Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince of Persia: Warrior Within

1782 postów w tym temacie

jak już przed Dahaką uciekałeś to pomyśl .... uciekać?
a co do LU to nie wiem ja w pierwszej wierzy w ogrodach znalazłem 1upa jak grałem :P pewnie i tak 3 przeoczyłem a wiem gdzie jest 1 na 100% (ten który przeoczyłem) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 19:48, DonZ napisał:

jak już przed Dahaką uciekałeś to pomyśl .... uciekać?


;) Nie po prostu kamera mnie zmyliła i uciekałem nie tam gdzie trzeba :P Wydawało mi się, że Dahaka wyszedł z lewego korytarza i że muszę uciekać do tyłu :D Dopiero po 10 próbach się skapnąłem, że on zza mnie wychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 19:06, elTadziko napisał:

> jak już przed Dahaką uciekałeś to pomyśl .... uciekać?

;) Nie po prostu kamera mnie zmyliła i uciekałem nie tam gdzie
trzeba :P Wydawało mi się, że Dahaka wyszedł z lewego korytarza i że muszę uciekać do tyłu :D Dopiero po 10 próbach się
skapnąłem, że on zza mnie wychodzi :D


Pffff niezłe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden jest właśnie nad tą fontanną (tam gdzie masz kierat i jak spojrzysz do góry to tam można wejść) Inny jest w zewnętrznych ogrodach (tam gdzie jest takie wielkie drzewo i widać morze) jak jest balustrada, to w pewnym momecie się przerywa, trzeba zejść na dół a potem jak po sznurku do LU ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no... Jak przejśc tą Cesarzową za drugim razem :/ Ona jest zrąbana... Im więcej razy podchodzę by ją pokonać tym bardziej utwierdzam się w przekonanu, że nigdy tego nie przejdę :/ Jak jakoś dojdę do cth jej tornad, że je wysyłą z jako taką ilością życia to własnie one mnie prawie dobijają :/ Chyba zrobię tak jak z pierwsza częścią gry jak jej przejśc nie mogłęm w jakimś momencie - odłoże na półkę i może za rok do niej wrócę...
A Dahaki zresztą też pokonać nie mogę :P Więc nie widziałęm ejszcze żadnego zakończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pffff dahak jest banalny (powien nawet że łatiwejszy od kaileeny). A teraz jak ich przejść
KAILEENA- wiadomo, walczymy na obrzeżach, żeby jak spowolni czas, szybko zssunąć się i tak wisieć. Nie może wtedy nas zaatakować. Na tornada sposób następujący, gdy jakieś jest blisko nas turlamy się w prawo- lewo (zależy skąd idzie)
DAHAKA- tu problemy możan chyba tylko mieć z tymi mackami które wychodzą z ziemi, gdy tylko jakąś zauważymy natychamiast zaczynamy kręcić się w kółko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sand Wraith - dzięki za pomoc :) A następnym razem mógłbyś używać opcji Odpowiedz? :D Bo wtedy od rau na górze mam ten temat i widzę, że mi ktoś pomógł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 11:53, elTadziko napisał:

Sand Wraith - dzięki za pomoc :) A następnym razem mógłbyś używać opcji Odpowiedz? :D Bo wtedy od rau na górze mam ten temat
i widzę, że mi ktoś pomógł ;)


OKEJ :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 23:25, com5 napisał:

Ile LU można zebrać do pierwszego spotkania z cesaszową?
Ja mam dwa - to dobrze czy źle jak na pierwszą raz?


Można zebrać 6 :P 2 to chyba dobry wynik. Ja bez poradnika też bym miał coś koło tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo powiem że wszystkie LU i water sword można zdobyć PRZED przemianą głównego bohatera. Kto wie o co chodzi niech próbuje, śmiesznie wtedy TEN filmiki wygląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto ma ochote wyslac mi save''a po pokonaniu Cesarzowej z filmikiem ostatnim? :D Nie mam do nie cierpliwości... Szybciej rozwalę cały komputer niż ją przejdę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe ja nie wytrzymałem przy pierwszym spotkaniu z cesarzową (miałem 1 LU :P) nie mogłem wytrzymać i gre usunołem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować