Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince of Persia: Warrior Within

1782 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2007 o 21:06, Warrior Within napisał:

To jedna z ukrytych broni, jest pod koniec gry w tych jaskiniach gdzie nie widać ścierzki.
Dobrze nią się walczy ale niestety możesz nią wykończyć sam siebie ( w przeciwieństwie do pluszowego
misia on działa na odwrót)


To jest coś takiego w Warrior Within jak pluszowy miś? Ja pierdzielę, ale ci twórcy mają humor :D.

Jest jakaś mapa life upgrade''ów? W Piaskach Czasu, podobnie jak w Dwóch Tronach znajduję, a w Duszy Wojownika nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Z tego co pamiętam to takich ''''broni'''' jest pięć i są mocno pojechanie, na przykład kij hokejowy :)

A co do life upgarde''ów musisz poszukać na stronkach z solucjami --- mapka by się znalazła ale raczej by Ci nie pomogła, są dobrze ukryte ( jeden po walce z Shadee jest dostępny po przesunięciu takiego posągu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj włączając grę zostałem zaskoczony wyglądem księcia, wczytuję ostatni etap (mroczna dłoń losu, jak już mam wejść do teleportu) a tu przed moimi oczami nie widać księcia tylko jakieś piaskowe widmo. Wie ktoś co mogło się stać? Może księciu się znudziło chodzenie w tym samym stroju :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 20:16, majkel. napisał:

dzisiaj włączając grę zostałem zaskoczony wyglądem księcia, wczytuję ostatni etap (mroczna
dłoń losu, jak już mam wejść do teleportu) a tu przed moimi oczami nie widać księcia tylko
jakieś piaskowe widmo. Wie ktoś co mogło się stać? Może księciu się znudziło chodzenie w tym
samym stroju :p

To po prostu (dość dziwny) błąd w grze - myli się model postaci, co dziwne u mnie coś takiego nie było, chociaż u większości forumowiczów piszących w tym temacie tak... W dalszej części gry dowiesz się czym, a może raczej kim jest to widmo... Jeśli wczytasz poprzedni zapis, książę powinien wyglądać jak należy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

blad:Zapoznaj sie z plikiem ReadMe.txt. Fajnie...czytalem ale nie znalazlem tam pomocy (sa opisane wymagania skad pobrac nowe stery itd...) a jak co to mam kompa:
Intel Celeron 1100 (wymagane 1000 mhz)
Ram 384 (wymagane 256)
Grafike Palit GeForce 5200(128 mb) (wymagane 64mb)
dzwiekowka Trust 5.1 (Eax,direc...9) (ma byc zgodna z direc..8)

Prosze o pomoc
DZIEKUJE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłem sobie tę grę. Odpaliłem i rozczarowałem się - okropne sterowanie! Trudno było mi cokolwiek zrobić, przyzwyczajony jestem do pierwszoosobowych shooterów i third person perpective''ów jak Gothic. Na szczęście po wizycie w opcjach i bliższym zapoznaniu się z grą przyzwyczaiłem się. Przeszedłem misję na statku i na trafiłem na jeszcze gorszy mankament. Taki, z którym chyba nie można sobie poradzić. System Zapisu! Jak mi brakuje możliwości zasave''owania w każdym momencie. :( Macie jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby bły w PoP system zapisu w dowolnym momecie to gra była by bajecznie prosta. Dodajcie do tego jeszcze kontrole czasu i wtedy nie było by już takiej przyjemności z wykonywania coraz badziej złożonych akrobacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 13:19, Bam-Margera napisał:

Ja przeszedlem prince of persia ww 10 razy na kazdym poziomie trudnosici po kilka razy :) gRA
JEST SUPER

Po przyzwyczajeniu się do sterowania. :) Ale brak save''ów w dowolnym momencie naprawdę irytuje...

Dnia 16.06.2007 o 13:19, Bam-Margera napisał:

Dwa trony sa o wiele gorsze BRAKUJE MI HEAD OFF''ów

Eee, czego? Obcinania głów? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 13:22, Luke Shadow napisał:

> Ja przeszedlem prince of persia ww 10 razy na kazdym poziomie trudnosici po kilka razy
:) gRA
> JEST SUPER
Po przyzwyczajeniu się do sterowania. :) Ale brak save''ów w dowolnym momencie naprawdę irytuje...

przy koncu savy sa nawet za czesto

Dnia 16.06.2007 o 13:22, Luke Shadow napisał:



> Dwa trony sa o wiele gorsze BRAKUJE MI HEAD OFF''ów
Eee, czego? Obcinania głów? :P

Własnie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2007 o 13:24, Bam-Margera napisał:

przy koncu savy sa nawet za czesto

Ja niestety jestem na początku (druga misja). Dokopałem temu "krukowatemu" rycerzowi, który pojawił się na dziedzińcu i potom uciekał, wszedłem do jakiejś komnaty z 4 zmobie (?) i póki co nie wiem gdzie iść dalej. Dziura w podłodze uniemożliwia normalną wędrówkę. :P

Dnia 16.06.2007 o 13:24, Bam-Margera napisał:

Własnie tego

Domyśliłem się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 13:29, Bam-Margera napisał:

Musisz wejsc po gruzach na przeciwko tej kolumny do krecenia sie i zabijani wrogow przejdziesz
gora nad dziura

Właśnie tam doszedłem. Przebiegłem po ścianie na drugą stronę, jest tam taką ''półka'' na której książę może stanąć i nie wiem co zrobić dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 13:31, Luke Shadow napisał:

> Musisz wejsc po gruzach na przeciwko tej kolumny do krecenia sie i zabijani wrogow przejdziesz

> gora nad dziura
Właśnie tam doszedłem. Przebiegłem po ścianie na drugą stronę, jest tam taką ''półka'' na której
książę może stanąć i nie wiem co zrobić dalej.

idz do konca gora skrec w prawo przebiegnij po scianie zlap sie wystajacej polki przejdz na druga strone trzymajc sie jej i zeszkocz w dol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 13:31, Luke Shadow napisał:

> Musisz wejsc po gruzach na przeciwko tej kolumny do krecenia sie i zabijani wrogow przejdziesz

> gora nad dziura
Właśnie tam doszedłem. Przebiegłem po ścianie na drugą stronę, jest tam taką ''półka'' na której
książę może stanąć i nie wiem co zrobić dalej.

idz do konca gora skrec w prawo przebiegnij po scianie zlap sie wystajacej polki przejdz na druga strone trzymajc sie jej i zeszkocz w dol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować