Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince of Persia: Warrior Within

1782 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2006 o 12:38, Ari Zmc napisał:

Weeeeeeeee WW jest słabe to totalna sieka ,a SoT trzyma klimat i nie ma tylko siekania :)

Czy ja wiem?? TSOT ma lepszy klimatcik itp. ale w WW jest lepsza walka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 13:10, darth 16 napisał:

> Weeeeeeeee WW jest słabe to totalna sieka ,a SoT trzyma klimat i nie ma tylko siekania
:)
Czy ja wiem?? TSOT ma lepszy klimatcik itp. ale w WW jest lepsza walka ;P

Jak kto woli jak dla mnie WW ma najlepszy klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 13:10, darth 16 napisał:

> Weeeeeeeee WW jest słabe to totalna sieka ,a SoT trzyma klimat i nie ma tylko siekania
:)
Czy ja wiem?? TSOT ma lepszy klimatcik itp. ale w WW jest lepsza walka ;P


no ale walka nie jest najważniejsza w tej grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 13:20, Ari Zmc napisał:

> > Weeeeeeeee WW jest słabe to totalna sieka ,a SoT trzyma klimat i nie ma tylko siekania

> :)
> Czy ja wiem?? TSOT ma lepszy klimatcik itp. ale w WW jest lepsza walka ;P

no ale walka nie jest najważniejsza w tej grze :)

Masz racje ale w WW została znacznie rozwinięta i przez to wysuwa się na pierwszy plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 13:27, Warrior Within napisał:

> > > Weeeeeeeee WW jest słabe to totalna sieka ,a SoT trzyma klimat i nie ma tylko
siekania
>
> > :)
> > Czy ja wiem?? TSOT ma lepszy klimatcik itp. ale w WW jest lepsza walka ;P
>
> no ale walka nie jest najważniejsza w tej grze :)
Masz racje ale w WW została znacznie rozwinięta i przez to wysuwa się na pierwszy plan.


ja kupiłem SoT przeszedłem bardzo mi sie spodobała mój kumpel kupił WW porzyczylem wcale mi sie nie spodobała sięgając po WW liczyłem na coś innego a tu <blee>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WW moim zdaniem przewyższa SOT w wieku aspektach.

1. MUZYKA - w WW po prostu WYMIATA, szkoda że włącza się względnie rzadko. Jest niesamowita, idealnie pasuje do...

2. GRAFIKI - ta jest nie tyle lepsza technicznie, co koncepcyjnie. Mroczniejsza, bardziej klimatyczna i mniej monotonna niż w SOT.

3. GRYWALONOŚĆ - mniejsza monotonia=większa przyjemność z grania. A do tego ciekawsza fabuła, lepsza walka...

O ile SOT otrzymałaby ode mnie 8+\10, to przy WW dałbym 9+ lub nawet 10\10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 14:17, darth 16 napisał:

> A zdobyliście Light Sword?
Nie, bo to jets przewrypane zdobyć dziewięć LU ;P


a możesz mi wyjaśnić, co ma Light Sword do LU ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 14:17, darth 16 napisał:

> A zdobyliście Light Sword?
Nie, bo to jets przewrypane zdobyć dziewięć LU ;P

Taaa? Ja znalazłem ją w tych takich jaskiniach, gdzie trzeba się wykazać refleksem i wcale nie trzeba zdobyć wszystkich LU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W gwoli wyjaśnienia. Light Sword to jest najlepsza broń drugorzędna i znaleść ją można pod koniec gry w Mystic Caves. Z kolei za zebranie 9 LU otrzymuje się Water Sworda. To tak jakby ktoś nie wiedział bo niektórzy to się w tym gubią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 14:36, Ninja Seba napisał:

W gwoli wyjaśnienia. Light Sword to jest najlepsza broń drugorzędna i znaleść ją można pod
koniec gry w Mystic Caves. Z kolei za zebranie 9 LU otrzymuje się Water Sworda. To tak jakby
ktoś nie wiedział bo niektórzy to się w tym gubią ;)

A dwoma tymi brońmi niezłe obrażenia się zadaje, nie?
Sam obydwie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 14:50, Tomasz K. napisał:

A dwoma tymi brońmi niezłe obrażenia się zadaje, nie?


Wiesz... sam Water Sword zabija jednym uderzeniem normalnych przeciwników (czyli nie bossów), a z kolei Light Sword ma wszystkie staty wypakowane na maxa. Także myślę, że tak... tymi brońmi zadaje się ładne obrażenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

j atak chodziłem jak byłem demonem bo odrazu zebrałem wather sworda jak przechodziłem ostatnio warriora i to po raz 3. wather nie zabija wszystkich 1 cisoem, nie zabija jednym przeciwników ubranych na czarno tych gladiatorów i te babk ininje tez na czrno ma nich trzeba troche więcej cierpliwości. ale i tak mieczyk jest super i razem z light teorza zgrany zesół tylko szkoda ze wather świeci się dopiero w finale na niebiesko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 14:22, Azrathel napisał:

> > A zdobyliście Light Sword?
> Nie, bo to jets przewrypane zdobyć dziewięć LU ;P

a możesz mi wyjaśnić, co ma Light Sword do LU ?

Sorry, powaliło mi się, bo dawno w WW grałęm :P Chodziło mi o Water Sworda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanko arpopo ciagłosci histori. Własnie przed chwila przeszedł SoT bo w nie nie grałem. Skoro książe na koniec cofnął się w czasie do mometu przed otwarciem piasków czasu ( chyba ze to nie prawda to mi powiedzcie) to czemu w WW ściga go Dahaka skoro Prince nie otwarł piasków i poco ta cal aafera skoro wszystko dobrze się skończyło- piaski nie zostały otwarte i wezyr zginął-po co książe w WW chce zapobiec powstaniu piasków zby ich nie otworzył skoro koniec końców nie otwiera ich <lol> głupie to. I z kąd ma ten medalion dzięki któremu podróżuje w czasie bo dagera juz nie am bo oddał,a medalion Farrah ma ona to co jest grane?? kto mi to wytłumaczy?? Błagam o pomoc bo sfiksuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 22:23, Gourry napisał:

ja mam pytanko arpopo ciagłosci histori. Własnie przed chwila przeszedł SoT bo w nie nie grałem.
Skoro książe na koniec cofnął się w czasie do mometu przed otwarciem piasków czasu ( chyba
ze to nie prawda to mi powiedzcie) to czemu w WW ściga go Dahaka skoro Prince nie otwarł piasków
i poco ta cal aafera skoro wszystko dobrze się skończyło- piaski nie zostały otwarte i wezyr
zginął-po co książe w WW chce zapobiec powstaniu piasków zby ich nie otworzył skoro koniec
końców nie otwiera ich <lol> głupie to. I z kąd ma ten medalion dzięki któremu podróżuje
w czasie bo dagera juz nie am bo oddał,a medalion Farrah ma ona to co jest grane?? kto mi to
wytłumaczy?? Błagam o pomoc bo sfiksuje

Dahakka go ściga bo zmienił bieg czasu. Prince zmienił bieg czasu tzw. Farah miała zginąć, królestwo zostać przemienione. Ale Prince to zmienił co przyniosło konsekwencje (w SoT miał zginąć ale cofnoł czas i teraz Dahakka ma mu w tym pomóc). Medalion ma bocofnoł się w czasie gdy miał go przy sobie i pozostał on przy nim tak jak 2 artefakt czyli sztylet czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2006 o 22:33, Warrior Within napisał:

Dahakka go ściga bo zmienił bieg czasu. Prince zmienił bieg czasu tzw. Farah miała zginąć,
królestwo zostać przemienione. Ale Prince to zmienił co przyniosło konsekwencje (w SoT miał
zginąć ale cofnoł czas i teraz Dahakka ma mu w tym pomóc). Medalion ma bocofnoł się w czasie
gdy miał go przy sobie i pozostał on przy nim tak jak 2 artefakt czyli sztylet czasu.


Medalion ma od Farah, zostawiła mu go po tym jak go zrobiła w ciu... głupka. A dla szukających błędów w fabule => zobaczcie co nosi Fatah w outrze SoT ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować