Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince of Persia: Warrior Within

1782 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2005 o 13:30, Sand Wraith napisał:

Ach warrior within, moja ulubiona gra :D (nick mówi sam za siebie). A co do Farah, to pojawia się w warrior within, bardzo
krótko ale się pojawia :P


Eeee... Gdzie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2005 o 14:54, Wiadroman napisał:

Eeee... Gdzie...?


Jak się w finałowej walce pokona Dahakę to potem jest filmik i jak potencjalkny Dark Princ mówi "everything what was your already is mine" widać postać farah jak jest przykuwana do krzyża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem, kupiłem sobie GeForce 6800 i dostałem od razu Prince of Persia Warrior Within za darmoche na dvd, ale mam problem taki, że filmy zacinąją mi się. Gra działą pięknie na max. detalach i rozdzielczosci wysokiej, ale filmy co chwila sie tna. Zna ktoś rzowiązanie tego problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj przeszedlem pop2 z obiema koncowkami :) gra jest trudniejsza od jedynki chociaz nie ma w niej takich momentow jak masochistyczne skakanie po linach z odbijaniem od scian nad kolcami.piaski czasu jako calosc zrobily na mnie jednak lepsze wrazenie. warrior within jest mimo wszystko zbyt wtorny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 11:57, Mistic napisał:

A ja mam taki problem, kupiłem sobie GeForce 6800 i dostałem od razu Prince of Persia Warrior Within za darmoche na dvd,
ale mam problem taki, że filmy zacinąją mi się. Gra działą pięknie na max. detalach i rozdzielczosci wysokiej, ale filmy
co chwila sie tna. Zna ktoś rzowiązanie tego problemu?


hmm dziwne ... Ja mam 5900xt i wszystko chodzi cacy, pokombinuj ze sterownikami, lub włącz safe mode i potem w menu daj max ustawienia (może cos to da?) ostatecznie możesz zainsatlować grę jeszcze raz ... Co do "wtórności" ... ja WW przeszedłem PRZED SoT ... i je do WW porównywałem, jest we wszysktim lepsza (muzyka! fabuła! klimat! WALKA!!!) no ale niestety w paru momentach kamera daje ciała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy po raz pierwszy przechodziłem PoPa:WW podczas niealernatywnej walki (tej z cesarzową) natrafiłem na dziwny bug. Otóż moja oprawczyni w celu skrócenia sobie drogi teleportuje się ... tylko że tym razem trochę przesadziła :D , a zresztą zobaczcie sami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lepszego buga. W pewnym momencie mogłem grać Dark Prince''m (!) tzn tak właściwie nie ja tylko mój kolega. Bug nie chciał zniknąć dopóki nie wczytaliśmy jakiegoś zupełnie starego save''a. Postać zachowywała się tak samo, jedyna różnica to wygląd (coś w stylu czarnej mgły nad konturami prince''a) oraz to, że sloty piasku zapełniały się same, a życie odchodziło regularnie do 1/4 i tak zostawało. nawet po uzupełnieniu wciąż spadało. dziwne, bo nigdy nawet nie próbowaliśmy bawić się jakimiś kodami, trainerami i nie grzebaliśmy w plikach. dam kilka próbek tego co się wydarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 21:39, Uther_Lightbringer napisał:

Ja mam lepszego buga. W pewnym momencie mogłem grać Dark Prince''m (!) tzn tak właściwie nie ja tylko mój kolega. Bug nie
chciał zniknąć dopóki nie wczytaliśmy jakiegoś zupełnie starego save''a. Postać zachowywała się tak samo, jedyna różnica
to wygląd (coś w stylu czarnej mgły nad konturami prince''a) oraz to, że sloty piasku zapełniały się same, a życie odchodziło
regularnie do 1/4 i tak zostawało. nawet po uzupełnieniu wciąż spadało. dziwne, bo nigdy nawet nie próbowaliśmy bawić się
jakimiś kodami, trainerami i nie grzebaliśmy w plikach. dam kilka próbek tego co się wydarzyło.



He he to nie bug. Ta postać to UWAGA SPOJLER >>>>>>>>>>>>>>>>> Sand Wraith (widzisz mój nick :P )
wtedy gdy książe nakłada maskę nie jest już sobą, staje sie upiorem piasku (sand wraithem) piaski mu sie automatycznie regenerują ALE traci życie (do pewnego momentu) Ps. czemu nie zbierasz LU ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2005 o 22:13, Sand Wraith napisał:

He he to nie bug. Ta postać to UWAGA SPOJLER >>>>>>>>>>>>>>>>> Sand
Wraith (widzisz mój nick :P )
wtedy gdy książe nakłada maskę nie jest już sobą, staje sie upiorem piasku (sand wraithem)
piaski mu sie automatycznie regenerują ALE traci życie (do pewnego momentu) Ps. czemu nie zbierasz LU ?


Co? Prosze o wyjaśnienie -_- nic nie rozumiem. to jest w fabule gry? myśleliśmy że to bug, bo później ta postać ciepała jakimś toporkiem w Księcia, a gry nie dało się przejśc tym sand wrajtem o którym mówisz, coś było poblokowane po drodze i wyglądało po prostu jak bug. wczytaliśmy więc jakiś wcześniejszy sejw i działało normalnie, do końca gry nie graliśmy tym typem. co to jest LU które mam zbierać? sory ale JA nie przeszedłem jeszcze Warrior Within, bo pożyczyłem koledze i nie miałem czasu, widziałem jedynie fragmentarycznie jak kumpel grał, i właśnie dlatego skopiowałem te screeny bo mnie zaciekawiły. za to SoT przeszedłem i WW też przejdę bo PoP to pikna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 00:22, Uther_Lightbringer napisał:


> He he to nie bug. Ta postać to UWAGA SPOJLER >>>>>>>>>>>>>>>>> > Sand
> Wraith (widzisz mój nick :P )
> wtedy gdy książe nakłada maskę nie jest już sobą, staje sie upiorem piasku
(sand wraithem)
> piaski mu sie automatycznie regenerują ALE traci życie (do pewnego momentu) Ps. czemu nie zbierasz
LU ?
> >
Co? Prosze o wyjaśnienie -_- nic nie rozumiem. to jest w fabule gry? myśleliśmy że to bug, bo później ta postać
ciepała jakimś toporkiem w Księcia, a gry nie dało się przejśc tym sand wrajtem o którym mówisz, coś było poblokowane po
drodze i wyglądało po prostu jak bug. wczytaliśmy więc jakiś wcześniejszy sejw i działało normalnie, do końca gry nie graliśmy
tym typem. co to jest LU które mam zbierać? sory ale JA nie przeszedłem jeszcze Warrior Within, bo pożyczyłem koledze i
nie miałem czasu, widziałem jedynie fragmentarycznie jak kumpel grał, i właśnie dlatego skopiowałem te screeny bo mnie zaciekawiły.
za to SoT przeszedłem i WW też przejdę bo PoP to pikna gra.


UWAGA SPOJLER>>>>>>>>>>>>> Ta postać to książę który założył maskę, dzieki temu jest jak gdyby 2 Princów, jego zadaniem jest powstrzymanie samego siebie przed zabiciem Cesarzowej w przeszłośći i uwolnieniu pisaków. Po pierwszej walce z ceasrzową mamy filmik kjtóry pokazuje po co księciu maska wraith, a gdy ją odnajdzie widzimy jego transformację ... LU (life upgrade). W grze jest ich 9, są niezbędne by póżniej w komnacie z klepsydrą otrzymać water sword i zabić dahakę (dzięki temu otzrymujemy akceptowalne przez ubisoft zakończenie => tym zakończeniem rozpoczyna się PoP: The two thrones) Apropo domyślam się że nie grasz w wersję polską, postaraj się o tłumaczenie, bo naprawdę wiele tracisz z fabuły ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sand Wraithem stajemy się wcześniej z powodu buga-

Jedna rada- nigdy, przenigdy nie nadpisujcie sejwów i najlepiej posiadajcie sejwy z kilkoma rozdziałami do tyłu

Zauważyłem, że nianadpisywanie pozwala zminimalizować ryzyko buga ( za wcześnie sand wraith, niedziałający portal pod koniec gry, brak pościgów Dahaki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwne, bo nigdy nawet nie próbowaliśmy bawić się jakimiś kodami, trainerami i nie grzebaliśmy w plikach. dam kilka próbek tego co się wydarzyło.

Pisze przecież że sie nie bawił,sam całej gry nie przeszedł i pewnie nie wiedział co się stało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Grałem w tą grę i w zasadzie utknęłem już na początku na drugiej walce z tą Dahaką czy jak jej tam. Jai jest sbosób by ją pokonać? Bo ta walka jest już trudniejsza niż ta z samego początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm przed Dahaką się ucieka a nie walczy (chyba że masz water sword :D ) pewnie chodzi ci o shadee , najlepszy sposób to walka jedną bronią, 3 ciosy ,odskok i tak aż ją kill :P możesz wyprowadzić combo jak depta kaillene ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 12:46, Sand Wraith napisał:

hmm przed Dahaką się ucieka a nie walczy (chyba że masz water sword :D ) pewnie chodzi ci o shadee , najlepszy sposób to
walka jedną bronią, 3 ciosy ,odskok i tak aż ją kill :P możesz wyprowadzić combo jak depta kaillene ...


Ja też na początku sądziłem że Dahaka to ta ze statku. Sądziłem tak dopukui jej nie zabiłem. Ale zwiewanie przed Dahaką jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 22:46, com5 napisał:

> hmm przed Dahaką się ucieka a nie walczy (chyba że masz water sword :D ) pewnie chodzi ci o shadee , najlepszy sposób
to
> walka jedną bronią, 3 ciosy ,odskok i tak aż ją kill :P możesz wyprowadzić combo jak depta kaillene ...

Ja też
na początku sądziłem że Dahaka to ta ze statku. Sądziłem tak dopukui jej nie zabiłem. Ale zwiewanie przed Dahaką jest super.



Też tak uważam. Nie rozumiem ludzi którym się to niepodoba (bo ponć giną za często - nooby czy co?). Kolory zamieniają sie na sepie, z głośników leci I stand alone i all right :P Warrior within za pierwszym razem przechodziłem kilka dni. Teraz (ze wszystkimi LU i innymi pierdołami) koło 6 godzin (to przez te filmiki :P ) . Oczywiście że mógłbym szybciej (unikać walki z przeciwnikami, biegać "na skróty") ale wtedy nie miałbym przyjemości z gry ... 1 grudnia wychodzi PoP3, jak oglądałem trailery z pułapkami to już wiedziałem że to będzie wyzwanie ... oby do grudnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować