Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout 3 teaser - już jest!

220 postów w tym temacie

"A nie jak dzis "Siła, Celnosc, Wytrzymalosc, Zywotnosc" do tego "Zbroja, Bron, Hełm"
hmmmm....zgadzam się. Dlatego czekam na fable 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby programisci mysleli tak jak fanatycy fallouta jako turuwki to dalej gralibysmy w tetrisa i ponga "bo stare jest dobre i nie trzeba zmieniac" no nie? PS.lubiłem stare fallouty za wszystko poza nudna i bezmyślna walka dla ludzi "myslacych wolniej" dla których sa były tury bez limitu czasowego. Uwazam ze fallout jako połaczenie klimatu świata i mozliwosci fallouta , stylu gry znanego ze stalkera i rozwoju postaci z obliviona bedzie jeszcze lepszy od f1 i f2(bynajmniej nie chodzi mi o grafike)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 13:36, juhas7 napisał:

Jakby programisci mysleli tak jak fanatycy fallouta jako turuwki to dalej gralibysmy w tetrisa
i ponga "bo stare jest dobre i nie trzeba zmieniac" no nie? PS.lubiłem stare fallouty za wszystko
poza nudna i bezmyślna walka dla ludzi "myslacych wolniej" dla których sa były tury bez limitu
czasowego. Uwazam ze fallout jako połaczenie klimatu świata i mozliwosci fallouta , stylu gry
znanego ze stalkera i rozwoju postaci z obliviona bedzie jeszcze lepszy od f1 i f2(bynajmniej
nie chodzi mi o grafike)


O tak, seria Heroes tez jest dla ludzi ''myslacych wolniej''
Btw tak piszesz, ze turowki sa stare, ale uswiadom sobie, ze najstarsza gra komputerowa- pong, jest real time :/
Wiec turowki sa bardziej do przodu niz real time, przykro mi
A, i dorosnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 13:36, juhas7 napisał:

Jakby programisci mysleli tak jak fanatycy fallouta jako turuwki to dalej gralibysmy w tetrisa
i ponga "bo stare jest dobre i nie trzeba zmieniac" no nie? PS.lubiłem stare fallouty za wszystko
poza nudna i bezmyślna walka dla ludzi "myslacych wolniej" dla których sa były tury bez limitu
czasowego. Uwazam ze fallout jako połaczenie klimatu świata i mozliwosci fallouta , stylu gry
znanego ze stalkera i rozwoju postaci z obliviona bedzie jeszcze lepszy od f1 i f2(bynajmniej
nie chodzi mi o grafike)

Nie przezyles emocji po premierze w F1 i 2 wiec nie wiesz jak to bylo. Nikly % sequeli jest lepszych od podstawki. Fallout fps? Bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 10:50, Elwro napisał:

> Widze, ze czytasz tylko rpgcodex,
Nie. Przeczytaj post przed odpowiadaniem na niego, OK?

Dnia 06.06.2007 o 10:50, Elwro napisał:

Mowie o SERWISACH z recenzjami, ktore od ponad roku robią Bethesdzie wirtualny masaż erotyczny,
a nie o niedawno otwartym forum internetowym, na ktorym czesc ludzi to zreszta milosnicy Obliviona.
Naprawde uwazasz, ze mozna porownywac sile oddzialywania GameSpy, GameSpot, IGN itp. z wypocinami
ludzi na jakims forum?

Powiedz mi kotku, co mnie obchodzi gamespot, gamespy itd? W takim CD-Action tez sie niezdrowo podniecali Oblivionem mimo, ze nawet dialogu nie mial tylko co_MNIE_to_obchodzi? Dla mnie Oblivion to crap, tak samo te twoje serwisy
Fani dali Bethesdzie znac czego chca, te serwisy daly cos znac? Nie.

Dnia 06.06.2007 o 10:50, Elwro napisał:

Nic takiego nie napisalem. Ale milo widziec, ze gdy brak Ci argumentow zaczynasz schizowac
i wkładać ludziom w usta coś, czego nigdy nie mowili. Brawo, w polskiej polityce moglbys zrobic
kariere.



A dziekuje, szkoda, ze w swojej ignorancji nie zauwazyles, ze nawet jesli nie maja zamiaru robic ''cos jak Baldur''s Gate'' to nie znaczy, ze nie moga zrobic izometrycznego widoku a''la Van Buren

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 12:02, EmperorKaligula napisał:

R.I.P. F3 - czeka nas masówka nastawiona na zysk


Nie chce być złośliwy ale widziałeś kiedyś grę nastawioną na straty ?

Ludzie tak sobie czytam i stwierdzam, że sporo tu bredni padło. Czemu ? Ano dlatego, że Bethesda robi grę dla graczy i to jest kwestia graczy jakie gry dostają. Jak chcecie się na kogoś pienić to pieńcie się na własne gamerowskie środowisko. Jakby ludzie nie kupowali rąbany to by takowa nie powstawała.

Bethesda to nie fundacja charytatywna, żeby robić grę która się nie zwróci nawet. Jeździcie po Oblivionie ale prawda ejst taka, że dodatek do niego jest/był na większosci toplist sprzedaży. Czyli gra się spodobała, skoro ludzie kupują dodatki (jeszcze nie spotkałem freaka, który by kupował dodatek do gry której nie lubi).

To gracze kształtują rynek, nikt inny. Ich wybory, ich działania decydują o tym jakie produkcje będą przyjmowane za wzór i jakie będą produkowane. Developerzy mogą się tylko dostosować, bo to jest ich PRACA i oni mają na tym ZARABIAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer fajny, czekam na tą grę z jednego powodu, mam nadzieję że będzie lepszy od dwóch poprzednich części które mnie się nie podobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm moze być ten trailer... choć osobiście wole filmiki zrobione przez silnik gry, np. jakiś pojedynek etc. Ale spoko, fallout zawsze był spoko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 16:16, BassteQ napisał:

hmmm moze być ten trailer... choć osobiście wole filmiki zrobione przez silnik gry, np. jakiś
pojedynek etc. Ale spoko, fallout zawsze był spoko :D


Ale przeciez to jest na silniku gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie dlatego tak narzekamy na f3. Większość współczesnych graczy niestety stawia na grafikę i poziom trudności dla średnio rozgarniętych małp, zamiast na to co się liczy czyli fabułę i rozbudowany, interaktywny świat w przypadku rpg (na wskutek ci którzy chcą ambitnego tytułu muszą grać po raz n-ty w stare przeboje bo na współczesnym rynku nie ma dla nich miejsca. A co gorsza profanuje się najlepsze serie, przez co zagra sobie jeden z drugim w tes 4,5 : postapokaliptyczny obivon i będzie twierdził że fallouta przeszedł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 08:44, Hubi Koshi napisał:

> Pancerz Wspomagany nawet nieźle tylko za mało masywny.
Wybacz towarzyszu, ale pokazałem tego teasera dwóm kumplom (też fani Fallouta) i wspólnym wysiłkiem
umysłowym (aż 3 szare komórki XD) doszliśmy do wniosku że to raczej Pancerz Bojowy (Combat
Armour) niż Powerek, bo jak sam stwierdziłeś za mało masywny na Pancerz Wspomagany, a idealnie
pasuje wielkością i kształtem na Combata, albo jakąś jego wariację.



Hmmm... NIby tak, ale hełm ewidentnie przypomina klasycznego Power Armora. Zwróć uwage na te charakterystyczne lampki oraz wizjer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 16:55, sig. napisał:

właśnie dlatego tak narzekamy na f3. Większość współczesnych graczy niestety stawia na grafikę
i poziom trudności dla średnio rozgarniętych małp, zamiast na to co się liczy czyli fabułę
i rozbudowany, interaktywny świat w przypadku rpg (na wskutek ci którzy chcą ambitnego tytułu
muszą grać po raz n-ty w stare przeboje bo na współczesnym rynku nie ma dla nich miejsca. A
co gorsza profanuje się najlepsze serie, przez co zagra sobie jeden z drugim w tes 4,5 : postapokaliptyczny
obivon i będzie twierdził że fallouta przeszedł)



Ja przeszedłem - 1 kilkanaście razy a 2 ponad 30 razy w tym raz bez jednego strazłu i bez jednego ciosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 16:29, nef.the.grey napisał:

Ale to zupełnie co innego aniżeli gameplay. W każdym bądź razie teaser bardzo w stylu starych
Falloutów i to mnie niepokoi, bo gra ponoć nie ma być taka
http://crpgnef.blox.pl/2007/06/Fallout-3-I-co-dalej.html



Niby tak, ale ten teaser zrobiony na obiektach z gry - więc teoretycznie gra ma tak wyglądać.

Ale i tak mnie nie ruszył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 19:27, de99ial napisał:

Hmmm... NIby tak, ale hełm ewidentnie przypomina klasycznego Power Armora. Zwróć uwage na te
charakterystyczne lampki oraz wizjer.

Może ktoś zszabrował z rozwalonego Pancerza Wspomaganego... Jeśli Pancerze i hełmy będą uznawane jako osobne części ekwipunku to coś takiego może się okazać bardzo możliwe. Naprawdę nie bardzo wierzę by to był Power Armor, nie było tam miejsca żeby serwomotory wsadzić w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Power Armor powinien pozwalac osobie noszacej na gibkie ruchy, jak nie tyle pancerz co jakis egzoszkielet. Ten wyglada jakby, owszem, chronil, ale nie wiem jak mozna w tym skakac i biegac.
Helm jakos wyglada, ale sam helm nie czyni calego PA.
Naprawde to wyglada jak PA chalupniczej roboty...
Moze Bethesda pozwoli graczom przy odpowiednio wysokich wspolczynnikach (repair, science) zrobic wlasna wersje PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 13:42, Hra'ko'lothanek napisał:

Fani dali Bethesdzie znac czego chca, te serwisy daly cos znac? Nie.

W tym wlasnie sek, ze Bethesdy nie musza obchodzic ta garstka fanow, ktora pluje się na oficjalnym forum (a F3 i tak pewnie zakupi). O wiele wazniejsze jest to, co pisza duze serwisy, bo wplywa to na sprzedaz gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować