Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Super tytuły na pożegnanie Fajnej Ceny!

80 postów w tym temacie

Nie lubię takich zagrywek marketingowych, to po prostu kolejny sposób, by wydoić z ludzi parę złotych. Podobnie było z Extra klasyką, ale nagle "ożyła" jako (łał) NOWA Extra Klasyka... Może młodsi dadzą się na takie zagrywki nabrać, ale Ci, co pamiętają tą z EK powinni wiedzieć, o co biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co się żegnać z serią, jak za chwilę wyjdzie nowa z tymi samymi grami i z tą samą ceną? Jeśli nowej serii ma nie być, to po co by dawali teraz gry? Żeby ludzie wykupili przez 2 dni cały asortyment? I co za chwilę scarface będzie znowu za 99,90?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 11:55, MastOfMast1 napisał:

W Clicku! były reklama a na niej wszystkie 5 nowych(;p) tytułów. Nic ciekawego, moze z wyjatkiem
Broken Sworda

No dajesz, dajesz! ;DD
Co to za tytuły? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się czepiał ale czemu wcześniej nie było takich tytułów ? Długo długo jakaś chała czy przeciętniaki,a ostatnio Fahrenheit, teraz BS III+IV. Nie można było tak cały czas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę najpierw obejrzeć "Człowieka z blizną" a później zdecyduje czy warto kupić Scarface bo jak na razie nie przekonuje mnie do końca ta gra. O Broken Sword nawet nie będę wspominał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 21:01, BassteQ napisał:

Ja czekam na następcę Fajnej Ceny - ciekawe co dla nas przygotuje CDP :D


Pewnie coś jeszcze fajniejszego :D

Nad zakupem gierek tychże gierek zastanawiałem się długo (zwłaszcza nad pierwszą), a terz mam je o wiele taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD projekt szykuje coś by konkurować z Cenegą i jej Rewolucją Cenową . Myślę , że zamiast Fajnej Ceny wprowadzą np. "Fajna Niska Cena " za 30 zł . A te gry mnie nie przyciągają , zbieram na Company of Heroes które wychodzi w platynie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 12:16, Kolumb22 napisał:

Te tytuły to:
Cezar IV
The settlers II aniversary-wikingowie
Football manager 2007

Skąd taki donos ?
The settlers II aniversary-wikingowie - to sam dodatek czy podstawka z dodatkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 10:12, Evil Khan napisał:

> Te tytuły to:
> Cezar IV
> The settlers II aniversary-wikingowie
> Football manager 2007
>
Skąd taki donos ?
The settlers II aniversary-wikingowie - to sam dodatek czy podstawka z dodatkiem ?


w KŚGry i w Clicku były już reklamy tych gier.
Settlers wikingowie to sam dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować