Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince of Persia: Warrior Within

1782 postów w tym temacie

Tym razem udało się i chociaż jeden wątek o Prince''ie będzie mój :).
Tak więc do rzeczy...
Na sam początek mam jedno pytanie, czy ktoś mógłby wskazać miejsca ukrytych mieczy (oprócz ostatniego, tego z zieloną klingą). Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam szóstego postumentu, który znajduje się również w Ogrodzie(Gardenie). Może ja przytoczę cytaty:
"Piąty postument znajduje się w Gardenie. Gdy obejrzysz już scenkę, udaj się do miejsca, w którym bedziesz walczył ze Slihouettami i Keeperami. Po lewej znajdziesz gzyms (w miejscu, w którym kończy sie płot), zeskocz w dół, idź dalej i ponownie w dół, przebiegnij po murze do rzwi po drugiej stronie dziury. W srodku za pułapkami znajdziesz postument"
A teraz podam gdzie jest szósty i tego właśnie nigdzie nie mogę znaleźć.
"Szósty również znajduje się w Gardenie. Gdy włączysz już wodę za pomocą kołowrotu, przebiegnij po ścianie za nim, wejdź do środka, a poza pułapkami znajdziesz także kolejny postument"

I właśnie to jest ten problem. Gdzie jest ta ściana, po ktorej mam przebiec? Nigdzie takiej nie moge znaleźć. Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Lokacja: GARDEN WATERWORKS - przeszłość

Na szczęście w przeszłości jest tu podłoga. Wejdź na most i obróć dźwignię na nim w taki sposób, aby lewa kolumna była zwrócona gładkim bakiem w dół ekranu (dokładnie o 180 stopni). Będziesz musiał zaraz po niej wbiec pionowo. Przejdź przez most i idź aż do ściany i odwróć się w prawo. Tu powinna stać skrzynia . Te(25)raz zrób tak jak sugerowałem zdanie wcześniej. Wskocz na mały blok skalny przy obracającej się kolumnie i wbiegnij na nią pionowo. Wejdź na górę i stań na końcu wystającej cześci. Przeskocz na ścianę. Wejdź jak najwyżej się da i przeskocz z prawej na lewo. Przesuń się po gzymsie na drugą stronę filaru. Przebiegnij po ścianie w lewo (tak jak pokazuje kamera) na linę i dalej na balkon z dźwignią. Przekręć ją tak, aby ułatwić sobie przejście na długi taras nad zamkniętymi drzwiami na dole. Przeskocz na wysoką kolumnę i z niej na wspomniany taras. Przejdź na jego drugi koniec i wskocz na podobną kolumnę po drugiej stronie. Stąd przeskocz na kolejny balkon z dźwignią, którą należy obrócić o 180 stopni (czyli dwa razy). Przebiegnij po ścianie w kierunku nad wejście, którym wszedłeś do GARDEN WATERWORKS. Złapiesz się liny, która pozwoli ci kontynuować przeprawę na ścianę. Po gzymsach przedostań się na lewo. Stąd powinieneś bez problemu wskoczyć na okrągłą kolumnę, a z niej na niższą, kwadratową kolumnę, którą wcześniej przesunąłeś. Przeskocz znowu na ścianę i rozwal skrzynię po prawej stronie (26). Wejdź po lewej do komnaty aktywującej wodę. Tutaj wejdź po lewej stronie na górę, gdzie jest przejście do (ENERGIA 6). Po naładowaniu księciunia wróć i uruchom wodę, jeżeli nie zrobiłeś tego wcześniej. Popłynie woda. Teraz musisz wrócić tą samą drogą przestawiając wszystkie kolumny w odpowiednie ułożenie. Patrząc od tej strony na całą drogę z powrotem 1 dźwignia - przesuń dwa razy; 2 - pozostaw bez zmian; 3 - (na moście) przesuń dwa razy (180 stopni).

Popłynie woda i otworzy się zamek w drzwiach prowadzących do cesarzowej."

Cytat z http://www.konsola.pl/solucja.php?art_id=213

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 14:21, elTadziko napisał:

Ostatnio przeszedłem Piaski Czasu (dokładnie wczoraj :D). Czy dwójka jest choć tak samo fajna jak jedynka? Jest dłuższa,
czy krótsza? Pojawia się Farah:>



Dwójka według mnie jest lepsza niż jedynka, jest około dwa razy dłuższa, a Farah się nie pojawia za to jest dużo "lepsza" Kalieena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 14:21, elTadziko napisał:

Ostatnio przeszedłem Piaski Czasu (dokładnie wczoraj :D). Czy dwójka jest choć tak samo fajna jak jedynka? Jest dłuższa,
czy krótsza? Pojawia się Farah:>


Zgadzam sie z Andrij''em, jest duzo lepsza. Jedyny problem to opanowac FFF (Free Form Fighting). Zagralem w demo i sie do tego strasznie zrazilem, ale jak dorwalem w recej pelna i jak juz obczailem jak sie gra bylo naprawde genialnie. :) A Farah w porownaniu do Kalieeny jest slaba (poza tym gra ja Monica Belucci). Nie ma co sie zastanawiac - lec do sklepu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupić to kupię na pewno, bo chcę poznać dalsze losy Księcia :) Tylko szkoda, że dopiero będe mieć mozliwość kupna dopiero 5 listopada :P
A wiecie może czy w trzeciej części pojawi się Farah?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 15:47, Uther_Lightbringer napisał:

> A wiecie może czy w trzeciej części pojawi się Farah?

Podobno tak, a Kaileena ginie


Nie podobno, a napewno. Widzialem juz rysunek jej postaci. W filmie, w ktorym tworcy mowia o TTT wspominaja o tym, ze Farah wroci. Nie wiadomo jednak nic wiecej. Ale bedzie bula, bo ona przeciez nie bedzie nas pamietac. A my na to: "Kakalukia". xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2005 o 16:11, Wiadroman napisał:

wiadomo jednak nic wiecej. Ale bedzie bula, bo ona przeciez nie bedzie nas pamietac. A my na to: "Kakalukia". xD


Ej no właśnie. Kto dokładnie rozumie o co chodziło z tą bajką? Bo ja nie mogłem za cholerę włączyć subtitlesów i nie wiem o co lotto -_- w WW na szczęście subtitlesy są ładnie zrobione :P I kto wie czy będzie jakieś ładne bonusiaste wydanie wszystkiech 3 najnowszych części PoPa, najlepiej z jakimś gadżetem?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 16:13, Uther_Lightbringer napisał:

Ej
no właśnie. Kto dokładnie rozumie o co chodziło z tą bajką? Bo ja nie mogłem za cholerę włączyć subtitlesów i nie wiem o
co lotto -_-


To bylo cos chyba, ze matka jej opowiadala jakas bajke i cos, ze Kakalukia to jakies haslo, ktore otwieralo jakies drzwi, czy cos takiego... baaardzo slabo to pamietam, bo jzu dawno gralem, poza tym sam tego nie zrozumialem, tylko na forum CDP musieli mi tlumaczyc. ;)

Dnia 14.10.2005 o 16:13, Uther_Lightbringer napisał:

w WW na szczęście subtitlesy są ładnie zrobione :P I kto wie czy będzie jakieś ładne bonusiaste wydanie wszystkiech
3 najnowszych części PoPa, najlepiej z jakimś gadżetem?:>


Typu sztylet czasu? ;D Chetnie bym kupil wydanie z jakims ciekawym prezentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 18:02, Uther_Lightbringer napisał:


> sztylet czasu? ;D

O właśnie! xD tylko nie plastikowy, ale jakiś ładnie kuty z prawdziwej stali, złotymi wykończeniami
itd *_*


Nie zapominajmy o miejscu na piasek czasu, w ktorym bedzie oczywiscie kilka sand tank''ow wypelnionych. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny problem. Gdzie jest dziewiąty postument, czyli już ostatni? Mam napisane:
"Dziewiąty i ostatni postument znajduje się w pomieszczeniu, w którym gonisz Shahdee, a ona zamyka za sobą drzwi.
Musisz dostać się na górę i wskoczyć na sztabę, by otworzyć drzwi. Gdy będziesz tam wskakiwał, zobaczysz popękaną kratę. Wróć tutaj, gdy zdobędziesz już Scorpion Sword, rozwal nim kratę, a w środku zobaczysz skrzynię. Przyciągnij ją do muru po lewej, wskocz na nią, przebienij po murze i wskocz na gzyms powyżej. Trochę dalej zobaczysz ostatni postument!"
I tak mam napisane i nie mogę nigdzie go znaleźć! Co mam robić? Zakładam, że jest to w przeszłości. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 12:21, DEViANCE napisał:

Kolejny problem. Gdzie jest dziewiąty postument, czyli już ostatni? Mam napisane:
"Dziewiąty i ostatni postument
znajduje się w pomieszczeniu, w którym gonisz Shahdee, a ona zamyka za sobą drzwi.
Musisz dostać się na górę i wskoczyć
na sztabę, by otworzyć drzwi. Gdy będziesz tam wskakiwał, zobaczysz popękaną kratę. Wróć tutaj, gdy zdobędziesz już Scorpion
Sword, rozwal nim kratę, a w środku zobaczysz skrzynię. Przyciągnij ją do muru po lewej, wskocz na nią, przebienij po murze
i wskocz na gzyms powyżej. Trochę dalej zobaczysz ostatni postument!"
I tak mam napisane i nie mogę nigdzie go znaleźć!
Co mam robić? Zakładam, że jest to w przeszłości. Proszę o pomoc



No to tak zakładając że masz już Scorpion Sword i jesteś w tej sali gdzie się skakało z balkonu na balkon (tam gdzie Sheede póściła "oczko"). Tam powinien być balkon z kratami, za tymi kratami jest skrzynia, niszczysz kraty wysuwasz skrzynię pod ścianę, wbiegasz po niej, odbijasz się od murów i droga do Life Uprage stoi otworem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 13:30, Sand Wraith napisał:

Ach warrior within, moja ulubiona gra :D (nick mówi sam za siebie). A co do Farah, to pojawia się w warrior within, bardzo
krótko ale się pojawia :P


Pojawia się? A niby gdzie? Przeszedłem dwa razy grę - raz normalnie, a raz z pokonaniem Dahaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować