Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince of Persia: Warrior Within

1782 postów w tym temacie

>a jak ktoś ma T2T to

Dnia 27.08.2006 o 22:20, Sand Wraith napisał:

radzę sprawdzić "Zurvan" ...

Dasz mi jakiś link do do strony gdzie są o nim informacje? Przyda się na przyszłość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 22:33, Blackgoat napisał:

>a jak ktoś ma T2T to
> radzę sprawdzić "Zurvan" ...
Dasz mi jakiś link do do strony gdzie są o nim informacje? Przyda się na przyszłość:)


Co do poprzedniego posta to "Dahaka" jest bezosobowa. Książe raz użył formy "It", a więc rodzaju nijakiego ... a co do Zurvana, to wpisz w googlu zurvan i wyświetli ci się parę (tysięcy ;p) stron w tym odnośnik do wikipedii ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie poruszyliśmy kwestii dźwięku i głosów postaci. Głos Prince''a podobał mi się. Jeden z fajniejszych tekstów to ,,You and I have unfinished buisness" które mówi do Shahdee. Nie mogę też nie wspomnieć o Monice,,Kailenie"Belucci. Z muzyki fajny kawałek to ten puszczany przy pierwszej walce z Crow Masterem, później też gdzieś się pojawia, oraz zawodzenia gdzieś w bibliotece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 23:50, Blackgoat napisał:

Nie poruszyliśmy kwestii dźwięku i głosów postaci. Głos Prince''a podobał mi się. Jeden z fajniejszych
tekstów to ,,You and I have unfinished buisness" które mówi do Shahdee. Nie mogę też nie wspomnieć
o Monice,,Kailenie"Belucci. Z muzyki fajny kawałek to ten puszczany przy pierwszej walce z
Crow Masterem, później też gdzieś się pojawia, oraz zawodzenia gdzieś w bibliotece.


"you bitch" jest fajne :P A ten motyw pojawia się już na samym początku, gdy spadamy do ładowni na statku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 00:45, marlin15 napisał:

jakie sa mozlie zakonczenie w PoP WW??

No więc są DWA zakończenia PoP WW <SPOJLER>

Pierwsze: Prince zabija Empress w przyszłości, zapobiega powstaniu piasków w przeszłości oraz w konsekwencji ich odnalezieniu przez siebie samego. Dahaka wyszarpuje Princowi amulet, po czym znika. Prince odpływa do Babilonu, jednak w trakcie podróży ma wizję, widzi swój dom w płomieniach. Słychać głos Starego Mędrca "You can not change your fate no man can", a Prince mówi "what have I done"

Drugie, alternatywne (wymaga zebraniu 9 LU) i te prawdziwe (jest łącznikiem pomiedzy WW a T2T): Prince wspólnie z Empress pokonują Dahakę, który spada do morza i ginie, wspólnie wypływają do Babilonu. W trakcie, hmm integracji :D widzimy wizje Princa. Są one bardziej rozbudowane od tych z zakończenia pierwszego. Po pierwsze pod koniec widzimy spadającą po schodach koronę i tajemniczą, ubraną na czarno postać która mówi "All that is yours is rightfully mine. And mine it will be!"po czym ją podnosi. Oprócz tego przez 2 sekundy widzimy Farah w niewoli. Końcówka ta sama, Old Man i jego You can not change your fate no man can" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

''You bitch'' jest dobre :P Ale w grze jest full dobrych tekstów :P ''What do you want from me'', ''sorry prince...'' (i teraz żebym się nie pomylił :P) ''if you want to change your fate, perhaps i could to change mine!''

A co do muzyki - mam całą :P Wszystkie kawałki :P Najlepszy jest instrumentalna wersja ''I stand alone'' :)

Sand - więc, można powiedzieć, że i tak nie zmienił swojego przeznaczenia, bo to drugie zakończenie było prawdziwe... Chyba, że pierwsze było prawdziwe... ech... już nic nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 12:17, Adham napisał:


Sand - więc, można powiedzieć, że i tak nie zmienił swojego przeznaczenia, bo to drugie zakończenie
było prawdziwe... Chyba, że pierwsze było prawdziwe... ech... już nic nie wiem :P


Prawdziwe jest alternatywne zakończenie, dowiadujesz się tego z openingu do T2T. A co do muzyki, od kiedy w demie usłyszałem ten kawałek w ładowni statku to wiedziałem że wkrótce będe grał w pełną wersję :D Oprócz tego załatwiłem se (koleżanka miała :D) 2 płyty Godsmacka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 12:26, Sand Wraith napisał:

Prawdziwe jest alternatywne zakończenie, dowiadujesz się tego z openingu do T2T. A co do muzyki,
od kiedy w demie usłyszałem ten kawałek w ładowni statku to wiedziałem że wkrótce będe grał
w pełną wersję :D Oprócz tego załatwiłem se (koleżanka miała :D) 2 płyty Godsmacka :P


Ta, koleżanka :P
Godsmack niezły jest :) Ale muzyka do SoT-a też klimatyczna :) Mi się podoba muza z trailera ''free form fighting'' :)

A co do tych zakończeń - nigdy nie wiadomo... może alternatywne nie jest prawdziwe, może Książe zmienił przeznaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2006 o 12:29, Adham napisał:

Ta, koleżanka :P
Godsmack niezły jest :) Ale muzyka do SoT-a też klimatyczna :) Mi się podoba muza z trailera
''free form fighting'' :)

A co do tych zakończeń - nigdy nie wiadomo... może alternatywne nie jest prawdziwe, może Książe
zmienił przeznaczenie?


Serio, aż się zdziwiłem, jak się dowiedziałem :P Ta z trailera też jest niezła. Ogólnie muzka w grze, poza paroma wyjątkami jest bardzo dynamiczna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 12:49, Sand Wraith napisał:

Serio, aż się zdziwiłem, jak się dowiedziałem :P Ta z trailera też jest niezła. Ogólnie muzka
w grze, poza paroma wyjątkami jest bardzo dynamiczna ...


Ale ta spokojniejsza jest klimatyczna :P Jak się chodzi po jakichś lochach :) ...

... Delegacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 12:59, Adham napisał:

> Serio, aż się zdziwiłem, jak się dowiedziałem :P Ta z trailera też jest niezła. Ogólnie
muzka
> w grze, poza paroma wyjątkami jest bardzo dynamiczna ...

Ale ta spokojniejsza jest klimatyczna :P Jak się chodzi po jakichś lochach :) ...

... Delegacie :P


Hehe pogdamy jak zostaniesz przewodniczącym w tym wątku :D

A na serio to postanowiłem 9 raz przejść WW, do jutra się wyrobię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 13:03, Sand Wraith napisał:

A na serio to postanowiłem 9 raz przejść WW, do jutra się wyrobię :P


Jaki poziom trudności? ;] Ja tam grałem drugi raz i już mi się nie chciało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 13:05, Adham napisał:

> A na serio to postanowiłem 9 raz przejść WW, do jutra się wyrobię :P

Jaki poziom trudności? ;] Ja tam grałem drugi raz i już mi się nie chciało :P

Gram na hardzie ;] gdy już się zdobędzie eye of the storm, gra staje się banalna ... a co to trudności to najtrudniejszy etap jest w T2T, gdy gramy DP i .... nie ma przeciwników ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 13:08, Sand Wraith napisał:

Gram na hardzie ;] gdy już się zdobędzie eye of the storm, gra staje się banalna ... a co to
trudności to najtrudniejszy etap jest w T2T, gdy gramy DP i .... nie ma przeciwników ;]


Ja grałem raz na easy, ale od razu przejście na hard jest dość ciężkie :P A w T2T nie grałem, więc mi nie opowiadaj, bo i tak nie skumam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2006 o 13:10, Adham napisał:

Ja grałem raz na easy, ale od razu przejście na hard jest dość ciężkie :P A w T2T nie grałem,
więc mi nie opowiadaj, bo i tak nie skumam :P


Ale widziałeś alternatywne zakończenie? Ta postać ubrana na czarno (Ach! Ile było domniemywań na temat tej postaci przez rok produkcji T2T) to właśnie DP (Dark Prince) ... gdy nim gramy, ubywa nam zycie ... które uzupełniamy zabijając przeciwnków i zdobywając piach. A co się dzieje gdy nie ma przeciwników i piasku? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 13:19, Sand Wraith napisał:

Ale widziałeś alternatywne zakończenie? Ta postać ubrana na czarno (Ach! Ile było domniemywań
na temat tej postaci przez rok produkcji T2T) to właśnie DP (Dark Prince) ... gdy nim gramy,
ubywa nam zycie ... które uzupełniamy zabijając przeciwnków i zdobywając piach. A co się dzieje
gdy nie ma przeciwników i piasku? ...


Widziałem, widziałem :) O bosz. O.O Traci życie? Ale do zera, czy tak jak Sand Wrath? Masakra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 28.08.2006 o 13:21, Adham napisał:

Widziałem, widziałem :) O bosz. O.O Traci życie? Ale do zera, czy tak jak Sand Wrath? Masakra
:P


Do zera Panie, do zera ;] Gdyby było tak jak z Sand Wraithem to by był banał, bo raz Daggertailem zamacham i nie ma nikogo w pobliżu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 13:23, Sand Wraith napisał:

Do zera Panie, do zera ;] Gdyby było tak jak z Sand Wraithem to by był banał, bo raz Daggertailem
zamacham i nie ma nikogo w pobliżu :D


Ale co by było jakby Sand Wraith tracił do zera :P To byłoby bez sensu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2006 o 13:25, Adham napisał:

Ale co by było jakby Sand Wraith tracił do zera :P To byłoby bez sensu :]


No byłoby bez sensu, w przypadku DP jest to uzsasadnione tym iż jest piaskowym potworem, ale jak sam to podkreślił - unikatowym ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować