Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

CDA 06/07- Zawartość

180 postów w tym temacie

Pamiętam , że kiedyś jeśli ktoś założył temat o nowym CDA to moderatorzy od razu zamykali temat i czekali aby temat założył smuggler , a czego tego nie robią to nie wiem.

Ale co do numeru. Najbardziej zaciekawiła mnie zawartość , recenzje nowego Tomb Raider i Spider Mana 3 .
Z zapowiedzi to Lost Planet (demko wrzucili na DVD Cover zagrac muszę) i jeszcze nowy NFS i najlepsze Temat Numeru COD 4.
Numer napewno kupie bo zawsze kupuje , a co do pełniaków Morrowind (oglądałem filmik na youtube , ze koleś przeszedł gre w ciagu chyba 15 minut. Ale ogólnie numer ok/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam głupie pytanie (może ktoś wie, albo ten temat odwiedzi ktoś z redakcji) Morek to jest też z oficjalnymi dodatkami czy bez?? Czy tylko te nieoficjalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz od dłuższego czasu nie kupię CDA. Ze względu na zawartość DVD, morka miałem 100 lat temu, a do Blitzkriega jakoś mnie nie ciągnie. Jedyne co mi pozostaje to pożyczyć od kogoś samo pismo, albo przejść się do Empiku i tam przeczytać interesujące mnie teksty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o dodatki typu Tribunal? Jeśli tak to w CDA będzie Morek bez dodatków. Pewnie ta sama wersja jaka sprzedawana jest w EKN. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 17:20, Bartek 93 napisał:

Mam głupie pytanie (może ktoś wie, albo ten temat odwiedzi ktoś z redakcji) Morek to jest też
z oficjalnymi dodatkami czy bez?? Czy tylko te nieoficjalne??

Nigdzie nie pisze że z dodatkami, tylko że z modami, czyli tymi nieoficjalnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 17:20, Bartek 93 napisał:

Mam głupie pytanie (może ktoś wie, albo ten temat odwiedzi ktoś z redakcji) Morek to jest też
z oficjalnymi dodatkami czy bez?? Czy tylko te nieoficjalne??


No, dali tylko Morrowina podstawkę + 1GB modów do niego + edytor ;)
Dla dodatków proponuję wydanie XKN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 17:26, Linux M napisał:

> Mam głupie pytanie (może ktoś wie, albo ten temat odwiedzi ktoś z redakcji) Morek to jest
też
> z oficjalnymi dodatkami czy bez?? Czy tylko te nieoficjalne??

No, dali tylko Morrowina podstawkę + 1GB modów do niego + edytor ;)
Dla dodatków proponuję wydanie XKN.

Kaski brak :) A CDA z prenumeratki :)
Dziękuje wszystkim za szybką odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 17:25, kuko7 napisał:

Pewnie ta
sama wersja jaka sprzedawana jest w EKN. :)

Pomyłka. Chodziło mi oczywiście, że nie będzie to ta wersja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, najnowszy CDA zapowiada się bardzo dobrze ale bynajmniej nie z powodu pełniaków aczkolwiek gdybym był fanem tych gatunków to nie omieszkałbym ich spróbować. A tak, kolejna płytka której nigdy nie odpalę. Przynajmniej ładnie na półce wygląda :D

Ciekawi mnie zapowiedź NFS PS aczkolwiek już w playu i clicku opisali to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź Starcrafta 2? Ciekawe tylko, czy CDA dowiedziało się czegoś więcej o tej grze, niż to można wiedzieć ze strony gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz tylko nie wiem czy nie kupic morowinda w EKN (bo ladniej bedzie wyglądac w kolekcji), ale nawet ciekawy numer bedzie, kupie na pewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MORROWIIIIND!!!!!!!!!!!!!! Moje kochane CDA nigdy mnie nie zawiedzie - właśnie przymierzałem się do kupna TES III, a tu proszę:). Jeszcze tylko Daggerfall i będę w siódmym niebie:P. Jeszczedo tego recenzje Two Worlds i You Are Empty, Temat Numeru o CoDzie - świetny numer(jak zawsze:p).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie Morrowinda to już ja mam, ale może znajdą się jakieś przyzwoite mody. Tak w ogóle dawno (od tak pół roku) nic nie instalowałem z płytek cda. ;P ale i tak kupię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jeśli w CDA będą dodawać po dwa pełniaki to na pewno zwiększy się ich jakość. Więc moim zdaniem jest to dobre posuniecie. Zresztą już widać efekty - świetny Morrowind i niezły Blitzkrieg. Zawartość też bardzo dobra - TN(Call of Duty 4) i klika fajnych recenzji (Two Worlds, nowy Tomb Raider: Anniversary). Ogólnie warto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer mi się podoba. Ciekawe recenzje, tematy numeru i zapowiedzi. Oczywiście cieszy mnie Morrowind na coverku :) Miałem kupić w XKN, ale jak CDA daje, to wezmę na pewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę biedniejszy o kolejne 15 złotych, ale warto bo numer tak pod względem zawartości pisma jak i pełniaków bardzo ciekawie się zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować