Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince of Persia: Warrior Within

1782 postów w tym temacie

Ej, no nie wierzę. Skończyły wam się tematy o WW. Może rzucicie jakieś spostrzeżenia czy walniecie jakiegoś ,,skrina" . Sorry za małego offtopa ale od wczoraj wieczora, aż do teraz nie mogłem wejść na gram.pl. Też to mieliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 16:50, Blackgoat napisał:

Ej, no nie wierzę. Skończyły wam się tematy o WW. Może rzucicie jakieś spostrzeżenia czy walniecie
jakiegoś ,,skrina" . Sorry za małego offtopa ale od wczoraj wieczora, aż do teraz nie mogłem
wejść na gram.pl. Też to mieliście?


Tak! Nie mogłem znaleźć sarwera...

Mi tematy skończyły się, a miałem się za wielkiego fana tej gry... Gdybym nim był naprawdę mógłbym gadać o niej dniami i nocami...

Oto kolejne 5 ze 100 screenów jakie zrobiłem... W dwóch ostatnich porównuję minimum detali graficznych z max...

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie skończyliśmy jeszcze rozmowy o brutalności w grze... a ja przy okazji zadam pytanie: jaki jest wasz ulubiony kombos? Ja zawsze robię [SPACE], [C], [C] i [E]-hold, [C] no i oczywiście [E], [C]-szybko.

I takie jeszcze jedno pytanie - czy była jakaś rzecz w grze przez którą opadła wam szczęka? Ja pamiętam pierwszą grę i spowolnienie i zbliżenie na rozpadajacego się wroga ;] No i oczywiście akrobatyka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogłem sie pozbierać jak zobaczyłem pewnego combosa na jakimś filmiku, chodzi dokładniej o wallrun w góre i [E] gdy ma się dwie bronie, wtedy odbija się od ściany i robi takiego fajnego młynka ciachając wszystkich przy lądowaniu :) Specjalnie instalowałem spowrotem Prince''a żeby wypróbować tego combosa :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 18:00, Adham napisał:

Nie skończyliśmy jeszcze rozmowy o brutalności w grze... a ja przy okazji zadam pytanie: jaki
jest wasz ulubiony kombos? Ja zawsze robię [SPACE], [C], [C] i [E]-hold, [C] no i oczywiście
[E], [C]-szybko.

Jeśli chodzi o kombosy, to ja używałem: "Orodetes'' Grudge", Wrath of Cyrus", Azad''s Furious Retaliation"", Storm of Remorse", Hurricane Tempest of Agony" i "Totmenting Typhoon"... Nazwy przepisałem z instrukci w pdf... (jeśli byłby wątpliwości...)

Dnia 31.08.2006 o 18:00, Adham napisał:

I takie jeszcze jedno pytanie - czy była jakaś rzecz w grze przez którą opadła wam szczęka?
Ja pamiętam pierwszą grę i spowolnienie i zbliżenie na rozpadajacego się wroga ;] No i oczywiście
akrobatyka!


Ja byłem mile zaskoczony Free Form Fighting System... Myślałem, że gra będzie podobna do Sand of Time, a tu takie kombosy i inne techniki... Suuper... (Jak grałem w T2T miałem wrażenie, że FFFS jest troche zubożony... Nawet po głowie wielkoluda nie mogłem walić...). ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja specjalnie ustawiłem w opcjach aby jak najczęściej, były pokazywane akcjew zwolnionym tempie. Dla mnie najlepsze akcje to rozwalanie wroga własną bronią, obie akcje po pionowym biegu po ścianie i kombos wygłądający jak pokaz breakdance, tj. ten Jak Książe staje na jednej ręce i robi obrót. W slow time wygląda to rewelacyjnie.
Skomentuję 2 ostatnie screeny Noxbiego. Gra na najniższych detalach dużo traci. Specyficzny kolor jaki nabiera ekran podczas zbliżania się do LU jest super,podobnie jak przy Dahace. Zdziwiłem się jak zobaczyłem że część kawałków do WW została stworzona przez Inona Zura(facet od Wh40k DoW WA), nie, nie te metalowe:). Metalowe są chyba Godsmacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja specjalnie ustawiłem w opcjach aby jak najczęściej, były pokazywane akcjew zwolnionym tempie. Dla mnie najlepsze akcje to rozwalanie wroga własną bronią, obie akcje po pionowym biegu po ścianie i kombos wygłądający jak pokaz breakdance, tj. ten Jak Książe staje na jednej ręce i robi obrót. W slow time wygląda to rewelacyjnie.
Skomentuję 2 ostatnie screeny Noxbiego. Gra na najniższych detalach dużo traci. Specyficzny kolor jaki nabiera ekran podczas zbliżania się do LU jest super,podobnie jak sepia przy Dahace. Zdziwiłem się jak zobaczyłem że część kawałków do WW została stworzona przez Inona Zura(facet od Wh40k DoW WA), nie, nie te metalowe:). Metalowe są chyba Godsmacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 18:22, Blackgoat napisał:

Zdziwiłem się jak zobaczyłem że część kawałków do WW została stworzona przez Inona Zura(facet
od Wh40k DoW WA), nie, nie te metalowe:). Metalowe są chyba Godsmacka.


Muzyka stworzona przez Stuarta Chatwooda (z tego co pamiętam to ten od Piasków) i Godsmacka.
Godsmack:
- I Stand Alone
- Straight Out of Line
Pierwsze jest z tego co pamietam jest czasem podczas ucieczek przed Dahaką (charakterystyczny początek), wydaje mi się, że kiedyś słyszałem przy walce z golemem. Drugi utwór - nie pamietam ;]
Mam ścieżke dźwiękową (tzn. muzyke z gry). Niezła jest ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tę kawałki od Inona Zura, zobaczyłem na jego stronie, nie wiem tylko którę, bo nie chciało mi się słuchać:D.
Jeden z odblokowanych filmików, który jest chyba jakimś trailerem ma oryginalny kawałek Godsmacka z wokalem, to chyba jet I Stand Alone.
A może mała ankieta: Prince czy Sand Wraith i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 18:41, Blackgoat napisał:

A może mała ankieta: Prince czy Sand Wraith i dlaczego?


Sand Wraith!
Sand, zgodzisz się ze mną, nie? ;)
Eye of the storm - omijasz pułapki, Cyclone of Fate - sieczesz wrogów ;], Eye of the Storm - sieczesz wrogów, Eye of the Storm - idziesz do Life Upgrade... A życie masz dalej, bo nie nadąża spadać przed nastęnym save''m ;] Nie wymaga innego komentarza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 18:46, Noxbi napisał:

Staight Out of Line był przy Creditsach... Zozpoczynał się bębnami... :)


Czekaj, zaraz przesłucham Straighta ;]
[szuka...]
[znajduje...]
[słucha..]
Te bębny to są w muzyce :P Na początku jest taka w miare cicha, a potem się rozkręca :) Ta, to chyba w Creditsach.
I Stand Alone - Dahaka. I chyba nawet było przy walce z golemem z tego co pamiętam.
A czytaliście kiedyś tekst tych piosenek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 19:01, Blackgoat napisał:

Jak znasz to zapodaj fragment:D.

Łap: http://teksty.org/g/godsmack/ :P

Dnia 31.08.2006 o 19:01, Blackgoat napisał:

I Stand Alone rulez. Staight of Line nie ma tego powera, ale to kwestia gustu. Wiem, bo przed
chwilą sprawdziłem.

Ja wolę Serenity :D

Nie będę cytował tekstów w poście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem. Po wrzuceniu do tłumacza i ,,ręcznej" obróbcę, aby było logiczniej;), wyszło coś, hm, poetyckiego? Tekst ciekawy, ale po polsku traci wdźięk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 19:23, Blackgoat napisał:

Sprawdziłem. Po wrzuceniu do tłumacza i ,,ręcznej" obróbcę, aby było logiczniej;), wyszło coś,
hm, poetyckiego? Tekst ciekawy, ale po polsku traci wdźięk.


Traci, traci. Ale kto się przejmuje muzyką podczas cięcia na pół wroga? Ja nie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2006 o 19:25, Adham napisał:

Traci, traci. Ale kto się przejmuje muzyką podczas cięcia na pół wroga? Ja nie ;]

Nikt:D. Ale polecam zabawę z elektronicznymi tłumaczami. Fani absurdalnego humoru przy niektórych tłumaczeniach przewrócą się ze śmiechu:>.[offtop mode/off]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jakie mieliście pierwsze wrażenie i nadzieje związane z Sand Wraithem? Gdy już wiedziałem, że on to ja, miałem nadzieję, żę zamiast scenki z Dahaką będzie walka z Wraithem, a potem Wraithem walka z Princem ;] To byłoby ciekawe :D
2. Co myślicie o broni w grze? Ja lubię ten miecz Kruka :) A w prawą ręke Water Sword :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 19:33, Adham napisał:

1. Jakie mieliście pierwsze wrażenie i nadzieje związane z Sand Wraithem?

Ja liczyłem że okaże się jakimś kolesiem, który chcę pomóc Princowi, ew. jakiś sługa The Empress. Pierwsze był najbardziej trafne;).

Dnia 31.08.2006 o 19:33, Adham napisał:

2. Co myślicie o broni w grze? Ja lubię ten miecz Kruka :) A w prawą ręke Water Sword :)

Mi podoba się design broni. Wszystkie mają niesamowicie klimatyczny wygląd, ale podstawowy Water, a poboczny, miecz Crow Mastera i kilka fajnych mieczy i toporków. Ogólnie bronię to mocny punkt WW, choć ja z reguły omijałem sztylety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować