Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

CDA 06/07- Zawartość

180 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2007 o 20:24, Arkads napisał:

Wojman, czekasz na tą grę, a jednak wiesz że będzie wielką kaszaną? ^^


Oczywiście, ja też tak robię. Kupuję grę, mimo, że wiem, że będzie ona kaszanką (potem i tak w nią nie gram), a to tylko dlatego, żeby utrzymać tą firmę przy życiu, żeby mogła wydawać kolejne badziewia, które będą strasznie denerwować graczy, no i oczywiście pana Eugeniusza Siekierę, gdyż właśnie najczęściej On recenzuje kaszanki.
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.06.2007 o 20:32, edeń napisał:

Oczywiście, ja też tak robię. Kupuję grę, mimo, że wiem, że będzie ona kaszanką (potem i tak
w nią nie gram), a to tylko dlatego, żeby utrzymać tą firmę przy życiu, żeby mogła wydawać
kolejne badziewia, które będą strasznie denerwować graczy, no i oczywiście pana Eugeniusza
Siekierę, gdyż właśnie najczęściej On recenzuje kaszanki.
:)



edeń, to ja Ci współczyję :). A dla respektu napiszę z dużej, Edeń :P. Pewnie też kupię Starcrafta II, ale jeszcze wszystko zależy od tej recenzji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra. Tylko, mi nie chodzi o gatunek gier. Bardziej mówię tu o samych grach. Moim zdaniem są po prostu banalne. Dlatego szkoda mi jest wydawać chociaż to 5 zł co miesiąc na tą płytkę. Wolę samo czasopismo, bez dvd. Ale dobra, już mną się nie przyjmujcie, bo ja nigdy nie instalowałem gier z CDA i nigdy nie będę ich instalował, jednak stwiedzam, że teraz jest niższy poziom gier na coverk''u niż chociażby 2 lata temu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy będziecie się śmiać ale o czym jest ten Starcrafta II bo coś mi się obija o uszyale nie kojarze fajne to jest? Może kupie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 20:40, Galon10 napisał:

Wszyscy będziecie się śmiać ale o czym jest ten Starcrafta II bo coś mi się obija o uszyale
nie kojarze fajne to jest? Może kupie ;-)



Czym jest Starcraft? Czym jest Starcraft?! Jaja se robisz :P. Jedna z najlepszych i najbardziej klimatycznych gier wydanych przez Blizzard. Ah te pikselki ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 20:43, Galon10 napisał:

No Fajnie dużo mi to pomogło a dokładniej ? Można prośić ?

Starcraft to RTS stworzony przez Blizzarda (chyba jedną ze słynniejszych firm w tej branży. Stworzyli Warcrafta, Diablo, World of Warcraft) Gierka opisuje konflikt trzech ras. Ludzi nazywanych tu Terranami (standardowa ludzka technologia, pancerze wspomagane, czołgi, myśliwce) kolejna rasa to Protosi (dość tajemniczy bazujący na broniach energetycznych, osłonach etc.) no i oczywiście Zergowie, czyli tacy... Obcy w pełnym tego słowa znaczeniu. Chitynowe pancerze, śluz, masa zębów i pazurów. Ogólnie cała gra to właśnie walki między tymi rasami. Jest to jedna z słynniejszych gier, pomimo że ma już chyba ponad 10 lat nadal jest jedną z głównych atrakcji turniejów Multiplayerowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Dzięki odrazu lepiej teraz już wiem ale przyznaje że nie lubie gier strategicznych w takim klimacie czołgi,nowa technolgia itp. blee wole normalne strategie na miecze,łuki itp. I to jest Fajne Pozdro dla fanów takich gier jak Age Of Empire

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 20:55, Kraju92 napisał:

Szkoda że to nie jest Morrowind z dodatkami, no ale dobra i sama podstawka.

No nie można odrazu wymagać całego ekwipunku do tej gry. Tak jak byś kupił Simsy i marudził że nie ma dodatku no bez przesady ludzie kiedyś napewno będzie ten wasz dodatek. A i tak po za tym to on jak się nie myle kosztuje 20zł dodatek do Morrowinda ;-)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff... jak dobrze że bez dodatków ;]. Dziwnie gadam, nie? :D Po -prostu kupiłem ostatnio Morka z dodatkami i jakby się okazało że to samo mam za darmo [bo CDA zawsze kupuje], to bym się wkurzył. No i fajnie że będzie trochę modów, wie ktoś czy będą Wyspy Czarodzieja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 21:07, zbysheck napisał:

Ufff... jak dobrze że bez dodatków ;]. Dziwnie gadam, nie? :D Po -prostu kupiłem ostatnio Morka
z dodatkami i jakby się okazało że to samo mam za darmo [bo CDA zawsze kupuje], to bym się
wkurzył. No i fajnie że będzie trochę modów, wie ktoś czy będą Wyspy Czarodzieja?

Zapewne dadzą :)
W końcu to jeden z bardziej znanych modów, a w 1gb można ich troche wcisnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 20:24, Arkads napisał:

Wojman, czekasz na tą grę, a jednak wiesz że będzie wielką kaszaną? ^^


Oj, dowcipu nie zrozumiales. :) Chodzilo o to, ze niby w CDA takie slabe gry opisuja, to ja podalem jeszcze jeden przykald "slabej" gry - StarCraft II. Calkowicie powaznie mowiac to nie ma zadnych watpiwosci, ze ta gra bedzie po prostu swietna. Ale starczy tego off topu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 21:19, Bartek 93 napisał:

Zapewne dadzą :)
W końcu to jeden z bardziej znanych modów, a w 1gb można ich troche wcisnąć :)

Właśnie się zapytałem na ich forum, ciekawe co będzie wśród tych modóe i czy będą jakoś ładnie poukładane? Mogliby dać już listę ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 21:22, zbysheck napisał:

> Zapewne dadzą :)
> W końcu to jeden z bardziej znanych modów, a w 1gb można ich troche wcisnąć :)
Właśnie się zapytałem na ich forum, ciekawe co będzie wśród tych modóe i czy będą jakoś ładnie
poukładane? Mogliby dać już listę ;].

spokojnie... to tylko kilka dni, przy dobrych wiatrach we wtorek będziesz wszystko wiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 21:24, Bartek 93 napisał:

spokojnie... to tylko kilka dni, przy dobrych wiatrach we wtorek będziesz wszystko wiedział
:)

No na 100%, ale jednak wolałbym już wiedzieć ;]. zawsze to milej mieć taki komfort że w końcu masz te Wyspy Czarodzei. Jak tak to od razu zmuszę się do gry i zawalę sobie całe wakacje xD. No ale nic, może nie dadzą ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować