Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Deus Ex 3: Human Revolution - Bunt Ludzkości

2036 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2013 o 22:03, Harrolfo napisał:

Oczywiście, że nie ma problemu.
Ale chciałbym, by w grze była kompletna ciągłość fabularna. Według mnie zwiększyłoby
to "zżycie"z grą.


Rozumiem cię doskonale, ale na tą chwilę nie ma innego sposobu na zachowanie ciągłości fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 21:47, Bracio napisał:

Jutro 1 kwietnia.


O powstawaniu czegoś o nazwia Human Defiance wiadomo już od kilku miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z odpowiednim odpaleniem gry na laptopie. Posiadam dwie karty graficzne, jedna zintegrowana, a druga przeznaczona do gier. Gra odpala się na zintegrowanej jednak tnie i wygląda słabo, a przy próbie odpalenia pliku gry przez lepszą kartę, w folderze z grą tworzy się raport błędu i gra nie startuje. Nie mogę lepszą kartą uruchomić ani gry, ani funkcji ustawień, aby dam móc od razu zdefiniować kartę. Przy odpaleniu ustawień słabszą kartą nie mam mocniejszej do wyboru, a brak możliwości jakiegokolwiek ręcznego wskazania odpowiednich plików. Czy ktoś miał tego typu problem na sprzęcie z dwoma kartami? Może istnieje jakiś sposób, aby ręcznie wejść w pliki odpowiedzialne za ustawienia gry i tam wpisać coś, co zmusi grę do korzystania z mocniejszego sprzętu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 23:47, Nagaroth napisał:

> Defiance to film:
> http://www.egmnow.com/articles/news/deus-ex-human-defiance-film-title-not-next-game/

> DeusExHumanDefianceFilm.com

Z kolei na linku który podałem wypierają się żeby to był film i uparcie twierdzą że to
gra a pismaki się mylą.


Może być, że powstanie jednocześnie gra i film: tym drugim zajmie się CBS, bo tak wynika z whois (CBS jest właścicielem domeny podanej powyżej). Podobny zabieg towarzyszy obecnie MMO o nazwie Defiance: serial realizuje SyFy, natomiast za grę odpowiada Trion Worlds.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2013 o 00:00, Deathscythe napisał:

Może być, że powstanie jednocześnie gra i film


Może i tak, nie ma co gdybać. Przekonamy się za kilka-kilkanaście godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2013 o 00:29, Nagaroth napisał:

> Może być, że powstanie jednocześnie gra i film

Może i tak, nie ma co gdybać. Przekonamy się za kilka-kilkanaście godzin.


Po ich ogłoszeniu nadal uważasz, że to gra? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2013 o 16:05, Deathscythe napisał:

Po ich ogłoszeniu nadal uważasz, że to gra? ;>


Nope. ;) Ale i tak Human Defiance pewnie będzie czymś prawdziwym, nie rejestrowali by tytułu tylko po to żeby wykręcić kwietniowy żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem właśnie grę, ale widzę w osiągnięciach, że chyba nie znalazłem jakichś dodatkowych misji.

Spoiler

Jedno z osiągnięć mówi o śledzeniu Pritcharda, drugie o kapłanie-wojowniku. W którym momencie w grze można je uruchomić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2013 o 16:11, Madoc napisał:

Ukończyłem właśnie grę, ale widzę w osiągnięciach, że chyba nie znalazłem jakichś dodatkowych
misji.

Spoiler

Jedno z osiągnięć mówi o śledzeniu Pritcharda, drugie o kapłanie-wojowniku.
W którym momencie w grze można je uruchomić?



W przypadku pierwszego, to możesz mieć problem, jeśli dobrze kojarzę o co chodzi. Mianowicie podczas pierwszego pobytu w Detroit,

Spoiler

musisz przekonać Sarifa, żeby wysłał na Twój osobisty komputer kilka informacji dotyczących Twojej przeszłości. Potem musisz te informacje przeczytać i tyle, a dalszy ciąg tej historii rozgrywa się podczas drugiego pobytu w Detroit, Prichard informuje Cię, że znalazł jakiś trop i uruchamia się quest poboczny.
Jeśli chodzi o kapłana-wojownika, to podczas drugiego pobytu w Hengshy, w klinice LIMB trzeba zagadać to jakiegoś doktora i aktywuje się quest poboczny, w którym spotykamy tę ciekawą postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wiele wyjaśnia. Dzięki, będzie co robić przy ewentualnym drugim podejściu (tym bardziej, że przez przypadek usunąłem questa z tajemniczym informatorem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować