projektantów- choć oczywiście można wykonać całe zadanie nie czyniąc nikomu krzywdy (punkt kolejny )...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Jak i gdzie znalezc w podziemiach Zelaznego?
Bo byłem w kanałach i na łozku znalazłem Malik, czy to miejsce Żelazny bo w misji nic się nie dzieje nadal jest przeczytaj panlaptopa i się dowiedz gdzie szukac Zelaznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 16:45, karolekx23x napisał:

Jak znaleźć kryjówkę

Spoiler

Żelaznego

?
Byłem w kanałach tam gdzie jedna drabina wchodzi sie do burdelu ale to nie te wiec ktore
te podziemia?


Ja tam nigdy nie miałem z tym problemów. :P

Polecam oglądać do ok 00:40, bo dalej są spoilery. :)

http://www.youtube.com/watch?v=zDcnxLDghoM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wpadł w moje ręce Deus Ex HR Augmented Edition tyle że w wersji cyfrowej na Steama. Czy to oznacza że ten artbook, soundtrack i tak dalej będą do pobrania ze Steama czy jak to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować