Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince of Persia: Warrior Within

1782 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2006 o 18:14, Adham napisał:

> A kto zrobi stronkę o WW na kolektywie? Ja potrafię tylko zrobić stronę tytułową, na razie:D.


Hah, ale to gra Cenegi :P Z tego co się orientuję na kolektywie można dawać strony o grach
wydawanych przez CDP ;]

Można zrobić, tylko że strona nie będzie mieć statusu oficjalnej.

Jeśli nie znacie się na html, to możecie zrobić stronę na bazie Joomli, potrzebujecie tylko kogoś, kto zrobi wam ładny szablon (templatke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To masz tempo powiem szczerze;)....ja po każdym skończonym dniu z PoP''em zaglądałem w artworki i sprawdzałem co odblokowałem:)....no ale zgadzam sie co do ilustracji....mało przypominają postacie z gry(a szkoda bo taka kaillena na ilustracji wygląda o niebo lepiej od tej w grze) i są naprawdę super...szkoda że w grze takich nie ma:(...może jak wyjdzie kolejny prince(jak wyjdzie?) to bedziemy mieli ładne odwzorowanie z ilustracji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 21:17, Blackgoat napisał:

Ja niedawno zobaczyłem że odblokowałem ilustracje;). Są świetne! Fakt że postacie mało przypominają
siebie(Kailena!), ale jest piknie:D.


Ilustracje są za pokonanie Dahaki :)
Pozostałe artworki w skrzyniach.

Assasin
U mnie wyglądały bardzo podonie ;) Tyle, że arty są zrobione na podstawie filmów z gry, a nie grafiki w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie po obejrzeniu artów, naszła myśl czemu, mając świetny materiał nie ma dobrego komiksu. To znaczy próbkę komiksu widziałem, ale wyglądał jak filmy Disney''a, tak był kolorowy. A mi marzy się mroczny, charakterystyczny komiks z PoP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 10:39, Blackgoat napisał:

A mnie po obejrzeniu artów, naszła myśl czemu, mając świetny materiał nie ma dobrego komiksu.
To znaczy próbkę komiksu widziałem, ale wyglądał jak filmy Disney''a, tak był kolorowy. A mi
marzy się mroczny, charakterystyczny komiks z PoP.


Osz ;] Niezły pomysł, muszę przyznać :) A gdzie widziałeś ten komiks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 11:04, Blackgoat napisał:

To tylko 2 pierwsze strony tego komiksu. Autorzy (penny arcade) zamieścili go na amerykańskiej stronie PoP:T2T, a ja podałem linki w temacie o T2T :D http://www.princeofpersiagame.com/us/community/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że tak prosto z mostu pytam, bo topic urósł do 17 stron, a w ogóle go wcześniej nie czytałem. Mam pytanie, bo postanowiłem sobie odświeżyć serwię PoP - co należy zrobić żeby odblokować alternatywne zakończenie (w zasadzie to te prawdziwe zakończenie, jak ktoś widział intro do PoP:TT, to na pewno wie o co mi chodzi) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 16:47, Sth`Devilish napisał:

Wybaczcie, że tak prosto z mostu pytam, bo topic urósł do 17 stron, a w ogóle go wcześniej
nie czytałem. Mam pytanie, bo postanowiłem sobie odświeżyć serwię PoP - co należy zrobić żeby
odblokować alternatywne zakończenie (w zasadzie to te prawdziwe zakończenie, jak ktoś widział
intro do PoP:TT, to na pewno wie o co mi chodzi) ?

Musisz zebrać 9 Life Upgrade, a potem zabrać leżący w komnacie z klepsydrą Water Sword. Jak nie wiesz gdzie są LU to w moim poprzednim poscie jest link do odpowiedniej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz znaleźć 9 skrytek z ,,bonusowym" życiem, tzn. jego ,,rozszerzeniem", następnie zabrać z komnaty z klepsydrą potężny miecz (Water Sword). Wtedy czeka cię nieco (trudniejsza) inna walka końcowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że na starym forum (cdprojekt.info) postowałem kiedyś wszystkie sekrety: co, gdzie i jak. Mineło z półtora roku i kompletnie już to zapomniałem :P Tak czy siak, jak te LU wyglądają, żebym ich nie przegapił (i czy w ogóle da się je przegapić?), bo dopiero zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 17:05, Sth`Devilish napisał:

Pamiętam, że na starym forum (cdprojekt.info) postowałem kiedyś wszystkie sekrety: co, gdzie
i jak. Mineło z półtora roku i kompletnie już to zapomniałem :P Tak czy siak, jak te LU wyglądają,
żebym ich nie przegapił (i czy w ogóle da się je przegapić?), bo dopiero zaczynam :)

Ja mam podobnie. Za cholerę nie potrafiłbym zrobić solucji gdzieś tak pierwszych 4 godzin gry:D.Resztę już kojarzę:>. LU znajdują się w ukrytych pomieszczeniach, gdzie jest cholernie dużo pułapek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak btw, nie da rady uruchomić PoP:WW w trybie z anti-aliasingiem? Mam wsio w opcjach na fullu i jakoś to wygląda teraz gorzej niż jedynka, bo textury słabiutkiej jakości i duzo zakrzywień :p Żał człowiekowi tyłek ściska jak się pomyśli ile kasy poszło na nowy komp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aah, no i mam mały problem z dźwiękiem - wiem, że powodowany przez to, że mam zintegrowaną kartę dźwiękową. W trakcie cut-scenek głosy postaci są odtwarzane z opóźnieniem (tzn widać jak postać niby coś mówi, ale kwestia wypowiadana jest dopiero z 2-3 sek później), czy powinienem wyłączyć którąś z funkcji w opcjach dźwięku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować