Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

CDA 06/07- Zawartość

180 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2007 o 16:12, Wojman napisał:

> Pełniaki do niczego ... mam już Morrowinda i żałuję, że go kupiłem ( pomimo, że wydałem
tylko
> 19.90 ). Gothic jest o milion razy lepszy.

Rannnny... Niezaleznie od tego jaka pelna wersje gry daja w CDA zawsze ktos narzeka, ze te
pelniki sa do niczego. Daja Morrowinda - peniak do niczego, dali WarCraft II - leeee, taki
staroc, kto w to wogole bedzie grac, a jak dali Gothica to byly narzekania, ze czesc pierwsza
a nie druga wraz z dodatkiem.

A moze by tak raz dla odmiany by ci wszyscy antyfani CDA pochwalili redakcje za to, ze czasem
pojawiaja sie w czasopismie hity przez duze H, zamiast wiecznie narzekac na te pelne
wersje gier?


Czuję się trochę obrażony :/
Nie jestem antyfanem, wręcz przeciwnie CD-A to jedyna gazeta o grach jaką czytam. Uwielbiam ( jak napisałem w poprzednim poście ) ich recenzje, na luzie i kaszanka zone. Może Cię źle zrozumiałem ... ale tak to odczułem :)
Niech śmoc będzie z Tobą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście muszę przyznać, że Morrowind to hit przez duże H. Ale dla mnie jest poprostu do kitu :). Bardzo szybko mi się znudził, pomimo ( a może dlatego .. ), że jest bardzo rozbudowany i skomplikowany.Za to Gothic ma świetny klimat, niejest skomplikowany a zarazem jest dosyć ( wystarczająco jak dlamnie ) rozbudowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 17:52, ja33no napisał:

Oczywiście muszę przyznać, że Morrowind to hit przez duże H. Ale dla mnie jest poprostu do
kitu :). Bardzo szybko mi się znudził, pomimo ( a może dlatego .. ), że jest bardzo rozbudowany
i skomplikowany.Za to Gothic ma świetny klimat, niejest skomplikowany a zarazem jest dosyć
( wystarczająco jak dlamnie ) rozbudowany.


Od kiedy to CDA robione jest pod jednego czytelnika? Jak sam powiedziałeś, to hit przez duże H, więc jednak jest kupa graczy do ktorych tytuł trafi(ł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tych wszystkich narzekaniach na pełniaki, można dojść do jednego: nawet, jeżeli CDA dało by do kolejnego numeru Company of Heroes, World of Warcraft, HoMM 5, Obliviona, Gothica 3, TDU to i tak by się znalazła osoba, która napisałaby: "eee tam, pełniaki słabe, już je mam".
I ten konflikt będzie do końca istnienia CDA, choć wątpię czy ten koniec nastąpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 18:31, master matrox napisał:

Po tych wszystkich narzekaniach na pełniaki, można dojść do jednego: nawet, jeżeli CDA dało
by do kolejnego numeru Company of Heroes, World of Warcraft, HoMM 5, Obliviona, Gothica 3,
TDU to i tak by się znalazła osoba, która napisałaby: "eee tam, pełniaki słabe, już je mam".
I ten konflikt będzie do końca istnienia CDA, choć wątpię czy ten koniec nastąpi ;)

Dokładnie. Dali do tego numeru świetną grę ale i tak widać narzekania. I to się nie zmieni. A z mojego doświadczenia (i otoczenia) wiem że najbardziej narzekają piraci którzy każda gierkę mają za 2 zeta (bo tyle płyta kosztuje) i CDA kupują tylko po to by zobaczyć które gry warto ściągać ... Smutne, ale prawdziwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 18:31, master matrox napisał:

Po tych wszystkich narzekaniach na pełniaki, można dojść do jednego: nawet, jeżeli CDA dało
by do kolejnego numeru Company of Heroes, World of Warcraft, HoMM 5, Obliviona, Gothica 3,
TDU to i tak by się znalazła osoba, która napisałaby: "eee tam, pełniaki słabe, już je mam".
I ten konflikt będzie do końca istnienia CDA, choć wątpię czy ten koniec nastąpi ;)


Pewnie, ze bylyby narzekania. Pobawmy sie troche w symulacje i zaluzmy, ze w jednym numerze znalazly by sie wszystkie gry w pelnej wersji, ktore wymieniles:

Leee... w nowym CDA same kity, a ne hity dali... Company of Heroes to juz wszyscy maja i to od dawna, a po za tym nie lubie RTSow mogli by dac jakis football manager. Dalej World of WarCraft - ale kaszanka, a po za tym czemu nie dodali rocznego abonamentu? Dogadali sie z Blizzardem, zeby nas okradac, zlodzieje jedne! Oblivion... ale syf kazdy to przeszedl juz dawno temu. A Gothic 3 specjalnie dali, zbym musial wymienic sprzet! A i jeszcze teksty do...

I tak dalej i tym podobne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko zauważ, że kiedyś tego nie było. To narzekanie jest spowodowane właśnie słabymi grami na coverk''u. Bo ani stary Blitzkrieg, ani jeszcze starszy Morrowind (2001 rok) nie są odpowiednimi grami do CDA. Blitzkrieg dla większości graczy jest słabe, natomiast Morka prawie każdy ma, więc z czego wybierać?
Jeśli CD-Action czegoś nie zrobi, to prośby i petycje odnośnie czasopisma bez płyty będą się nasilać i chciałbym aby CDA w końcu uległo tym prośbą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 18:31, master matrox napisał:

I ten konflikt będzie do końca istnienia CDA, choć wątpię czy ten koniec nastąpi ;)


On nastąpi mniej więcej 5min po końcu świata ;)
Wiec racje nie za szybko
{ 2012 :) }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 18:39, kuko7 napisał:

Tylko zauważ, że kiedyś tego nie było. To narzekanie jest spowodowane właśnie słabymi grami
na coverk''u. Bo ani stary Blitzkrieg, ani jeszcze starszy Morrowind (2001 rok) nie są odpowiednimi
grami do CDA. Blitzkrieg dla większości graczy jest słabe, natomiast Morka prawie każdy ma,
więc z czego wybierać?
Jeśli CD-Action czegoś nie zrobi, to prośby i petycje odnośnie czasopisma bez płyty będą się
nasilać i chciałbym aby CDA w końcu uległo tym prośbą. :)

A mi akurat Morrowind odpowiada. I widzisz - już jest podzielność zdań. Czemu mówisz że Morrowinda już wszyscy mają ? Jak na razie z osób wypowiadających się w tym temacie, większość cieszy się, bo Morka nie mają. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w Morrowinda zagram i to bardzo chętnie. Grałem w niego tylko raz, w dodatku 3 dni- płytę pożyczyłem od kolegi i domagał się zwrotu. Ale nareszcie sam będęmógł rozkoszować się tym wspaniałym tytułem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę? Dają Morrowinda? Akurat sobie sprawiłem DVD-ROM to będę mieć w co grać, pierw jeszcze muszę przejrzeć te gry co mam na starych coverkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 18:39, kuko7 napisał:

Tylko zauważ, że kiedyś tego nie było. To narzekanie jest spowodowane właśnie słabymi grami
na coverk''u. Bo ani stary Blitzkrieg, ani jeszcze starszy Morrowind (2001 rok) nie są odpowiednimi
grami do CDA. Blitzkrieg dla większości graczy jest słabe, natomiast Morka prawie każdy ma,
więc z czego wybierać?
Jeśli CD-Action czegoś nie zrobi, to prośby i petycje odnośnie czasopisma bez płyty będą się
nasilać i chciałbym aby CDA w końcu uległo tym prośbą. :)


Ale postaw się w sytuacji władz pisma - czy umiałbyś dać każdemu grę, jaką on lubi? To nie jest realne i nie jest możliwe. W każdym numerze jest coś innego, a że komuś coś nie pasuje to normalne. Od Smugglera i spółki nie można wymagać rzeczy niemożliwych oraz cudów :P
Przykładowo w numerze majowym żadna pełna wersja mnie nie zainteresowała. I co, mam rozpaczać? Nie, bo wiem, że w czerwcowym numerze będzie już coś co mi się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowo słaby numer według mnie. Cover jest wyśmienity, bowiem Morrowind jest grą naprawdę wartą uwagi. Druga gra... szczerze to wolałbym nawet Lula 3D :p. Sama treść pisma również nieciekawa. Ale to zależy nie tylko od wydawców, ale także o aktualnej sytuacji na rynku gier, więc to rozumiem. Reasumując - ten numer sobie odpuszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 19:50, master matrox napisał:

Ale postaw się w sytuacji władz pisma - czy umiałbyś dać każdemu grę, jaką on lubi? To nie
jest realne i nie jest możliwe. W każdym numerze jest coś innego, a że komuś coś nie pasuje
to normalne. Od Smugglera i spółki nie można wymagać rzeczy niemożliwych oraz cudów :P
Przykładowo w numerze majowym żadna pełna wersja mnie nie zainteresowała. I co, mam rozpaczać?
Nie, bo wiem, że w czerwcowym numerze będzie już coś co mi się spodoba :)


I właśnie o to chodzi. Daliby w sierpniowym numerze Crysis-a, to fani RTS płakaliby że nie C&C Tiberium Wars. Daliby Two Worlds, fani sportówek płakali by dlaczego nie ma Pro Evolution Soccer 7. To tylko takie przykłady. Ale teraz, gdy zdecydowali się na dawanie dwóch pełniaków, będą mogli częściej zadowolić fanów danego gatunku. Teraz dali hit RPG, za miesiąc może dadzą hit RTS lub FPS. Itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 19:59, kowboj3 napisał:

Wyjątkowo słaby numer według mnie. Cover jest wyśmienity, bowiem Morrowind jest grą naprawdę
wartą uwagi. Druga gra... szczerze to wolałbym nawet Lula 3D :p. Sama treść pisma również nieciekawa.
Ale to zależy nie tylko od wydawców, ale także o aktualnej sytuacji na rynku gier, więc to
rozumiem. Reasumując - ten numer sobie odpuszcze ;)

LOL. Słaby numer ? Fajnie ... O ile Call of Duty 4 Modern Warfare, Tomb Raider: Anniversary, czy Two Worlds to twoim zdaniem słabe gry to masz rację .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 20:05, kolektor napisał:

LOL. Słaby numer ? Fajnie ... O ile Call of Duty 4 Modern Warfare, Tomb Raider: Anniversary,
czy Two Worlds to twoim zdaniem słabe gry to masz rację .... :D


Zapomniales wspominiec o 3 stronnicowej zapowiedzi gry, o ktorej juz dzis wiadomo, ze bedzie kaszana. ;) Mowie tu o zapowiedzi StarCraft II, gry na ktora czekam z niecierpliwoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą. To świetne tytuły także ni ma co narzekać na zawartość numeru. Chociaż jak zobaczyłem ocenę nowego Tomb Raidera w Clicku to aż się zdziwiłem, że tak słaba ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 20:14, Wojman napisał:

> LOL. Słaby numer ? Fajnie ... O ile Call of Duty 4 Modern Warfare, Tomb Raider: Anniversary,

> czy Two Worlds to twoim zdaniem słabe gry to masz rację .... :D

Zapomniales wspominiec o 3 stronnicowej zapowiedzi gry, o ktorej juz dzis wiadomo, ze bedzie
kaszana. ;) Mowie tu o zapowiedzi StarCraft II, gry na ktora czekam z niecierpliwoscia.



Wojman, czekasz na tą grę, a jednak wiesz że będzie wielką kaszaną? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować