Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince of Persia: Warrior Within

1782 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2005 o 23:47, Sand Wraith napisał:

> > hmm przed Dahaką się ucieka a nie walczy (chyba że masz water sword :D ) pewnie chodzi ci o shadee , najlepszy
sposób
> to
> > walka jedną bronią, 3 ciosy ,odskok i tak aż ją kill :P możesz wyprowadzić combo jak depta kaillene
...
>
> Ja też
> na początku sądziłem że Dahaka to ta ze statku. Sądziłem tak dopukui jej nie zabiłem. Ale zwiewanie
przed Dahaką jest super.


Też tak uważam. Nie rozumiem ludzi którym się to niepodoba (bo ponć giną za często - nooby czy
co?). Kolory zamieniają sie na sepie, z głośników leci I stand alone i all right :P Warrior within za pierwszym razem przechodziłem
kilka dni. Teraz (ze wszystkimi LU i innymi pierdołami) koło 6 godzin (to przez te filmiki :P ) . Oczywiście że mógłbym
szybciej (unikać walki z przeciwnikami, biegać "na skróty") ale wtedy nie miałbym przyjemości z gry ... 1 grudnia wychodzi
PoP3, jak oglądałem trailery z pułapkami to już wiedziałem że to będzie wyzwanie ... oby do grudnia :D


Ja jeszcze nie przeszedłem PoP:WW. Ale to tylko kwestia czasu kiedy to zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tylko znajdź wszystkie LU (life upgrade) bo bez nich nie poznasz alternatywnego, ale zalecanego przez ubi (więc dlaczego alternatywnego ?!) zakończenia ... i pamiętaj "fate is never final" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha i sory za głupie pytanie ... ale jak zrobiłeś ten opis (PoP:WW wymiata!). W normalnym forum w opcjach są takie rzeczy jak avatar czy właśnie taki opis ... ja się ich nie doszukałem, any help?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 00:11, Sand Wraith napisał:

Acha i sory za głupie pytanie ... ale jak zrobiłeś ten opis (PoP:WW wymiata!). W normalnym forum w opcjach są takie rzeczy
jak avatar czy właśnie taki opis ... ja się ich nie doszukałem, any help?


Pod ramką na Treść: i nad ramką na Obrazki jest ramka Podpis: tam wpisujesz to co ci sie podoba. I ten podpis jest zapamiętywany i będzie dawany do każdego następnego posta dopuki go nie wymażesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 00:11, Sand Wraith napisał:

Acha i sory za głupie pytanie ... ale jak zrobiłeś ten opis (PoP:WW wymiata!). W normalnym forum w opcjach są takie rzeczy
jak avatar czy właśnie taki opis ... ja się ich nie doszukałem, any help?


Poza tym uważasz że to forum jnie jesz normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum jak forum, ludzie sie wypowiadają, zadają pytania, inni na nie odpowiadają. Chodzi mi o OPCJE, za chiny nie moge znaleźć tej z tej opisem (szkoda też że nie ma avatarów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 10:00, Sand Wraith napisał:

Acha ... hmm wcześniej się temu nie przyjrzałem :D, ale teraz widze (no być może ja za bardzo przyzwyczaiłem się do stylu
innych forów)


Ja przesiaduje właściwie tylko na tym więc ie mam z tym problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh byłem wczoraj w media markt chorzów i sie nie mogłem go doszkuać ... wiem tylko że cena w tesco i auchanie jest ciągle taka sama (ponad 100) jak chcesz kupic tanio to albo na allegro, albo własnie w media gdzie np. hl2 (dvd) kosztuje 80zł. a w auchanie czy tesco dalej po 120 stoi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już ten miecz i musze iść do wież. I w poradniku pisze, żeby przekręcić ten drąg dwa razy i iść prosto, a nie po tych skałach. I że mam dojść do do tego zmieniacza czasu, ale nie przechodzić i w drodze powrotnej otworzyć tajemne przejście, gdzie coś tam będzie. Tak więc, gdzie ono jest?

Jak ruszyłem raz tą dźwignię to doszedłem do drzwi na górze i tam po naciśnięciu przycisku wysuwały się metalowe podłogi. Znalazłem praę grafik i doszedłem do momentu gdzie już dalej nie mogę przejść. To ejst ślepy zaułek? I czemu o tym w poradniku nie pisze? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe tek czytam to forum i powiem że bardziej kręciły mnie klimaty Sand of Time zwłaszcza ten moment gdzie chodziło sie po gzymsach pałacu na takich ogromnych wysokociach :D a co do WW skończyłem gre (nie miałem cierpliwości) na pierwszej walce z Kailleną tej w wielkiej sali, teraz żałuje i zagram sobie jeszcze raz :P tym razem skończe gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 11:20, elTadziko napisał:

Mam już ten miecz i musze iść do wież. I w poradniku pisze, żeby przekręcić ten drąg dwa razy i iść prosto, a nie po tych
skałach. I że mam dojść do do tego zmieniacza czasu, ale nie przechodzić i w drodze powrotnej otworzyć tajemne przejście,
gdzie coś tam będzie. Tak więc, gdzie ono jest?

Jak ruszyłem raz tą dźwignię to doszedłem do drzwi na górze i tam po naciśnięciu
przycisku wysuwały się metalowe podłogi. Znalazłem praę grafik i doszedłem do momentu gdzie już dalej nie mogę przejść.
To ejst ślepy zaułek? I czemu o tym w poradniku nie pisze? :P



Mimo iż przeszedłem grę 5 razy TOTALNIE nie potrafię cię zrozumieć .... primo jaki miecz (jak wiesz w grze jest ich kilka) po drugie chyba chodzi ci o main hall (główny hol secuondo) jakie masz zadanie (naciśnij tab i przeczytaj z mapy), i jaki zmieniacz czasu ? chyba portale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 15:21, Sand Wraith napisał:

> Mam już ten miecz i musze iść do wież. I w poradniku pisze, żeby przekręcić ten drąg dwa razy i iść prosto, a nie po
tych
> skałach. I że mam dojść do do tego zmieniacza czasu, ale nie przechodzić i w drodze powrotnej otworzyć tajemne
przejście,
> gdzie coś tam będzie. Tak więc, gdzie ono jest?
> > > Jak ruszyłem raz tą dźwignię to doszedłem do
drzwi na górze i tam po naciśnięciu
> przycisku wysuwały się metalowe podłogi. Znalazłem praę grafik i doszedłem do
momentu gdzie już dalej nie mogę przejść.
> To ejst ślepy zaułek? I czemu o tym w poradniku nie pisze? :P


Mimo iż
przeszedłem grę 5 razy TOTALNIE nie potrafię cię zrozumieć .... primo jaki miecz (jak wiesz w grze jest ich kilka) po drugie
chyba chodzi ci o main hall (główny hol secuondo) jakie masz zadanie (naciśnij tab i przeczytaj z mapy), i jaki zmieniacz
czasu ? chyba portale ...


Wiem, że trochę poknociłem :P
Chodzi mi o to, że mam miecz do tych mechanizmów co dostałem od tej babki w czewonej sukni w pokoju z klepsydrą. I w poradniku Gry-Online pisze, żeby w tym pierwszym mechanizmie (tak, to chyba będzie główny hall), dźwignię przesunąć dwa razy. Potem trzeba wracać prawie do początku gry (tam gdzie się zaczynało) do portalu co przenosi w czasie. I że jak będziemy wracać to przy okazji można znaleźć tajne przejście, gdzie można znaleźć taki coś co dodaje trochę pasku życia. I nie wiem gdzie ono jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

okej rozumiem chodzi ci o main hall (czyli główny hol). Mam nadzieję że nie patrzysz jak głópi na solucję z gier onlinę, bo możesz natrafic na poważne spojlery ... cóż LU (life upgrade) znajduje się na dole gównego holu (musisz tak ustawić dźwignię aby się tam dostać) ,,, spis wszystkich LU masz na początku tego topicu, jakbyś jakiegoś nie umiał zdobyć to napisz to ci wyślę screena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakby miał ktoś save''a przed walką z tą panienką ubraną na czerwona ( ta pierwsza walka ) to prosze o kontakt :P (inki@poczta.fm) bo nie chce mi sie od nowa przechodzić do tego momentu :P po do raptem 2/3 gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co nie grali i zamierzają -------------------------------------------> SPOJLER


A chodzi ci o pierwszą walkę czy o ewnetualną drugą? Bo jak to pierwsza walka to ci jeszcze tyyyyyle gry zostało :D (myślałeś że jak wieże przeszedłeś to koniec co :P )

wysyłam ci jeden z moich profili, tam masz oba zakończenia i inne bonusy ALE radzę ci przejść grę samodzielnie ... korzystając z takich ułatwień tracisz całą przyjemność z gry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 14:49, DonZ napisał:

jakby miał ktoś save''a przed walką z tą panienką ubraną na czerwona ( ta pierwsza walka ) to prosze o kontakt :P (inki@poczta.fm)
bo nie chce mi sie od nowa przechodzić do tego momentu :P po do raptem 2/3 gry :P


przepraszam ale w jednym profilu jest ponad 70 plików a nie moge ich wszystkich wysłać jednocześnie (nie wiem który odnosi sie to "tej walki"). Skontaktuj sie ze mną prze gg (7409772) to ci go wyślę ... Acha i sory za nieuważne czytanie ... pisze pierwsza walka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokonałem pierwszy raz Cesarzową, uciekłem raz Dahace i obejrzałem filmik o ludku i Masce Demona. I więc idę schodami na górę i na mnie wyskakuje Dahaka i kolorystyka zmienia się na taką szarą. I co mam w tym momencie zrobić?
Do walki z Cesarzową było do zebrania tylko 6 polepszaczy życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować