Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince of Persia: Warrior Within

1782 postów w tym temacie

Jeżeli ma się wszystkie LU, to można nie wziąść Water Sworda? Bo chodzi mi o to, że najpierw przejdę z alternatywnym zakończeniem, a póżniej wczytam poprzedniego save`a i ominę WS i będę walczył tylko z cesarzową! Da się tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 12:09, Black Dog napisał:

Jeżeli ma się wszystkie LU, to można nie wziąść Water Sworda? Bo chodzi mi o to, że najpierw
przejdę z alternatywnym zakończeniem, a póżniej wczytam poprzedniego save`a i ominę WS i będę
walczył tylko z cesarzową! Da się tak?


Da sie. Wystarczy nie podchodzic do tego stojaka, na ktorym umieszczony jest miecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem:
Dopiero zacząłem grać...
W 2 misji, kiedy mam zabic tego ducha co powstaje z kruków, najpierw go zabijam, ale przechodz potemi na troche inne miejsce na ktore nie moge sie dostac.
Jak tam moge sidostac?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 11:49, krzywomordus napisał:

Mam problem:
Dopiero zacząłem grać...
W 2 misji, kiedy mam zabic tego ducha co powstaje z kruków, najpierw go zabijam, ale przechodz
potemi na troche inne miejsce na ktore nie moge sie dostac.
Jak tam moge sidostac?:D:D:D


Juz rozgryzlem o co chodzi, tylko pojawia sie kolejny problem:
Jak pokonalem juz tego ducha, to przechodze do nastepnego pokoju, gdzie musze biec po scianie i zlapac za duza firanke, rozwalam tam potworki i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 13:15, krzywomordus napisał:

> Mam problem:
> Dopiero zacząłem grać...
> W 2 misji, kiedy mam zabic tego ducha co powstaje z kruków, najpierw go zabijam, ale przechodz

> potemi na troche inne miejsce na ktore nie moge sie dostac.
> Jak tam moge sidostac?:D:D:D

Juz rozgryzlem o co chodzi, tylko pojawia sie kolejny problem:
Jak pokonalem juz tego ducha, to przechodze do nastepnego pokoju, gdzie musze biec po scianie
i zlapac za duza firanke, rozwalam tam potworki i co dalej?


nie pamietam...ale pamietam ze mialem problem z ta sciana..bo to trza na sciane pozniej z niej zeskoczyc i na kolumne( gralem dawno wiec nie pamietam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 13:15, krzywomordus napisał:

Juz rozgryzlem o co chodzi, tylko pojawia sie kolejny problem:
Jak pokonalem juz tego ducha, to przechodze do nastepnego pokoju, gdzie musze biec po scianie
i zlapac za duza firanke, rozwalam tam potworki i co dalej?


Jak ja tam dawno byłem... Mam 2 propozycje: albo musisz wejść wyżej po kolumnie, albo wejść na kamienny blok.
Najlepiej daj screena z gry - będzie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 13:15, krzywomordus napisał:

Juz rozgryzlem o co chodzi, tylko pojawia sie kolejny problem:
Jak pokonalem juz tego ducha, to przechodze do nastepnego pokoju, gdzie musze biec po scianie
i zlapac za duza firanke, rozwalam tam potworki i co dalej?

Daj screen miejsca w którym jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 13:15, krzywomordus napisał:

> Mam problem:
> Dopiero zacząłem grać...
> W 2 misji, kiedy mam zabic tego ducha co powstaje z kruków, najpierw go zabijam, ale przechodz

> potemi na troche inne miejsce na ktore nie moge sie dostac.
> Jak tam moge sidostac?:D:D:D

Juz rozgryzlem o co chodzi, tylko pojawia sie kolejny problem:
Jak pokonalem juz tego ducha, to przechodze do nastepnego pokoju, gdzie musze biec po scianie
i zlapac za duza firanke, rozwalam tam potworki i co dalej?


Wchodzisz na kamień przy kolumnie i wybiegarz po niej do góry, a póżniej znowu po ścianie tym razem do przodu! Łapiesz się wyrwy w ścianie przechodzisz na drugą stronę i do portalu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Związku z tym że co chwile ktoś pyta się o pomoc do tej gry. Może zrobiłby jakiś mederador post podpięty i dał tam linkido poradników do gry

http://www.gry.mocny.com/poradniki/PoPWW.pdf - wersja pdf na PC
http://princeofpersia.konsola.pl/warrior_within_solucja.php - solucja do wersji na PlayStation 2
http://princeofpersia.konsola.pl/warrior_within_sekrety.php - Life Upgrady, gdzie je znaleść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 14:39, Black Dog napisał:

> > Mam problem:
> > Dopiero zacząłem grać...
> > W 2 misji, kiedy mam zabic tego ducha co powstaje z kruków, najpierw go zabijam,
ale przechodz
>
> > potemi na troche inne miejsce na ktore nie moge sie dostac.
> > Jak tam moge sidostac?:D:D:D
>
> Juz rozgryzlem o co chodzi, tylko pojawia sie kolejny problem:
> Jak pokonalem juz tego ducha, to przechodze do nastepnego pokoju, gdzie musze biec po
scianie
> i zlapac za duza firanke, rozwalam tam potworki i co dalej?

Wchodzisz na kamień przy kolumnie i wybiegarz po niej do góry, a póżniej znowu po ścianie tym
razem do przodu! Łapiesz się wyrwy w ścianie przechodzisz na drugą stronę i do portalu!


Thx za podpowiedź, ale już wcześniej to rozgryzłem, nawet całą grę przeszedłem, więc nie będę o to pytać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 17:42, WorldWar3PL napisał:

Tak myślałem, czy nie kupić tej gry, ale po głębszym zastanowieniu poczekam, aż wyjdzie w KK
:)


Ja tam Ci poradzę: nie czekaj, tylko kup :) Gra jest świetna, o wiele lepsza niż Piaski Czasu (które to po wcześniejszej grze w WW były łatwe, i to bardzo :P).

Ja właśnie dzisiaj skończyłem SoT. Ostatnia walka była banalna... szkoda, że do przejścia gry wystarcza tylko odbicie się od ściany i skok nad przeciwnikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 18:10, Adham napisał:

o wiele lepsza niż Piaski Czasu

Nie zgodzę się z tym, mi o wiele bardziej podobał się The Sands of Time

Zdenerwować się może człowiek, jak trzeci raz idzie przez to samo miejsce
tylko że tym razem w przeszłości, a pożniej znowu w terażniejszości.

Za dużo walki, a po ścianach też biega się jakoś inaczej, bez tej miodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obie gry mają swój własny klimat. Sam jako pierwszą przeszedłem WW i do niej porównywałem pozostałe ...
Dlatego właśnie WW przeszedłem chyba z osiem razy, T2T trzy razy ,a SoT tylko raz. Jednak nie mówie że SoT to gra słaba, jest ładniejsza od WW (w której nie ma jakiś tam efektów związanych ze światłem i cieniem, ale są one nie potrzebne gdyż nie ma aż tyle jasnych pomieszczeń) fajne są też liczne dialogi (Które w WW nie pasują z uwagi na atmosferę nadciągającej śmierci). W WW jest ich niewiele, ale są za to bardzo klimatyczne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z w/w gra, otóz przy samym koncu, po ukazaniu się filmiku gdy księżunio wpycha do portalu cesarzową, moja postać nie chce przenieść się do teraźniejszośći i nie wiem co począć. Czy ktoś się spotkał z takim błędem ? Czy istnieje jakiś patch go tej gry ? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 23:57, Flagun napisał:

Witam mam problem z w/w gra, otóz przy samym koncu, po ukazaniu się filmiku gdy księżunio
wpycha do portalu cesarzową, moja postać nie chce przenieść się do teraźniejszośći i nie wiem
co począć. Czy ktoś się spotkał z takim błędem ? Czy istnieje jakiś patch go tej gry ? Proszę
o pomoc.

Jeden z kilku błędów w grze. Spróbój pograć w poprzednie zapisy. Jeśli się nie uda to musisz zaczynać grę od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz gdy pokazałem tego Prince''a moim braciakom i zobaczyli jak Książe przeskakuje nad wrogiem to pierwsze co powiedzieli to ,,co to? Matrix?" To chyba najlepsza rekomendacja tej gry. Fajny był filmik po pokonaniu (spojler), człowiek myśli że tu koniec, a tu du...to jest figa:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą z jakim przeciwnikiem walczyło wam się najfajniej? Mi spodobały się walki z golemami(wiem, inaczej się nazywają), a dokładnie to jak te walki kończymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować