Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince of Persia: Warrior Within

1782 postów w tym temacie

Wywaliłem prawie całe "video" :P Zostało tylko ''artwork'' i ''weapons'' :D Niestety mam teraz problem, bo niegdzie nie wyświetlają się mapy :P

A co do samej gry: nie grałem w Piaski, więc gra wydaje mi się nieco trudna (np. ciężko mi obejść wroga). Tutorial gralem chyba z 5 razy :P Nie mogłem pokonać tej babki, ale się udało... Nie wiem czemu, ale:
- nie mogę spowolnić i cofnąć czasu
-jak przeskoczyć wroga i rzucić nim na domyślnych ustawieniach? Do przeskoczenia wystarcza E,E,E, ale rzut się chyba robi inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 18:57, Adham napisał:

Nie wiem czemu, ale:
- nie mogę spowolnić i cofnąć czasu


Tego nauczysz sie w odpowiednim momencie. tez mnie to na poczatku dziwilo.

Dnia 05.06.2006 o 18:57, Adham napisał:

-jak przeskoczyć wroga i rzucić nim na domyślnych ustawieniach? Do przeskoczenia wystarcza
E,E,E, ale rzut się chyba robi inaczej...


Najpierw pzreskakujesz nad nim (mysle, ze juz opanowales ta sztuke. jesli nie, to jest to strzalka w kierunku przeciwnika [wlasciiwe, to nie wiem,c zy ejst wymagana, ale tak mam pewnosc, ze wybieram odpowiedniego wroga], potem dwa razy skok [jelsi dobrz pamietam]), a kiedy jzu bedziesz na dole i bedziesz go trzymal mozesz zdecydowac w ktora strone go rzucic. Zdaje mi sie, ze skok to rzut do tylu, a skok i strzalka w jego kierunku to rzut do przodu. Za wszelkei niescislosci z gory pzrepraszam, ale nie pamietam juz zbytnio tych kombinacji, ale moze akurat trafie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że PoP: WW nie rzeszedł do Kolekcji Klasyki tak jak Piaski Czasu... :( Wtedy bym kupił, a teraz... Wolę KotOR-a! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 18:57, Adham napisał:

Wywaliłem prawie całe "video" :P Zostało tylko ''artwork'' i ''weapons'' :D Niestety mam teraz
problem, bo niegdzie nie wyświetlają się mapy :P

A co do samej gry: nie grałem w Piaski, więc gra wydaje mi się nieco trudna (np. ciężko mi
obejść wroga). Tutorial gralem chyba z 5 razy :P Nie mogłem pokonać tej babki, ale się udało...
Nie wiem czemu, ale:
- nie mogę spowolnić i cofnąć czasu
-jak przeskoczyć wroga i rzucić nim na domyślnych ustawieniach? Do przeskoczenia wystarcza
E,E,E, ale rzut się chyba robi inaczej...


ech nie wywalaj całego video tylko cine0001, filmiki są wyczepiste, a ten pierwszy se ściągnij z neta. Zresztą asrtworki i bronie też ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 17:09, Sand Wraith napisał:

ech nie wywalaj całego video tylko cine0001, filmiki są wyczepiste, a ten pierwszy se ściągnij
z neta. Zresztą asrtworki i bronie też ...


znaczy, jakieś filmiki są :) np. był filmik w tutorialu, gdy ten statek podpływa itd.
A teraz jesetm w komnacie, przed chwilą jakaś babka cofnęła czas. Przebiegam po ścianie i uruchamiam przełącznik. Po chwili słyszę tylko jak coś się zamyka. I utknąłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 17:27, Adham napisał:

> ech nie wywalaj całego video tylko cine0001, filmiki są wyczepiste, a ten pierwszy se
ściągnij
> z neta. Zresztą asrtworki i bronie też ...

znaczy, jakieś filmiki są :) np. był filmik w tutorialu, gdy ten statek podpływa itd.
A teraz jesetm w komnacie, przed chwilą jakaś babka cofnęła czas. Przebiegam po ścianie i uruchamiam
przełącznik. Po chwili słyszę tylko jak coś się zamyka. I utknąłem :)


ALe wiesz jest kilka taki wiesz "ważnych" filmików , np. nie będziesz wiedział kim jest Sand Wraith ;]
A do twojego problemu ... dostałeś z półobrotu? ;p no to biegnij za babką w metalowych stringach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 18:28, Sand Wraith napisał:

ALe wiesz jest kilka taki wiesz "ważnych" filmików , np. nie będziesz wiedział kim jest Sand
Wraith ;]

OK. Spróbuję wrzucić resztę filmików :)

Dnia 06.06.2006 o 18:28, Sand Wraith napisał:

A do twojego problemu ... dostałeś z półobrotu? ;p no to biegnij za babką w metalowych stringach
:)


Już pobiegłem... ale słyszałem, że jest tam jakiś miecz. Da się go zdobyć za pierwszym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 13:44, Adham napisał:

> ALe wiesz jest kilka taki wiesz "ważnych" filmików , np. nie będziesz wiedział kim jest
Sand
> Wraith ;]
OK. Spróbuję wrzucić resztę filmików :)

> A do twojego problemu ... dostałeś z półobrotu? ;p no to biegnij za babką w metalowych
stringach
> :)

Już pobiegłem... ale słyszałem, że jest tam jakiś miecz. Da się go zdobyć za pierwszym razem?


Jakiś miecz? Hmm prawie wszystkie miecze dostaniez (bo wynika to z fabuły) jedyny wyjątek to water sword, aby go zdobyć musisz mieć wszystkie LU , pełna lista powtarzała się kilka razy w tym topicu ,,,

Dnia 07.06.2006 o 13:44, Adham napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja i - jak zwykle - mam problem :)
Jak walczyć z tym golemem w Wieży mechanicznej? Słyszałem gdzieś, że trzeba na niego wejść, ale nie wiem skąd. Próbowałem z balkonu, ale to nie wychodzi, od ścian jest za nisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 17:25, Adham napisał:

To znowu ja i - jak zwykle - mam problem :)
Jak walczyć z tym golemem w Wieży mechanicznej? Słyszałem gdzieś, że trzeba na niego wejść,
ale nie wiem skąd. Próbowałem z balkonu, ale to nie wychodzi, od ścian jest za nisko...


Ze wszystkimi golemami walka wygląda tak samo (a trochę ich jest :P). Najpierw biegasz koło niego i walisz go po nogach. On się zamachnie, a Ty przebiegniesz pod nogami i znowu go bijesz po nogach. Wkońcu golem przyklęknie, a wtedy wparzysz na jego głowę i tam go okładasz dalej. Teraz jak będziesz miał pecha to Cię zrzuci i znowu tak samo, a jeśli nie to po chwili golem upadnie od wbitego mieca w głowę. Będąc na głowie dobrze spowolnić czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc to jest tak ...

Musisz zajść golema od tyłu ( dziwnie to brzmi :D ), najlepiej na Slow Time, następnie siepać go w nogi ażwyda charakterystyczny dzwięk i upadnie na kolano. Wtedy podbiegasz do drania i wciskasz Skok (space domyślnie) jak juz Prince wskoczy mu na kark to naparzasz go mieczem po głowie. Porponuje wcisnać drugi Slow Time i walićile wlezie. Golem oczywiscie będize próbował cię zrzucić z siebie. Ale przy właczonym spowolnieniu nie ma szans cię złapać ... ginie zanim zauważy ze cośgo bije ;) Jeśli siezdaży ze nie maszs drugiego Spowolnienia to uciekaj klawiszami na boki w zależności którąrękąchce cie golem złapać.

To tyle Miłego grania życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Będąc na głowie dobrze spowolnić czas :)

No i tu kolejne pytane. Gdy wciskam [R] to czasem czas spowalnia, ale częściej cofa. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 17:28, Ninja Seba napisał:

> To znowu ja i - jak zwykle - mam problem :)
> Jak walczyć z tym golemem w Wieży mechanicznej? Słyszałem gdzieś, że trzeba na niego wejść,

> ale nie wiem skąd. Próbowałem z balkonu, ale to nie wychodzi, od ścian jest za nisko...


Ze wszystkimi golemami walka wygląda tak samo (a trochę ich jest :P). Najpierw biegasz koło
niego i walisz go po nogach. On się zamachnie, a Ty przebiegniesz pod nogami i znowu go bijesz
po nogach. Wkońcu golem przyklęknie, a wtedy wparzysz na jego głowę i tam go okładasz dalej.
Teraz jak będziesz miał pecha to Cię zrzuci i znowu tak samo, a jeśli nie to po chwili golem
upadnie od wbitego mieca w głowę. Będąc na głowie dobrze spowolnić czas :)


To nie kwestai szczęścia tylko wyczucia ;p Należy patrzeć w którą ręką chce cie strącic i w odpowiednim momencie przeskoczyć na drugi bok ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 17:32, Adham napisał:

>Będąc na głowie dobrze spowolnić czas :)

No i tu kolejne pytane. Gdy wciskam [R] to czasem czas spowalnia, ale częściej cofa. O co chodzi?

mi nigdy coś takiego się nie zdarzyło, wydaje mi się że gra sama wybiera momenty w których dana umiejętność jest potrzebna
np. jak wpadniesz w przepaść to niezależnie jak byś naciskał to i tak włączy się cofanie czasu, nawet gdy naciśniesz na chwile. Miałem podobne przypadki w Piaskach czasu, chcąc cofnąć czas palec mi się poślizgnął, mimo krótkiego naciskania i tak włączało się cofanie do tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 12:36, Maker3 napisał:

> >Będąc na głowie dobrze spowolnić czas :)
>
> No i tu kolejne pytane. Gdy wciskam [R] to czasem czas spowalnia, ale częściej cofa. O
co chodzi?
mi nigdy coś takiego się nie zdarzyło, wydaje mi się że gra sama wybiera momenty w których
dana umiejętność jest potrzebna
np. jak wpadniesz w przepaść to niezależnie jak byś naciskał to i tak włączy się cofanie czasu,
nawet gdy naciśniesz na chwile. Miałem podobne przypadki w Piaskach czasu, chcąc cofnąć czas
palec mi się poślizgnął, mimo krótkiego naciskania i tak włączało się cofanie do tyłu


Mylisz się, widocznie źle naciskasz klawisze ... Jedyny wyjątek to moment twojej śmierci ( lub gdy twoja śmierć jest już pewna) wtedy zostaj ci tylko cofniecie czasu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny problem. Nie wiem jak dalej przejść. Nie mogę wrzucić screena, więc psotaram się opisać.
Jestem w wieży mechanicznej, pokonałem golema, potem tych strażników. Miałem rozwidlenie dróg. Z jednej strony można było zdobyć artwork. Z drugiej natomiast jest przejście do przełącznika - tzn. takiego "kijka", który się przesuwa (trzeba przebiec po ścianie, odbić się, poskakać po kolumnach). Dżwignia uruchamia "windę". I z tamtąd nigdzie nie ma innej drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 17:36, Adham napisał:

Kolejny problem. Nie wiem jak dalej przejść. Nie mogę wrzucić screena, więc psotaram się opisać.
Jestem w wieży mechanicznej, pokonałem golema, potem tych strażników. Miałem rozwidlenie dróg.
Z jednej strony można było zdobyć artwork. Z drugiej natomiast jest przejście do przełącznika
- tzn. takiego "kijka", który się przesuwa (trzeba przebiec po ścianie, odbić się, poskakać
po kolumnach). Dżwignia uruchamia "windę". I z tamtąd nigdzie nie ma innej drogi.


Po pierwsze : Jak to nie mozesz wrzucić screena? W trakcie gry wcisnij klawisz "printscreen" a one zapisuja się w domyslnym katalogu z grą. Potem włącz painta i zaposz ten plik jako JPEG ...
Po drugie: Już nie pamiętam dokładnie ale z windy albo wallruna, albo drążek ... Wrzuć screena to z pewnością mi się pamięć odświeży ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 19:36, Sand Wraith napisał:

Po pierwsze : Jak to nie mozesz wrzucić screena? W trakcie gry wcisnij klawisz "printscreen"
a one zapisuja się w domyslnym katalogu z grą. Potem włącz painta i zaposz ten plik jako JPEG
Po drugie: Już nie pamiętam dokładnie ale z windy albo wallruna, albo drążek ... Wrzuć screena
to z pewnością mi się pamięć odświeży ...


"Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd.
Prosimy spróbować ponownie za kilka minut."

No i nie mogę wrzucić...
A o miejsce chodzi mi o wieżę mechaniczną, po uruchomieniu dźwigni z czerwoną pochodnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować