Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince of Persia: Warrior Within

1782 postów w tym temacie

Lion Sword dostaniesz po zaliczeniu jednej z wież. Ogrodów lub Mechanicznej. Fajna broń, tylko się trudno później(:P) walczy. Zobaczysz, albo już zobaczyłeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, bo mam jeden wielki mętlik w głowie.
Czy Warrior Within z Kolekcji Klasyki jest to polska wersja kinowa, czy pełna lokalizacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 14:36, WorldWar3PL napisał:

Mam takie pytanie, bo mam jeden wielki mętlik w głowie.
Czy Warrior Within z Kolekcji Klasyki jest to polska wersja kinowa, czy pełna lokalizacja?


Na stronie Cenegi napisane jest że Wszystko jest z napisami , czyli wersja kinowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 13:50, Black Dog napisał:

Lion Sword dostaniesz po zaliczeniu jednej z wież. Ogrodów lub Mechanicznej. Fajna broń, tylko
się trudno później(:P) walczy. Zobaczysz, albo już zobaczyłeś :P

Zaliczyłem dwie wieże i pokonałem nawet Kaileene a miecza nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Impassible. A nie chodziło ci o Scorpion Sword. Bo Lion dostajesz po przejściu jednej z wież, potem zostaje złamany w walce z Cesarzową i w końcu dostaniesz SS. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 16:47, Black Dog napisał:

Impassible. A nie chodziło ci o Scorpion Sword. Bo Lion dostajesz po przejściu jednej z wież,
potem zostaje złamany w walce z Cesarzową i w końcu dostaniesz SS. :P

Roumiem, wiem gdzie jest Scorpion Sword, ale przy walce Kaileeną miałem Serpent Sword.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 15:31, PrinceofPersia napisał:

Powiecie jak przejśc korytarz z pułapkami nad ołtarzem ofiarnym (gdy jest się upiorem czasu)?

Dlaczego nikt mi nie odpowiedział na pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 19:16, PrinceofPersia napisał:

> Powiecie jak przejśc korytarz z pułapkami nad ołtarzem ofiarnym (gdy jest się upiorem
czasu)?


Ja już sam nie pamiętam, gdzie to było. Może powiedz gdzie to jest i w którym (dokładniej) momencie gry, ew. jak wyglądają te pułapki.

Tak BTW, google nie gryzie, na necie jest pełno solucji Księcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Black Dog ma racje przecież gra Sand Writhem jest banalna. Owszem traci powolij życie ale rekompensuje to mocą.(nieskończone zapasy piasku czasu to potęga)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sand Wraith to potęga ale żeby tę potęge wykorzystać w pełni i ja dostrzec trzeba też umieć nim grać odpowiednio.Same moce czasu to tylko ułatwienia które rekompensują to że tracimy życie będąc owym Upiorem.
Proponuje połączyć różne ataki Księcia z mocami SW...to jest poprostu ludzka krajalnica wtedy.Radze jeszcze spróbować jakichś ataków które nie odbywająsie zawsze na ziemi - skoki, odbicia od ścian itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w tą cześć po raz trzeci :).
I mam fajny bug.W rozdziale Fate''s Dark Hand staje się Upiorem Piasku ;p, A dahaka nie wywala tej ściany wiec przejście gry staje się niemożliwe ;/. Odseiwywalem grę i nic, mógłby mi ktoś powiedzieć jak można naprawić ten błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 18:32, Zauri napisał:

moze daj ja do reklamacji?? cenega powinna ja wymienic.

Ale o to chodzi, że wcześniej przechodziłem ją bez problemu, a tera chce znowu ją przejść i zonk ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój qumpel miał to samo. Stał się upiorem i nie mógł iść dalej, bo Dahaka ściany nie rozwala. Proponuje przeinstalować grę lub zacząć od początku. :P Powinno zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 15:11, Ellviss napisał:

> Lion Sword dostaniesz po zaliczeniu jednej z wież. Ogrodów lub Mechanicznej. Fajna broń,
tylko
> się trudno później(:P) walczy. Zobaczysz, albo już zobaczyłeś :P
Zaliczyłem dwie wieże i pokonałem nawet Kaileene a miecza nie dostałem.

E tam to nic muj kumpel przeszedl gr z poczatkowym mieczem chcociaz nie wiem jak on to zrobil :p(pierwszy miecz po wyrzuceniu kija)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować