Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince of Persia: Warrior Within

1782 postów w tym temacie

Jestem na początku gry, chyba 2 albo 3 etap, jest to pierwsze stotkanie z drążkami. Niewiem co dalej. Do "C" nie mogę się dostać bo coś przeszkadza a z "A" i "B" spadam w przepaść zamiast na górę (zielony krzyrzyk) lub ziemię. Co robić dalej we wszystkich poradnikach piszą" Przeskocz z drążka do ...", a ja niewiem jak przeskoczyć!

20070502162727

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiele rozumiem z tego dzieła, chodzi o ten hol, gdzie ucieka przed tobą Shahdee i zamykają się drzwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że podczas gry naciśniesz PrintScreen, stworzy się obrazek, zapisze się w folderze z grą, a Ty go tu zamieścisz. Będzie łatwiej wytłumaczyć.

Ale patrząc na to, co narysowałeś: w miejscu, gdzie jest ten drążek w kształcie litery ''T'' przechodzisz na złą stronę. Prince musi się obrócić o 180 stopni na drążku i wtedy tam przejdzie.

Na fragmencie Twojego rysunku zaznaczyłem dwie ciemnoniebieskie strzałki. Powinieneś zrozumieć o co chodzi. :)

20070502185643

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem w końcu grę Pop:WW z Kolekcji Klasyki no i napotkałem na problem :
Prawdopodobnie z powodu konfliktu Starforca z moim systemem lub Bóg jeden wie czym, po kilku minutach gry komputer uruchamia się ponownie. Miałem kiedyś podobny problem w końcowych etapach Splinter Cell : Chaos Theory, a ta gra również korzysta ze Starforce''a. Na pewno nie jest to wina sprzętu, sprawdziłem na innej grze ramo-karto i procesoro-żernej ;>
Są jakiekolwiek rady na to, by "kochany" Starforce nie powodował restartów systemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam co prawda WW z edycji premierowej ale nie przypominam sobie aby był tam Starforce (niewiem jak ta wersja z KK) to T2T jest nim zabezpieczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W premierowej nie ma starforce''a. Może musisz zrobić, jak ja z Max Payne 2 - mam legalną wersję, premierową, ale na Windows 2003 muszę wgrywać... cracka no-cd xD Bez tego gra za 119,99zł nie działa... zanim dostanę bana mogę pokazać zdjęcie pudełka, ale na czas remontu jestem odcięty od swojego pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam WW z KK i obecności jakiegokolwiek zabezpieczenia nie zauważyłem (gra chodzi bez płyty). W ogóle
WW nie sprawia mi problemów technicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. bez płyty? Muszę to sprawdzić ;-)
O dziwo, gdy odłączyłem pada komputer się nie resetował... zazwyczaj w większość moich gier gram na padzie, więc zdziwiło mnie to, że podczas grania na nim w PoP:WW komputer się resetuje.
No cóż, będę prowadził "śledztwo" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja żadko używam pada bo mój ma tendencje do kłucenia się z grami. W część trzelanek nie moge grać jak mom go podłączonego bo wtedy obraz warjuje (najczęściej sie obraca cały czas bez kontroli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano bez płyty :)
Sam mam problemy z zabezpieczeniem SafeDisc4 (premierowy WW był nim zabezpieczony), więc zapytałem się nathanadlera czy WW z KK jest czymś zabezpieczony i odpisał, że nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 19:41, dambialko napisał:

Mam pytanie gdzie można znaleść wodny miecz i gdzie można uzupełnić życie na maxa bo mi brakuje
jeszcze jednego źródła ????????


Water Sword czyli inaczej Wodny miecz otrzymuje sie dopiero wtedy, gdy zdobędziesz wszystkie Life Upgrade''y. Jest on w sali z klepsdrą - na podłodze są znaki a po środku nich miejsce, w którym pojawia sie Water Sword. Każdy znak na podłodze, który świeci sie na biały kolor lub poprostu jest wyraźniejszy od innych, oznacza zdobyty Life Upgrade na danym poziomie np. Gardens czyt. Ogrody.
Co do tego gdzie znaleźć Life Upgrade''y, to podaje Ci link na którym znajdziesz również obrazek z owym kręgiem, w którym znajduje sie WS (po zdobyciu wszystkich LU)
Oto on:
http://princeofpersia.konsola.pl/warrior_within_sekrety.php

Na stronie z linku powyżej znajdziesz również inne pomoce dotyczące Prince of Perisa I, II, III, więc jeśli nie możesz czegoś przjeść to zalookaj sobie na nią.

Pozdrawiam i powodzenia
PS - niektóre Life Upgrade''y są dostępne tylko podczas przechodzenia poziomu w teraźniejszości, przeszłości lub w danym momencie gry (później dostęp do nich blokuje np. żelazna krata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 20:19, Dark Assasin napisał:

PS - niektóre Life Upgrade''y są dostępne tylko podczas przechodzenia poziomu w teraźniejszości,
przeszłości lub w danym momencie gry (później dostęp do nich blokuje np. żelazna krata)


Wszystkie LU zdobywa się w przeszłości z tego co pamiętam. A dostęp jest blokowany tylko do wież po jakimś czasie. Reszta się zgadza. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem - nie wiem o ile stopni przekręcić dźwignie aby dostać sie do mechanizmu (druga wieża). Czy ktoś może mi pomóc??? Jeśli znajdzie się ktoś chętny to proszę pokazać (edytować) na obrazku, w którą stronę i ile razy mam kręcić.

20070519180714

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 18:08, Bifur napisał:

Mam problem - nie wiem o ile stopni przekręcić dźwignie aby dostać sie do mechanizmu (druga
wieża). Czy ktoś może mi pomóc??? Jeśli znajdzie się ktoś chętny to proszę pokazać (edytować)
na obrazku, w którą stronę i ile razy mam kręcić.

2 razy w prawo, zdaje się. W kierunku Sali Tronowej = droga do life upgrade
Po bokach wieże, do ST - life upgrade, do tyłu - ołtarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powitał.
Znalazłem taki świecący na zielono miecz, który po uderzeniu zabiera życie księciu... Ktoś coś o nim wie ?
Zrobiłem screena, ale go nie zapisałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 14:34, WorldWar3PL napisał:

Zrobiłem screena, ale go nie zapisałem :P


Przy naciśnięciu PrtScreen automatycznie screen zapisuje się w folderze z gra pod nazwą ''screenshotxxxx'', gdzie zamiast x jest numer.
Więc pokazuj go tu bo jestem ciekaw. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety w folderze nic się nie zapisało...
.. ale poświęciłem się i włączyłem grę ;-)

20070526183142

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jedna z ukrytych broni, jest pod koniec gry w tych jaskiniach gdzie nie widać ścierzki. Dobrze nią się walczy ale niestety możesz nią wykończyć sam siebie ( w przeciwieństwie do pluszowego misia on działa na odwrót)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować