Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince of Persia: Warrior Within

1782 postów w tym temacie

Alee... Co do muzy to podobał mie się "I stand alone" i Muza z creditsów... Zapomniałem jaki był tytuł (a specjalnie zrobiłem nawet sceeny z creditsów, by nie zapomnieć)... A co do aktorów, uważam, że Robin Atkin Downs spisał się znakomicie w roli księcia (powiedziałbym, że lepiej od Yuri Lownhall''a z Piasków i Tronów)... Nie wiem dlaczego, ale wszystko w tej grze mi się podobało... Większość z Was mówiło o błędach, ja ich nie miałem, nawet za czwartym razem (grałem po dwa razy dla jednego zakończenia - za pierwszym razem na easy, za następnymi normal i hard)... Wracając do aktorów Monica była świetna, szkoda, że w T2T jej nie było (szkoda, że musieli też Kaileenie w DT zmienić wygląd :( ), jednak aktorka odgrywająca rolę Shadie spisała się równie dobrze co Monia... Dziadunio w wspaniały sposób wypowiedział kwestię "But know this my Prince: You never change your fate. No men can..." (Właśnie to "No men Can" utkiwo mi w pamięci)... Ostatnim i nieokreślonym przeze mnie aktorem, który spisał się nie źle, ale mówił zbyt mało był tajemniczy koleś, który mówił: All that is you''s is right to by mine..." Super obsada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>cut

Dobra no to pokolei, piosenka o jaką ci chodzi to "straight out of line" Godsmacka (jak wyszło demo to właśnie ona leciała w menu :P) . A ten tekst "All that is your is rightfully mine, and mine it will be!" Wypowiada Dark Prince ... Nikt nie wie czemu Monica odeszła (nie zapłacili jej czy co?). Za to głos Princa ... Do WW pasuje Robin, a do SoT i T2T Yuri. WW jest, hmm, bardziej mroczne, Prince jest zamknięty w sobie i nie odzywa się za często. Natomiast w SoT i T2T wciąż nawija (dialogi to plus dla tych gier). Szczerze to na początku zawiodłem się iz nie słyszę tego stanowczego głosu, ale z czasem przyzwyczaiłem się ... Ale i tak WW to moja ulubiona część :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 14:26, Sand Wraith napisał:

>cut

Dobra no to pokolei, piosenka o jaką ci chodzi to "straight out of line" Godsmacka (jak wyszło
demo to właśnie ona leciała w menu :P) . A ten tekst "All that is your is rightfully mine,
and mine it will be!" Wypowiada Dark Prince ...


Przecież wiem... Ale nie wiem, kim był aktor... W T2T nie przyglądałem się creditsom jak WW

Dnia 28.08.2006 o 14:26, Sand Wraith napisał:

Nikt nie wie czemu Monica odeszła (nie zapłacili
jej czy co?).


Ja myślę, że dlatego, że rola w Pasji Mela Gibsona miała być jej ostatnią w życiu, a Prince chyba pojawił się kila miesięcy przed filmem...

Dnia 28.08.2006 o 14:26, Sand Wraith napisał:

Za to głos Princa ... Do WW pasuje Robin, a do SoT i T2T Yuri. WW jest, hmm,
bardziej mroczne, Prince jest zamknięty w sobie i nie odzywa się za często. Natomiast w SoT
i T2T wciąż nawija (dialogi to plus dla tych gier). Szczerze to na początku zawiodłem się iz
nie słyszę tego stanowczego głosu, ale z czasem przyzwyczaiłem się ... Ale i tak WW to moja
ulubiona część :D


Moja też!

Pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony powiem jeszcze o głosach potworów. Co prawda głosy mają chyba ze 3 rodzaje potworów ale ich teksty powodują że naprawdę można czuć do nich odrazę. Na przykład mrożący krew w żyłach głos zjawy rzucającej sztyletami, czy szydercze głosy Assasinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 15:25, Blackgoat napisał:

Ja ze swojej strony powiem jeszcze o głosach potworów. Co prawda głosy mają chyba ze 3 rodzaje
potworów ale ich teksty powodują że naprawdę można czuć do nich odrazę. Na przykład mrożący
krew w żyłach głos zjawy rzucającej sztyletami, czy szydercze głosy Assasinek.


Mi się podobały krzyki gości w turbanach... Nie wiem dlaczego, ale zawsze miałem wrażenie, że oni chcą mnie oflankować... Dlatego jeden z nich tak krzyczał... To wrażenie umocniło się jak zagrałem w BiA (tam podobnie towarzysze nieudolnie otoczali Niemców)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 15:25, Blackgoat napisał:

Ja ze swojej strony powiem jeszcze o głosach potworów. Co prawda głosy mają chyba ze 3 rodzaje
potworów ale ich teksty powodują że naprawdę można czuć do nich odrazę. Na przykład mrożący
krew w żyłach głos zjawy rzucającej sztyletami, czy szydercze głosy Assasinek.

hoho, widać że nie wsłuchujecie się dokładnie w ich rozmowy :P Na przykład Crow Master "It seems I couldnt change me fate either". Assasinki "Harder Prince, Harder!";p Tekstów jest mnóstwo i teraz ne mam czasu ich wypisywać ...
A i jeszce mój ulubiony od Princa "I am the Princ of Persia, and the King of Blades"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 15:29, Sand Wraith napisał:

> Ja ze swojej strony powiem jeszcze o głosach potworów. Co prawda głosy mają chyba ze 3
rodzaje
> potworów ale ich teksty powodują że naprawdę można czuć do nich odrazę. Na przykład mrożący

> krew w żyłach głos zjawy rzucającej sztyletami, czy szydercze głosy Assasinek.
hoho, widać że nie wsłuchujecie się dokładnie w ich rozmowy :P Na przykład Crow Master "It
seems I couldnt change me fate either". Assasinki "Harder Prince, Harder!";p Tekstów jest mnóstwo
i teraz ne mam czasu ich wypisywać ...
A i jeszce mój ulubiony od Princa "I am the Princ of Persia, and the King of Blades"


"I am Victorous...", to powtarzał najczęściej...

"rrrooaarrr" - Tekst Stalowego Golema jest najlepszy... ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2006 o 15:33, Noxbi napisał:

"I am Victorous...", to powtarzał najczęściej...

"rrrooaarrr" - Tekst Stalowego Golema jest najlepszy... ^_^


"Neeext", "where I come from we fight with our oponents, one by one, with honor" , "you will pay for this transgression" , "for Babylon", "SLAUGHTERED!", "Face the Prince, Face Death", "Few can match baldes with me", "I have no time for this", "You aren''t worth my time", "I am Legend", "Father woul be proud", "You should be honoured to die by my sword", "I have more important matters to attend to", "Try again", Death to all who stand in my way", "Why do you bother", "My blade calls for you", "Run when you still can", "I''m growing tired of this", "All right, gather round. Let''s fight!", "Behold your future". "Come a little bit closer", "Death becomes you", "Even easier than I expected", "Get out of my way", "I am a desperate man - you must not stand in my way", "I am not impressed", "I can smell your fear from here", "I have faced far worse than the likes of you", "It ends for you as it has for all those who have come before", "I will show you the meaning of pain", "Nothing good will come of your sacrifice", "Pay attention, this is what becomes of those who cross me", "So it''s a fight you want?", "So many against me, yet it is still too easy", "So many choices, so little challenge", "Taste my blade", "This is going to hurt", "Throw down your swords or lose your arms", "Which of you wants to be next?", "Who wants to die first?", "You''ll have to do better than that", "You make my job that much easier", "Your time would be better spent seeking sanctuary", "You should have fled when you had the chance" ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 16:44, Blackgoat napisał:

Ho, ho niezły jesteś:). Ale mam pytanie:ty to wszystko zapamiętałeś?

Większość pamiętałem zresztą specjalnie se pograłem w WW teraz :P Ale tak z 1/3 mi powiedziało kilka osób na forum Ubi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2006 o 17:15, Sand Wraith napisał:

Większość pamiętałem zresztą specjalnie se pograłem w WW teraz :P Ale tak z 1/3 mi powiedziało
kilka osób na forum Ubi :D


No, no jestem pod wrażeniem...Sama przeszłam WW i muszę przyznać że wielu z tych tekstów nie pamiętam. Co do samej gry to uważam że jest najlepszą grą z całej trylogii . Najbardziej mroczną i z najlepszą ścieżką dźwiękową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Najbardziej mroczną

Dnia 28.08.2006 o 17:38, Lady Vader napisał:

i z najlepszą ścieżką dźwiękową:)

Ciekawe że muzyka WW nie bardzo podpasowała prasie. W CD-A koleś(Allor) cieszył się z rezygnacji z ostrej muzy w T2T. A ja twierdzę że nic tak dobrze nie działa jak jakiś mocny kawałek, który rozlega się gdy zaczyna się walka z golemem czy jak mu tam:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2006 o 17:45, Blackgoat napisał:

Ciekawe że muzyka WW nie bardzo podpasowała prasie. W CD-A koleś(Allor) cieszył się z rezygnacji
z ostrej muzy w T2T. A ja twierdzę że nic tak dobrze nie działa jak jakiś mocny kawałek, który
rozlega się gdy zaczyna się walka z golemem czy jak mu tam:).


Za to Czarny Iwan który recenzował WW zaliczył ją do plusów :P Niemniej trochę skrzywdzili tę grę wystawiając jej 8 ... sam dałbym jej 9+ ... za brak multi (a posiekałbym paru kumpli :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 17:45, Blackgoat napisał:

Ciekawe że muzyka WW nie bardzo podpasowała prasie. W CD-A koleś(Allor) cieszył się z rezygnacji
z ostrej muzy w T2T. A ja twierdzę że nic tak dobrze nie działa jak jakiś mocny kawałek, który
rozlega się gdy zaczyna się walka z golemem czy jak mu tam:).


Być może Allor nie lubi ostrych brzmień ale moim, muza w WW idealnie pasowała do całego klimatu gry tak nie cukierkowego niż dwie pozostałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 17:52, Sand Wraith napisał:

Niemniej trochę skrzywdzili
tę grę wystawiając jej 8 ... sam dałbym jej 9+ ... za brak multi (a posiekałbym paru kumpli
:D )

A widziałeś ile dostała za grafę? 7! Kurcze, 7 to ja bym jej dał teraz.
Ale 8 to faktycznie skrzywdzenie. A multi...pojedynki na arenie np.Prince VS Sand Wraith, albo specjalne poziomy do rozegrania we dwójkę...rozmarzyłem się:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za 2 posty pod rząd ale mam jeszcze pomysł na multi. Tryb survivor. Kilku kolesi wpada na arenę na którą cały czas wpadają komputerowi przeciwnicy. Są tam ściany, słupy ale to chyba logiczne. Zwycięża gracz który zginie jako ostatni. Mało oryginalne ale ciekawe. I te teksty,,bierz 15 z lewej, ja wezmę tych z prawej:)." Swoją drogą taki bonus tyle że dla jednego gracza mogliby dać w nagrodę za przejście WW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 17:52, Sand Wraith napisał:

Niemniej trochę skrzywdzili tę grę wystawiając jej 8 ... sam dałbym jej 9+ ... za brak multi (a posiekałbym paru kumpli

Ocena jest w porządku.
Mogliby dać 9, ale wtedy Piaski Czasu miasiałyby dostać 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 18:10, Maker3 napisał:

> Niemniej trochę skrzywdzili tę grę wystawiając jej 8 ... sam dałbym jej 9+ ... za brak
multi (a posiekałbym paru kumpli
Ocena jest w porządku.
Mogliby dać 9, ale wtedy Piaski Czasu miasiałyby dostać 10

Gdzieś, kiedyś napisali iż żałują że nie dali 10 ... w końcu SoT były pierwsze i miały lepszą grafikę (ale dzięki temu że 2 efekty wycieli z WW, gierka u kumpla poszła :P). Maker3, w avatarze masz tego gościa z OnePiece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 18:16, Sand Wraith napisał:

Gdzieś, kiedyś napisali iż żałują że nie dali 10 ... w końcu SoT były pierwsze i miały lepszą
grafikę (ale dzięki temu że 2 efekty wycieli z WW, gierka u kumpla poszła :P). Maker3, w avatarze
masz tego gościa z OnePiece?

Też gdzieś to czytałem.
SoT miał to coś. Po prostu chciało się w niego grać.
W Warriorze w przeszłości też mogli dać taki baśniowy klimat jak w piaskach (bo ten co dali jest jakiś nikajaki, niby nic nie jest zniszczone ale i tak jest jakoś ciemno), a w teraźnieszości (mroczny) był ok.

Tak to Luffy z One Piece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować