Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Super tytuły na pożegnanie Fajnej Ceny!

80 postów w tym temacie

Powinni dać Dark Messiaha a nie jakiegoś Broken Sworda. Ja nie będę za tą serią płakać - nigdy w niej nie ukazało się coś na maxa kopiącego w tyłek, e w EKN owszem (np. saga heroesów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, Broken Sword nie taki stary, a już w Fajnej. Szkoda tylko, że cała seria odchodzi... Ale tak jak sferis napisał, może będzie tak jak Extra Klasyką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 16:55, Kukowsky napisał:

Tytuły ciekawe, jednak jak widać to odejście Fajnej Ceny to pic na wodę fotomontaż. :P Powstanie
zapewne jakaś "Nowa Fajna Cena" i będą wydawać dalej te same tytuły. Jakoś ciężko jest mi wyobrazić
sobie to, że na koniec czerwca już te gry wrócą do swoich pierwotnych cen. Po prostu przeniosą
je i tyle. :P

W wywiadzie Kiciński zapowiedział koniec tej serri (FC) i powstanie nowej bardziej konkurencyjnej cenowo z Rewolucją Cenową Cenegii - premiera serii pewno gdzieś tak 01.09.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 17:18, ad0 napisał:

Hmm, powiem szczerze, czytając "Super tytuły" przez mysl przeszło mi coś w rodzaju Guild Warsa,
Dark Messiah, Neverwinter Nights 2. Ale jednak nie. Więc, jak dla mnie te super tytuły są dość
średnie.

Dokładnie. Gierki niezbyt wysokich lotów. Osobiście liczyłem na Dark Messiah of Might & Magick. Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim, gry które miały swoją premierę koniec 2006/początek 2007 wylądowałyby w Fajnej Cenie, musiałyby "odbyć staż" w Platynowej Kolekcji, więc czy nie przesadzacie trochę?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 16:58, ProHacker napisał:

ANKIETA!!! ANKIETA!!!! POSTULATY!!! PETYCJE!!! PISZMY DO CDP ABY ZAPRZESTALI WYCOFYWANIA
FAJNEJ CENY!!! ALBO ŻEBY CHOCIAŻ DALI COŚ W ZAMIAN!!! PISZCIE PODPISY TUTAJ CZY CHCECIE ABY
FAJNA CENA ZOSTAŁA!!!
(A teraz tak z boku: To czy ktoś z was chce aby ona została?
BO JA TAK!


A ja nie :P Może zhakuj im komputery to nie wycofają ;) I masz błąd ortograficzny w podpisie, pisze się ''rządź'' a nie ''rząć''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 18:29, KannX napisał:

A ja nie :P Może zhakuj im komputery to nie wycofają ;) I masz błąd ortograficzny w podpisie,
pisze się ''rządź'' a nie ''rząć''

Błąd już wyrzuciłem. A
i wątpie czy zdołam się włąmać na ich servery... lub chociaż na forum, ale to już jest bardziej prawdo podobne. Bo na pewno jakaś luka jest. Ale no dobra to nie jest temat o hackingu. Dlaczego nie lubisz fajnej ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórym te gry się podobają, innym nie. Ja należę raczej do tej drugiej grupy, choć uważam, że to i tak porządne tytuły. Ja osobiście czekam na Cezara IV i nie przejmuję się tym, że inni będą uważać tą grę za "słabą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te tytuły jak na razie mnie nie interesują... Poczekam na następne. Mam nadzieję że z FM 2007 przedmówca miał rację. Chętnie kupię !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 18:42, Kolumb22 napisał:

Ja chyba wiem jakie wyjdąnastępne pożegnalne tytuły
Te tytuły to:
Cezar IV
The settlers II aniversary
Football manager 2007

Z tymi Settlers''ami, to chyba nie jesteś najlepiej poinformowany, gdyż Aniversary (10-lecie) od razu wyszło w serii fajna cena, prawdopodobnie CDP kombinuje coś innego, może jakąś inną reedycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnej Ceny nie będzie to na pewno CDP przygotuje coś nowego . I będzie można powiedzieć "Umarł król niech żyje król". CDP ma asa w rękawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować