Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince of Persia: Warrior Within

1782 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2006 o 22:10, Sand Wraith napisał:

> > > odinstalowalem pop i spowrotem instaluje ale nadal jest nie ciekawie :/ otoz
jak
> gram
> > to zawsze
> > > gdzies na 30 min nagle wyskakuje niebieski okienko i duzo tekstu(o o zrzucie
pamieci)ite
> > > > okienko
> > > widnieje 2 s i komp sie resetuje :/
> > Jakiego masz kompa?
> na max mi chodzi geforce 6600 sempron 2.4 ram 512
W takim razie wina leży po stronie windowsa (albo wiry/trojany/jaki masz windows?) lub coś
ze sterownikami ... co konkretnie pisze na tym niebieskim ekranie? (niebieski ekran? to MUSI
być 98 lub ME ;] ) znaczy w niebieskim okienku ... to nie to samo co nie ;p [na maturze bym
dostał 0 za kompozycję patrząc na ten post, ale wybaczcie, piszę referat z chemii ;] ]

xp a wira na 99% nie mam nie wchodze na zadne strony i nie sciagam nic a kompa mam dobrym anty wirem zabezpieczonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały a może duży problem, tego jeszcze nie wiem
No to zaczne od początku. Pewnego dnia grałem sobie w Warrior Withina było już póżno więc wyłączyłem.
Następnego dnia włączan grę a tu widzie jakiegoś czarnego typka. Pomysłałem że to jakaś transformacja księcia bo wygląda podobnie do Dark princa z Dwóch tronów.
Jednak kiedy poprzednio przechodziłem te same lokacje książe był normalny.

Dodam jeszcze że życie samo mu spada

I tu pojawia się moje pytanie.

O co chodzi z tym drugim princem.

Poszukałem troche po googlach i dowiedziałem się że to Sand Wraith

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aghhh czemu tu nie ma edycji postów ... No nic, przeczytałem twój post dwa razy i skapłem się że stanąłes nim sie nagle bez "tła fabularnego" nie będe ci tłumaczył co i jak żeby nie spojlerować, ale jeżeli stanąłeś nim sie nagle, bez filmiku ... To załaduj poprzedniego sejwa, i powinno działać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>To załaduj poprzedniego sejwa, i powinno działać ...
Pomogło ale czy jest więcej takich błędów(gram na Plastation i musze oszczędzać moją memorke)
bo widać że błędów jest troche, kiedy grałem Sand Wraithem nie było filmiku w którym dahaka rozwala kawałek ściany co uniemożliwiałó przejscie dalej.

Doczytałem się gdzieś o jakimś niedziałającym portalu, w którym miejscu ten portal żebym mógł za wczasu zrobić dodatkowy zapis, czy takich błędów jest więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 18:17, Maker3 napisał:

>To załaduj poprzedniego sejwa, i powinno działać ...
Pomogło ale czy jest więcej takich błędów(gram na Plastation i musze oszczędzać moją memorke)
bo widać że błędów jest troche, kiedy grałem Sand Wraithem nie było filmiku w którym dahaka
rozwala kawałek ściany co uniemożliwiałó przejscie dalej.

Doczytałem się gdzieś o jakimś niedziałającym portalu, w którym miejscu ten portal żebym mógł
za wczasu zrobić dodatkowy zapis, czy takich błędów jest więcej


No niestety, na playu wsytepuje wiekszość błęsów (wersja na PC póxniej wydana, ale odbugwana). Z tego co wiem chyba jest jeszcze jednen rażący błąd. Niestety nie mogę bez spojlera więc uwaga! Po walce z Empress (pierwszej) możesz pozostać na klifie i nic nie robić (powinna włączyć się scenka) => jak w to wpadniesz to jedynym lekarstwem jest wczytanie poprzedniego sejwa, podobnie jak z tym portalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam problem. Jestem w Mechanical Towers... co trzeba zrobić w tym momencie co się zabija golema idzie się po linie do takiej wody i tam pod takimi wiosłami jakby i potem przez te wszsytkie przeszkody i jest save. Co dalej trzeba zrobić?? Przejść przez portal czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema co trzeba zrobić żeby otworzyły się takie drzwi za którymi jest przycisk je otwierający chyba... jest to w tym miejscu gdzie sie ustawai taki przepływ wody i jest scenka że się otwerają taki drzwi... proszę o szybką odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem kupiłem grę.
I tak instaluję , właczam aplikacja testująca mówi że gra może działać najlepiej na niskich deatalach,
spox drugą na takich detalach przelazłem, i teraz ekran robi sie czarny i pocwili wywala mi błąd
"The game ended unexpectdly"

Kiedyś ktoś na tym forum powiedział że na moim kompie gra będzie spoko działać.
Mój komp to intel celeron 2.0 GhZ, 512 ram , GeForce 2 MX/MX 400, direct 9.0,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 08:18, Death98 napisał:

Kiedyś ktoś na tym forum powiedział że na moim kompie gra będzie spoko działać.
Mój komp to intel celeron 2.0 GhZ, 512 ram , GeForce 2 MX/MX 400, direct 9.0,

Bo to temat o Prince of Persia Warrior Within, który niektórym na GeForce 2 rusza
ale ty masz The Sands of Time które wymaga GeForce3 lub innej karty z Pixel Shaderami
Może jakiś emulator pixer shadera by pomógł, kiedyś słyszałem coś o jakimś 3D analizer
ale nie jestem pewien że to ten program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 13:16, Maker3 napisał:

ale ty masz The Sands of Time które wymaga GeForce3 lub innej karty z Pixel Shaderami
Może jakiś emulator pixer shadera by pomógł, kiedyś słyszałem coś o jakimś 3D analizer
ale nie jestem pewien że to ten program


Wiesz poradzili mi bym napisał tu.
A program nazywa się 3D Analyzer ściągnąłem i tym razem dochodzi do głównego menu i jak nacisnę cokolwiek wyrzuca mnie do Windowsa i pojawia się komunikat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 15:15, Death98 napisał:

> ale ty masz The Sands of Time które wymaga GeForce3 lub innej karty z Pixel Shaderami

> Może jakiś emulator pixer shadera by pomógł, kiedyś słyszałem coś o jakimś 3D analizer

> ale nie jestem pewien że to ten program
>

Wiesz poradzili mi bym napisał tu.
A program nazywa się 3D Analyzer ściągnąłem i tym razem dochodzi do głównego menu i jak nacisnę
cokolwiek wyrzuca mnie do Windowsa i pojawia się komunikat

Nie pograsz w tą grę na tej karcie. Warrior Within jedzie na tym samym silniku, ale jest bardziej dopracowany, i rezygnuje tam z jednego czy dwóch efektów dzieki czemu można go z bulami puścić na GeForce2 . A MX toż to antyk, moja pierwsza karta ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 15:15, Death98 napisał:

Wiesz poradzili mi bym napisał tu.

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=3629&u=5 czy chodzi o ten temat, przecież tam ktoś pytał się o gre Warrior Within więc ktoś z rozpedu nie patrząć na twój obrazek polecił ci ten tamat
na przyszłość używaj wyszukiwarki

Dnia 29.05.2006 o 15:15, Death98 napisał:

A program nazywa się 3D Analyzer ściągnąłem i tym razem dochodzi do głównego menu i jak nacisnę
cokolwiek wyrzuca mnie do Windowsa i pojawia się komunikat

Nie miałem tego programu więc nie wiem ale może pozmienianie w opcjach 3D Analyzera coś pomoże
Tu moja wiedza się kończy może ktoś inny ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2006 o 15:24, Sand Wraith napisał:

Nie pograsz w tą grę na tej karcie. Warrior Within jedzie na tym samym silniku, ale jest bardziej
dopracowany, i rezygnuje tam z jednego czy dwóch efektów dzieki czemu można go z bulami puścić
na GeForce2 . A MX toż to antyk, moja pierwsza karta ;p



Nie można tego jakoś obejść ??
Na przykład w Biosie lub coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem co bios miałby do karty, skoro po prostu jest ona za stara tzn. nie obsługuje shaderów. Już bardziej radziłbym ci kombinować z samą grą. Masz tu oficjalne forum ubi dotyczące pomocy techincznej w popach , być może znajdziesz tu jakieś rozwiązanie ...
http://forums.ubi.com/eve/ubb.x?a=frm&s=400102&f=561108232
No i wpisz w searchu GeForce i na bank bedzie jakiś temat o tym, bym poszukał ale mi sie limit z neo skonczył i mam połowę predkości modemu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować