Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince of Persia: Warrior Within

1782 postów w tym temacie

:O STał się cud :P Wreszcie przeszedłem Cesarzową. Ale musiałem zastosować inną taktykę niż mi daliście :P Mianowicie czepiałem się skały i czekałem aż skończy się spowolnienie. Potem szybko po nim wstawałem i biegłem do kobitki i przeskakiwałem przez nią i atakowałem i zaraz znów się spuszczałem ze skałki :) I jak wstawałem to puszczała spowolnienie więc znów się spuszczałem. I tak w kółko :D Ale naprawdę łatwiej jest przez nią przeskakiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 19:56, elTadziko napisał:

:O STał się cud :P Wreszcie przeszedłem Cesarzową. Ale musiałem zastosować inną taktykę niż
mi daliście :P Mianowicie czepiałem się skały i czekałem aż skończy się spowolnienie. Potem
szybko po nim wstawałem i biegłem do kobitki i przeskakiwałem przez nią i atakowałem i zaraz
znów się spuszczałem ze skałki :) I jak wstawałem to puszczała spowolnienie więc znów się spuszczałem.
I tak w kółko :D Ale naprawdę łatwiej jest przez nią przeskakiwać.


Pfff a co JA pisałem?
KAILEENA- wiadomo, walczymy na obrzeżach, żeby jak spowolni czas, szybko zssunąć się i tak wisieć. Nie może wtedy nas zaatakować. Na tornada sposób następujący, gdy jakieś jest blisko nas turlamy się w prawo- lewo (zależy skąd idzie) ... ech czytamy ze zrozumieniem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 19:56, elTadziko napisał:

Potem
szybko po nim wstawałem i biegłem do kobitki i przeskakiwałem przez nią i atakowałem i zaraz
znów się spuszczałem ze skałki :)
I jak wstawałem to puszczała spowolnienie więc znów się spuszczałem.


No cóż niektórzy mają (jak ja :P) conajmniej dwuznaczne skojarzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa... Ale nie wszyscy mamy 18 lat (ja nie mam - w styczniu kończę 16).

A jeśli jesteśmy przy tego typu skojarzeniach - swego czasu byliśmy w teatrze (im. Jaracza w Olsztynie, jeśli kogoś interesują szczegóły) na ,,Ślubach panieńskich". W pewnym momencie parę osób (wiele nie rozumiało jeszcze dowcipu, albo udawało, że nie widzi w tym nic śmiesznego :)) omal nie umarło ze śmiechu kiedy jeden z bohaterów zawołał ,,Wujaszku, spuść się na mnie!". :)

Cóż, ja nie wiem, jak aktor mógł zachować w miarę powagę, kiedy dzieciaki w pierwszym rzędzie były bliskie pospadania z foteli. Za to nauczycielka (polonistka) była zniesmaczona naszym poczuciem humoru. :)

To tyle, jeśli chodzi o mój Off-Topic (żeby nie było, że zanadto spamuję), ale dodam jeszcze, że to było ze 3 lata temu... Ach, ta młoda, gorąca krew! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2005 o 20:55, Sand Wraith napisał:

Pfff a co JA pisałem?
KAILEENA- wiadomo, walczymy na obrzeżach, żeby jak spowolni czas, szybko zssunąć się i tak
wisieć. Nie może wtedy nas zaatakować. Na tornada sposób następujący, gdy jakieś jest blisko
nas turlamy się w prawo- lewo (zależy skąd idzie) ... ech czytamy ze zrozumieniem ....


Tylko jest jedna różnica - nie powiedziałeś jak atakować, pewnie normalnie czyli 3xLPM. A ja napisałem, że lepszy sposób to przeskakiwanie nad nią:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 12:27, elTadziko napisał:


> Pfff a co JA pisałem?
> KAILEENA- wiadomo, walczymy na obrzeżach, żeby jak spowolni czas, szybko zssunąć się i
tak
> wisieć. Nie może wtedy nas zaatakować. Na tornada sposób następujący, gdy jakieś jest
blisko
> nas turlamy się w prawo- lewo (zależy skąd idzie) ... ech czytamy ze zrozumieniem ....


Tylko jest jedna różnica - nie powiedziałeś jak atakować, pewnie normalnie czyli 3xLPM. A ja
napisałem, że lepszy sposób to przeskakiwanie nad nią:P


3x LPM używamy w pierwszej walce z kaileeną (+ odskok po trzecim ataku) . W drugiej to jazda dowolna ...

Dnia 07.12.2005 o 12:27, elTadziko napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 15:24, Sand Wraith napisał:

3x LPM używamy w pierwszej walce z kaileeną (+ odskok po trzecim ataku) . W drugiej to jazda dowolna ...


Właśnie przy tej walce jestem. Dzięki za podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemano.... raz przeszedłam PoP:WW ale mam problem ze znalezieniem wszystkich LU(ale że jestm głupia to nie wiem bądź nie pamiętam które maiała) nawet nie mooge ppowiedzieć b skaswałam gre i rzypmniałam sobie że warto by było zbaczyć drugi kniec dlategusz proszę was o pomcbo przecierz bez wszystkichLife Upgrejdów :P nie można zdbyś Water Sword''a (szczeże to nawet nie wiem gdzie go szukać)prosze abyście mi pomgli PLIZ!! Boziole 4 all...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie tu moją liste ( już nie trzeba szukać :P)


1. Po pokonaniu Shahdee wchodzimy po schodach i tam znajduje sie pomnik. Przesuwamy go do tyłu i otwiera sie przejście.

2. W miejscu gdzie walczyliśmy z kruczym wojownikiem w przeszłości są schody. Obok nich są beczki trzeba je zniszczyć. Potem wejść na przełącznik i spowolnić czas. Potem szybko biegniemy na górę do krat. Szybko wchodzimy tam.

3. Gdy uruchomiliśmy mieczem kierat ustawiamy go na 180 stopni. Wtedy schodzimy na dół. Są tam ukryte drzwi. Tam jest trzeci upgrade.

4. Gdy w Mechanicznej Wieży doszliśmy do miejsca, w którym Golem rzuca ogarami to sprowokujmy go by rzucił w popękane ściany z oby stron. Za jedną z nich będzie korytarz do portalu życia.

5. W ogrodach na zewnątrz w jednym miejscu brakuje kawałka balustrady, po gzymsach należy zejść na platformę a z niej przebiec po ścianie.

6. W Wodnej Wieży musimy dojść do miejsca nad posągiem. Tam przekręcamy kierat i płynie woda. Nad tym kieratem jest wylot do korytarza. Trzeba wbiec po ścianie na półkę potem wspiąć się wyżek i jest korytarz.

7. W Więzieniu po zdobyciu Miecza Skorpiona dochodzimy do miejsca gdzie są dwie popękane ściany. Rozwalamy obydwie. Wchodzimy na przycisk w jednej z nich spowalniamy czas i biegniemy do drugiej.

8. W Bibliotece na górze jest drewniana konstrukcja, trzeba po niej przejść. Zaatakuje nas wojownicza. Potem przeskoczyć na drugą. Następnie na gzymsy koło niej. Potem na ich najniższy poziom potem przejść pod takimi drzwiami i wspiąć się po gzymsach na drugą stronę. Tam był korytarz do Portalu.

9. W Holu Głównym ustawiamy kierat tak by wejść na balkon. Potem w pomieszczeniu do którego dotarliśmy trzeba pójść na platformę gdzie jest pordzewiała krata a za nią skrzynia. Rozwalamy kratę, skrzynię ustawiamy przy świecach. Wbiegamy po ścianie i odbijamy się od dwóch ścian w górze i wchodzimy do ukrytego korytarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 16:55, kamilimaciek1 napisał:

No właśnie gdzie on jest ?


W mistycznych jaskiniach. Jest taki moment, że naciskamy "guzik" i otwiera się krata. Koło tego "guzika" jest wyłom w ścianie i tam jest light sword. Chyba najłatwiej było go znaleźć ze wszystkich dodatkowych broni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 16:55, kamilimaciek1 napisał:

No właśnie gdzie on jest ?


jak sie kończą mistic caves za żelazna bramą jest nastepna. Między nimi jest dziura w którą wpadamy ;p patrzymy w prawo i oooo pęknieta ściana :D no to łup a tam stojaczek (zdrabniam profesjonalnie) walimy w stojaczek i mam light sword, broń która jednym ciosem zabija ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 16:54, Kazama MFCK napisał:

eee , a gdzie jest ten light sword ?

w MISTICAL caves zaraz za drzwiami,które musisz otworzyć guzikiem.Za drwiami wskakujesz na dół do pierwszej
dziury i rozwalasz ścianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 17:50, Uther_Lightbringer napisał:

> Znalazlem tez light sword,teddy bear i pink flamingo

Teddy bear i pink flamingo xD? Nie pomyliłeś gry z Gumisiami? :]


Absolutnie nie ;p mozna jeszce znaleźć łapę rajmana i kij hokejowy, a w T2T telefon komórkowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 17:52, Sand Wraith napisał:

> > Znalazlem tez light sword,teddy bear i pink flamingo
>
> Teddy bear i pink flamingo xD? Nie pomyliłeś gry z Gumisiami? :]
>

Absolutnie nie ;p mozna jeszce znaleźć łapę rajmana i kij hokejowy, a w T2T telefon komórkowy
:D

to w t2t jest telefon czy jaja sobie robisz :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować