Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince of Persia: Warrior Within

1782 postów w tym temacie

Mam problem ze zdobyciem ostatniego life upgrade. Rozwalam mieczem skorpiona bramę, Wyciągam skrzynię, podstawiam pod ścianę i dostaje się do pomieszczenia wyżej. Jednak drogę do Life Upgrade zagradzają mi dzrzwi. Jak je otworzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 13:24, Blackgoat napisał:

Mam problem ze zdobyciem ostatniego life upgrade. Rozwalam mieczem skorpiona bramę, Wyciągam
skrzynię, podstawiam pod ścianę i dostaje się do pomieszczenia wyżej. Jednak drogę do Life
Upgrade zagradzają mi dzrzwi. Jak je otworzyć?

Chyba zniszczyć mieczem?
http://princeofpersia.konsola.pl/warrior_within_sekrety.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... gram w Prince''a na hardzie... Może najpierw powinienem przejść na Normalu? ^^'' Najbardziej mnie denerwują walki z potworami w grupach... A teraz jestem na końcówce Mechanical Tower, w momencie uruchomienia (przed golemem) i jak wchodzę po LU to przeciwnicy za mną wchodzą. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 13:24, Blackgoat napisał:

Mam problem ze zdobyciem ostatniego life upgrade. Rozwalam mieczem skorpiona bramę, Wyciągam
skrzynię, podstawiam pod ścianę i dostaje się do pomieszczenia wyżej. Jednak drogę do Life
Upgrade zagradzają mi dzrzwi. Jak je otworzyć?

Już mam! Znalazłem! Po prostu nie zauważyłem przełącznika.
A tak przy okazji, szkoda że w grze nie ma Havoka. Głupio wygląda jak Książe rzuca przeciwników ma ścianę a chwilę później przeciwnik ,,teleportuje" się na ziemi, albo leży na ziemi do połowy wbity w ścianę a potem magicznie z niej ,,wychodzi":).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, zrobiłem kilka screenów z gry...
http://img242.imageshack.us/my.php?image=screenshot0008ov7.png - użycie jednej z mocy :)
http://img241.imageshack.us/my.php?image=screenshot0017mw0.png - chyba nie ma szansy na ratunek ;)

Reszty nie mogę wrzucić na imageshacj, bo coś jest źle :|

Blackgoat - szkoda, szkoda... ale kiedy wyszedł WW, a kiedy był Havok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 24.08.2006 o 18:20, Adham napisał:


Blackgoat - szkoda, szkoda... ale kiedy wyszedł WW, a kiedy był Havok?


Oj... Chyba z rok przed premierą...

Wracając do tematu... Mi podobała się cała gra! Niektórzy mówią, że to Dwa Trony są najlepsze... Mylą się bo najlepsze jest Sands of Time i Warrior Within... Piaski były bardzo baśniowe i przyjemne. Dusza Wojownika mroczne i posępne... Obydwie te rzeczy lubię, ale nie jak są razem a The Two Thrones właśnie tak wygląda... Właściwie niewiadomo co... W moim rankingu Prine''ów...
1.PoP: SOT i WW
2.PoP - oryginalny
3.PoP 3D
4.PoP2
5.PoP: T2T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 18:26, Noxbi napisał:

Wracając do tematu... Mi podobała się cała gra! Niektórzy mówią, że to Dwa Trony są najlepsze...
Mylą się bo najlepsze jest Sands of Time i Warrior Within... Piaski były bardzo baśniowe i
przyjemne. Dusza Wojownika mroczne i posępne... Obydwie te rzeczy lubię, ale nie jak są razem
a The Two Thrones właśnie tak wygląda... Właściwie niewiadomo co...


Ekhem... ja w T2T nie grałem (zgadnijcie dlaczego? ;)), i najpierw grałem w WW... Przy nich Piaski są banalne, niestety :/ Tego najstarszego też mam, ale nie przeszedłem... dwójki nie mam, a o 3D słyszałem, że kicha... to tyle. WW wymiata, a Sand Wraith w szczególności :) (hm, jestem pewien, że jeden z forumowiczów [o wiadmomym nicku XD] się ze mną zgodzi :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 18:32, Adham napisał:

> Wracając do tematu... Mi podobała się cała gra! Niektórzy mówią, że to Dwa Trony są najlepsze...

> Mylą się bo najlepsze jest Sands of Time i Warrior Within... Piaski były bardzo baśniowe
i
> przyjemne. Dusza Wojownika mroczne i posępne... Obydwie te rzeczy lubię, ale nie jak są
razem
> a The Two Thrones właśnie tak wygląda... Właściwie niewiadomo co...

Ekhem... ja w T2T nie grałem (zgadnijcie dlaczego? ;)), i najpierw grałem w WW... Przy nich
Piaski są banalne, niestety :/ Tego najstarszego też mam, ale nie przeszedłem... dwójki nie
mam, a o 3D słyszałem, że kicha... to tyle. WW wymiata, a Sand Wraith w szczególności :) (hm,
jestem pewien, że jeden z forumowiczów [o wiadmomym nicku XD] się ze mną zgodzi :D)

Are you talking to me?! Sand Wraith nie wymiata bo liczyłem na ciekawego bossa a tu cienias dał się rozwalić dahace(nie piszę z dużej bo menda na to nie zasługuję:>). W SOT grałem tylko w demo, coisy w porównaniu do WW nie robią już takiego wrażenia, ale przy okazji kupię i owszem, T2T też. To mój ostatni głos w temacie WW. Ostatni. Ostatuteńki:). Rzekłem;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2006 o 19:05, Blackgoat napisał:

Are you talking to me?! Sand Wraith nie wymiata bo liczyłem na ciekawego bossa a tu cienias
dał się rozwalić dahace(nie piszę z dużej bo menda na to nie zasługuję:>). W SOT grałem
tylko w demo, coisy w porównaniu do WW nie robią już takiego wrażenia, ale przy okazji kupię
i owszem, T2T też. To mój ostatni głos w temacie WW. Ostatni. Ostatuteńki:). Rzekłem;).


eee... Sand Wraith nie mógłby być bossem, bo książe nie mógłby walczyć z samym sobą... W sumie ja też liczyłem na przeciwnika (wyobrażałem sobie jakiegoś maniaka, który czycha na Prine''a, a tu się okazuje, że to sam syn króla Persji)... Z drugiej strony... Sand Wraith nie dał się zabić Dahace, bo odskoczył... (za drugim razem)... ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pochodzeni Sand Wraitha zaczęłem się domyślać podczas filmu w katakumbach. Ale jestem świeżo po zdobyciu Water Sworda i jeszcze trochę można mi wybaczyć. Jutro będe pełnoprawnym mężczyzną, bo skończę grę z każdym zakończenie;)
Ale trochę żal że nie było walki z Sand Wraithem, to by dopiero było schizo, walka z samym sobą!
TO już jest mój ostatni post w tym temacie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 19:25, Blackgoat napisał:

Pochodzeni Sand Wraitha zaczęłem się domyślać podczas filmu w katakumbach. Ale jestem świeżo
po zdobyciu Water Sworda i jeszcze trochę można mi wybaczyć. Jutro będe pełnoprawnym mężczyzną,
bo skończę grę z każdym zakończenie;)
Ale trochę żal że nie było walki z Sand Wraithem, to by dopiero było schizo, walka z samym
sobą!
TO już jest mój ostatni post w tym temacie:).


Masz rację! Pięknie by wyglądało, kiedy jako zwykły książe pokonujemy Sand Wrath, a potem jako Sand Wrath pokonujemy księcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 18:32, Adham napisał:

WW wymiata, a Sand Wraith w szczególności

Ja mam z nim złe wspomnienia, przez błąd w grze grałem Sand Writhem, nie dało się kontunuować gry i musiałem cofnąć się do poprzedniego zapisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 09:25, Maker3 napisał:

> WW wymiata, a Sand Wraith w szczególności
Ja mam z nim złe wspomnienia, przez błąd w grze grałem Sand Writhem, nie dało się kontunuować
gry i musiałem cofnąć się do poprzedniego zapisu



Ja nie miałem tego błędu... Ale miałem inny... W pewnym miejscu ujawniła się prawda, że to poprostu książe w masce i przebraniu... Widziałem jego normalne oczy (nie świeciły), a do tego był zyraźnie widoczny jego zarost... Super! Nawet jego normalne dłonie było widać zamiast czarno-kościstych... Extra... Wyglądało to dziwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem nawet dosc przyjemny blad.
Po godzinie meczenia sie na koncu z Dahaka juz mialem wylaczac gre kiedy
Kalinea zepchnela tego z areny, i jego pasek zycia zniknal...
Wisial caly czas na krawedzi, a ja go spokojnie zbailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, już nie trzeba :) A jeśli ktoś miałby takie problemy jak ja to zamieszczam własny mini poradnik na walkę.
Podzieliłem walkę na 3 części:
1. Walka z Empress. Ważne, żeby tutaj stracić jak najmniej życia. Nie blokujemy, bo to nie ma sensu :) Odskakujemy. Jeśli ma zamiar się teleportować, to:
a) turlamy się w kierunku, w którym jest (bo ona zawsze przenosi się obok lub za nas),
b) gdy jesteśmy odpowiednio blisko wyprowadzamy ataki.
Jeśli się przeteleportuje i zrobi tego kopa z półobrotu (a my, jak napisałem wcześniej, się odsuniemy) to wtedy szybkie 2-3 ataki i odskok. Uwaga: 4 atak z serii robicie na własną odpowiedzialność. :P Powtarzamy tą operację aż do zadania obrażeń wystarczających do przejścia do drugiej części.
2. Walka z ''Men in Red''. Tu wykorzystujemy bug (chyba to jest bug :P). Kierujemy się pod statuę gryfa (czy czego to jest statua :P). Dokładniej między jego przednie nogi (bez skojarzeń :P). Wykorzystujemy błąd, który nie pozwala im podejść do nas i dobijamy ich ''pikowaniem''. Potem blok i znów podchodzimy pod gryfa. I tak w kółko. Nie powinniśmy otrzymać żadnych strat.
3. Dobicie Empress. Tu prawie to samo... Ale teraz Empress częściej się przenosi, więc trzeba uważać... Po animacji robimy szybki odskok (strzałka w dół lub S + Spacja). Tu już nie powinno być problemów.

Ja po pierwszej części miałem pełne życie (tzn. oprócz tego, które mamy od LU :P), po drugiej dalej tyle, a trzecią skończyłem z 1/4 życia.

Sprawdzone na hardzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... yyy... Gram sobie spokojnie w WW a tu nagle wywaliło mnie z gry. Po pewnym czasie włączam, wczytuje, a tu... Książe znikł! Na Jego miesjce pojawił się ktoś inny... Czy tak powinno być? I kto to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować