Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Deus Ex 3: Human Revolution - Bunt Ludzkości

2036 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2012 o 11:54, karolekx23x napisał:

> Dishonored jest podobny do Deus Exa.

1 nie moge znalesc w kilku sklepach i tylko II. Co w tej grze mozna robic, co jest odmiennego?


Nie bardzo zrozumiałem co napisałeś w pierwszym zdaniu. Co do tego co można robić to poczytaj sobie. Jest sporo artykułów chociażby na gramie. Cały "Tydzień z...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Problem ze Steam. Próbuję uruchomić grę i wówczas pokazuje się okno akutalizacji. Pasek postępu jest pełen, napisane, iż pozostało 0 sekund do końca, jednak gra się nie uruchamia. Próbowałem w trybie offline, wyskakuje to samo okno i informacja, iżnie można połączyć sie z serwerem. Jakieś porady?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W trybie online po kliknięciu PPM na grze należy wybrać „właściwości”, a następnie w zakładce „pliki lokalne” kliknąć przycisk „sprawdź spójność plików gry”. Program Steam zweryfikuje poprawność instalacji, w razie gdyby niektóre pliki były uszkodzone lub niekompletne, pobierze je jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaistniał nowy problem...

Po uruchomieniu gry zajmuje niecałe pół minuty by samoistnie przeszła do pulpitu. Nie jest ważne, czu rozpocząłem nową rozgrywkę, wczytałem ostatni zapis czy siedzę w menu. Po kilku takich przejściach gra się wiesza i pojawia się bluescreen. Kody błędów różne, m.in 0x0000050. Obecnie jestem w Highlald Park, wcześniej gra nie sprawiała takich problemów.

Prócz tego zauważyłem, iż pracując na Windowsie, okna aplikacji czasami się "deaktywują". Chodzi o to, iż są one odznaczone, jakbym kliknął na jakąś aplikację na pasku zadań lub inne okno (czego oczywiście nie zrobiłem). Komputer jest nowy, ledwo dwutygodniowy, windows 7 na pokładzie. Gra oczywiście oryginalna ze Steam, bez DLC.

BARDZO proszę o pomoc...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczny problem z NFS The Run. Pomogła instalacja najnowszych poprawek do windows + SP1 (nie wiedzieć czemu nie zainstalował się automatycznie). Upewnij się, że posiadasz najnowsze stery do grafiki oraz uruchom grę i wyłącz w opcjach graficznych elementy dx11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyłączenie DX11 i zmniejszenie detali była pierwszą rzeczą jaką zrobiłem. Stery od NVidii równiez mam najnowsze, to samo tyczy się SP do windy. Spróbuję w takim razie postawić system od nowa, może ekipa która składała piecyk dała ciała...

Dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 19:33, ps1000 napisał:

Nowy Deus Ex na Steamie za jedyne 2,99 euro. Przecenione także DLC. Zastanawiam się nad
kupnem ;)


Bierz. Dla mnie jedna z najlepszych gier ever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, samo się zastanawiałem podczas wakacyjnej wyprzedaży. Jedyne czego żałowałem po kupnie, to tego że nie kupiłem tej gry wcześniej. Obecnie przechodzę ją już 3 raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2012 o 21:28, SamFiniszer napisał:

Tak, mieszkam w Polsce.


To musi być właśnie to. W każdym razie dzięki wam za info, kumpel mi kupił za mnie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj w promocji na muve DeusEx i mam takie pytanko. Ktoś wie dlaczego częś obrazu jest taka rozpixelowana? Widać to szczególnie na dłoni "pani w białym" na pierwszym i drugim screenie. Może jakąś opcję mam źle ustawioną?

20121212155245

20121212155249

20121212155252

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że podczas gry te krawędzie nie są aż tak widoczne jak na załączonych screenach. Ale jeśli chcesz się ich pozbyć to włącz sobie w opcjach antyaliasing, powinno pomóc. Oczywiście w takim przypadku musisz się liczyć ze spadkiem wydajności, ale jeśli masz zapas mocy to możesz sobie na to pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować