Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout 3 teaser - już jest!

220 postów w tym temacie

Są hity, które zawsze budzą emocje. Fallout - ah.
Znakomita gra strategiczna do tego w turach, czyli tak jak lubię i co ? No cóż za Falloutem nigdy specjalnie nie przepadałem, gra jest wybitna, lecz klimat zdecydowanie nie dla mnie.
Ale zwiastun pewnie sobie obejrzę, co mi szkoda, może się przekonam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 19:07, Witek1712 napisał:

Bez urazy dla fanów, ale bendzie pewnie tak samo baznadziejny jak jego popszednicy .


Ja chciałbym, żeby był tak "baznadziejny" jak jego "popszednicy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 19:07, Witek1712 napisał:

Bez urazy dla fanów, ale bendzie pewnie tak samo baznadziejny jak jego popszednicy .

Bez urazy dla ciebie, ale moze zainwestuj w slownik, albo cos....jak bylem w twoim wieku tez nie przepadalem za fallout''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie raczej nie uda mi się obejrzeć tego filmiku, z racji tego że serwer jest wciąż przeciążony... ;(
Poczekam aż emocje opadną i postaram się zobaczyć co tam słychać w trzeciej części Fallouta. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tylko, czy autor artykulu, przeczytal , ze mimo, ze na silniku gry, to renderowany. Wiec to typowa prezentacja. Mimo to nie chce ogladac gameplaya, bo okaze sie, ze musze sobie kupic komputer typu :NASA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat gram w obie części Fallouta (nadrabiam zaległości) i muszę powiedzieć, że gra choć graficznie zacofana ma bardzo dobrą fabułę, postapokaliptyczny klimat i to coś ;) Trzecia część będzie moim zdaniem genialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po teaserze Fallout''a 3 widać, że Betsheda zrobi świetną grę. Chociaż niewiele było pokazane to filmik zrobił na mnie ogromne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 19:15, Skallagrim napisał:

Nie wiem tylko, czy autor artykulu, przeczytal , ze mimo, ze na silniku gry, to renderowany.
Wiec to typowa prezentacja. Mimo to nie chce ogladac gameplaya, bo okaze sie, ze musze sobie
kupic komputer typu :NASA

zytając wypowiedź PRowca bethesdy dochodze do wniosku, że chyab dopiero co sie obudził po drzemce, bo nie wiadomo o co mu naprawdę chodzi. Sam sobie zaprzecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście żadnego gameplay`a tylko "jakaś" animacja. No cóż, i tak najlepsze w całe trailerze były słowa wypowiedziane pod samo koniec. A te zna każdy miłośnik Fallouta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować