Zaloguj się, aby obserwować  
Ubq

Nokia N-Gage

5 postów w tym temacie

Zastanawiam się nad kupnem tej komórki/konsoli. Od razu chciałbym zadać parę pytań: 1.Jak działa WiFi (zasięg) ? 2. Jak ze sterowaniem w grach (chodzi mi głównie o Splinter Cell: Chaos Theory) 3. Jaką mają(N gage) wytrzymałość ?.

PS: Szukałęm w wyszukiwarce tematu o N-gage''u żadnego nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 15:24, Ubq napisał:

Zastanawiam się nad kupnem tej komórki/konsoli. Od razu chciałbym zadać parę pytań: 1.Jak działa
WiFi (zasięg) ? 2. Jak ze sterowaniem w grach (chodzi mi głównie o Splinter Cell: Chaos Theory)
3. Jaką mają(N gage) wytrzymałość ?.

PS: Szukałęm w wyszukiwarce tematu o N-gage''u żadnego nie znalazłem.


1. WiFi w N-Gage? Chyba Ci się nazwy pomyliły, ngage masz tylko bluetooth
2. Steruje się moim zdaniem bardzo wygodnie (podobnie jak w gameboy''u). W większości gier sterowanie jest tak intuicyjne, że nie ma się problemu z przyzwyczajeniem się do niego.
3. Z wytrzymałością też jest dobrze (no może poza baterią, która faktycznie jak na dzisiejsze standardy jest bardzo słaba), ja swojego geja mam już 3 lata i w serwisie był tylko raz na wymianie softu. Co do wytrzymałości fizycznej to tak jak w prawie każdej noki, telefon jest pół pancerny, poza kilkoma ryskami od normalnego użytkowania.

Ogólnie powiem, że jest to jeden z lepszych telefonów (w brew temu, co się o nim mówi). Ja swój jak już mówiłem mam już 3 lata i nie zamierzam go zmieniać na inny, poza baterią i gabarytami jakiś większych wad w nim nie znalazłem (no może jeszcze brak aparatu, ale akurat dla mnie to nie jest wada).
Jednak nie polecałbym kupowania teraz tego konsolofonu, ponieważ jest on już praktycznie martwy (oficjalne gry nie ukazują się już od dłuższego czasu i nie zapowiada się żeby to miało ulec zmianie). Jednak, jeżeli komuś zależy na dobry telefonie do gier radziłbym poczekać, aż NOKIA wprowadzi nowego n-gage (a raczej system to ich telefonów o tejże nazwie, chociaż nie zapowiada żeby do tego miało tak naprawdę dojść), o czym więcej można przeczytać na http://futurewatch.n-gage.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować