Zaloguj się, aby obserwować  
WiLx

Znowu Problem z Hasłem;/

12 postów w tym temacie

Mam problem z Hasłem na windowsa.Niby wiem jak go przejsc,wiem jak go zmienic ale jednak nie wiem jak przejsc je tak by moi starzy tego nie zauwarzyli.Dlatego pytam sie was tutaj czy ktoś nie zna jak DYSKRETNIE przejsc to hasło????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś chyba programy do otczytywania haseł.
Poza tym podziwiam twoich starych. Moja mama jakby wpisywała hasło, to by to robiła tak wolno, żebym spokojnie zobaczył co pisze. A jak znasz hasło to potem możesz je przywrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu oskarżył rodziców o ograniczanie swobód konstytucyjnych w postaci wolnego dostępu do mediów elektronicznych. ;-) Ale ciekawe ograniczenie, starzy mojego kumpla zabierali mu kable. O haśle nie pomysleli. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A masz czasami dostęp do kompa tak np. na 5-10min? bo jeśli tak to Ci moge pomóc. Pisz wtedy na baaaaal@wp.pl
bo w innym topicu kNOT zabronił pisać o takich rzeczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh :P moi rodzice nie znaja sie na kompie , co najwyżej mogą korki wyjąć ^^ Teraz np. nie ma ich w domu , i absolutnie nie moge siadać do kompa do 23.12 =] Efekty widzicie sami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 10:13, WorldWar3PL napisał:

heh :P moi rodzice nie znaja sie na kompie , co najwyżej mogą korki wyjąć ^^ Teraz np. nie
ma ich w domu , i absolutnie nie moge siadać do kompa do 23.12 =] Efekty widzicie sami :D


Hehe dla chcacego nic trudnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 09:15, WiLx napisał:

Mam problem z Hasłem na windowsa.Niby wiem jak go przejsc,wiem jak go zmienic ale jednak nie
wiem jak przejsc je tak by moi starzy tego nie zauwarzyli.Dlatego pytam sie was tutaj czy ktoś
nie zna jak DYSKRETNIE przejsc to hasło????

windows czy bios? bo różnica jest kolosalna. jesli windows 9.x to starczy na ekranie logowania wcisnąc esc. jesli bios to szukaj sprzętowego keyloggera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 09:15, WiLx napisał:

Niby wiem jak go przejsc,wiem jak go zmienic ale jednak nie
wiem jak przejsc je tak by moi starzy tego nie zauwarzyli.


A jaki sposób ty znasz? Bo nie wiem, z czym zaczynamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w Taki sposób żeby zrobic nowy profil,albo wchodzic na kompa na z profilu gościa ale gdybym uruchomil profil goscia starzy na 100 by sie kapneli!!;/ Chodzi o hasło do WINDOWSA nie na biosa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jedyny sposób to poznać hasła Twoich rodziców (najlepiej tego który się najcześciej loguje), bo zawsze zostaje login ostatniegio użytkownika - dot. to WinXP, w W95,98 można wejść do systemu przez ESC lub ALT + F4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 19:58, WiLx napisał:

ale jak mam zobaczyć jakie to hasło;/??


Zamontuj keyloggera! ;))))

Najlepszym sposobem jest poproszenie rodziców o to hasło. Serio :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować