Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Super tytuły na pożegnanie Fajnej Ceny!

80 postów w tym temacie

CD Projekt

Kilka dni temu oficjalnie potwierdziliśmy kontrowersyjną informację o zakończeniu wydawania serii Fajna Cena. Dla wszystkich fanów zaskoczonych tą decyzją przygotowaliśmy bardzo fajną niespodziankę pożegnalną. Ta niespodzianka to nowa i zarazem ostatnia fala super tytułów oznaczonych charakterystyczną pomarańczową naklejką.

Przeczytaj cały tekst "Super tytuły na pożegnanie Fajnej Ceny!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zbyt pewny tej całej sprawy z końcem "Fajnej Ceny". To samo było kiedyś z Extra Klasyką (pamiętacie? ;)). Wiedziałem, że będzie wielkie "Zmartwychwstanie". :) Tak dobrze sprzedająca się seria nie mogła upaść. A tutaj? Nie mam zbyt wielkiej pewności. "Fajna Cena" nie jest taką "Fajną" serią. Pożyjemy, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi się przypomniał pogrzeb Extra Klasyki :D I ten grób w reklamie CDA xD Ciekawe jak będzie z Fajną Ceną ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuły ciekawe, jednak jak widać to odejście Fajnej Ceny to pic na wodę fotomontaż. :P Powstanie zapewne jakaś "Nowa Fajna Cena" i będą wydawać dalej te same tytuły. Jakoś ciężko jest mi wyobrazić sobie to, że na koniec czerwca już te gry wrócą do swoich pierwotnych cen. Po prostu przeniosą je i tyle. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ANKIETA!!! ANKIETA!!!! POSTULATY!!! PETYCJE!!! PISZMY DO CDP ABY ZAPRZESTALI WYCOFYWANIA FAJNEJ CENY!!! ALBO ŻEBY CHOCIAŻ DALI COŚ W ZAMIAN!!! PISZCIE PODPISY TUTAJ CZY CHCECIE ABY FAJNA CENA ZOSTAŁA!!! (A teraz tak z boku: To czy ktoś z was chce aby ona została? BO JA TAK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że pojawią sie jeszcze nowe tytuły. Ale narazie żaden z tych dwóch mnie nie interesuje. Może następne :) A jak nie to Dreamfall na wakacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, powiem szczerze, czytając "Super tytuły" przez mysl przeszło mi coś w rodzaju Guild Warsa, Dark Messiah, Neverwinter Nights 2. Ale jednak nie. Więc, jak dla mnie te super tytuły są dość średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować