Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince of Persia: Warrior Within

1782 postów w tym temacie

Mam problem. Doszłem do jakiegoś wielkiego gościa z ogromnymi szczękami i nie wiem co mam z nim zrobić bo nie pojawiają się jego życia, a jak inaczej go wykorzystać nie mam pomysłu. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 21:43, lukasst15 napisał:

Mam problem. Doszłem do jakiegoś wielkiego gościa z ogromnymi szczękami i nie wiem co mam z
nim zrobić bo nie pojawiają się jego życia, a jak inaczej go wykorzystać nie mam pomysłu. Proszę
o pomoc.


Musisz mu wleźć na plecy, tylko nie pamiętam jak to się robiło, ale chyba do tego dojdziesz.Potem musisz nawalać w jego kark i uważać żeby Cię nie zrzucił swoim mocarnym uderzeniem.Powinieneś sobie poradzić.Powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciachasz po nogach, kiedy uklęknie pyk pyk w spację ;p i myk mu na kark (chyba że masz inny klawisz pod skok), potem zwyskły atak aż do znudzenia. Całą tą sekwencje można wykonać na jednym spowolnieniu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 17:14, Renchar napisał:

> Pomocy, nie wiem jak mam zejść
> > Wystarczy przeskoczyć


To wiem ale co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 19:35, Alamar napisał:

Pomocy, nie wiem jak mam zejść


Czasem można oddalić widok (klawisz Q ). Wtedy widać, gdzie bezpiecznie można zejść. Czasem też sie zdarza, że zejścia nie ma akurat tam , gdzie się tego spodziewamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 21:51, Sand Wraith napisał:

Wciśnij klawisz tab, dzięki temu sie dowiesz co masz zrobić ;]


Chyba nie rozumiecie do końca mojego problemu :) Wiem co mam zrobic ale się zaciąłem w pewnym miejscu i nie wiem jak mam zejść/ co zrobić, jak zejść zeby iść dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 18:11, kombesista napisał:

Czy gra ruszy mi na:
AMD Duron 1000MHz
256MB Ram
GeForce 2 MX



Raczej się uruchomi ale będzie się troche przycinać chociaż nie jestem pewien karty graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 18:24, kombesista napisał:

Czy jest tu ktoś kto ma GF2 MX i ta gra mu chodzi?,bądź zna kogoś takiego?.Gra tania nie jest
i wolałbym sie upewnić!.

Mi na takiej karcie graficznej gra nie poszła :(
Kupiłem sobie GF5700 i teraz chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kombesista Ta gra ciężko chodzi równierz na Geforce 4 MX kolega miał problem bo w pewnym miejscu zanikały tekstury i niedało sie dalej zagrać też niepolecam Geforca 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raczej geforce4mx, kolega ma titanium i chodzi mu dobrze wiele gier które na mx sie wychrzaniają ... wogóle radze nie grać w princa na tych kartach (mxach) , piaski czasu wam wogóle nie pójdą, a w warrior within ( nie wiem jak z geforce2) grafika bedzie fatalna. Kumpel jak u mnie WW zobaczył to się aż za głowę złapał ... portale wyglądają fatalnie, nie ma tego fajnego efektu w jednej z mocy (gdy wszystko robi się czerwone) ... chyba już czas na upgrade ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować