Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince of Persia: Warrior Within

1782 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2005 o 18:00, matizek12 napisał:

> > > Znalazlem tez light sword,teddy bear i pink flamingo
> >
> > Teddy bear i pink flamingo xD? Nie pomyliłeś gry z Gumisiami? :]
> >
>
> Absolutnie nie ;p mozna jeszce znaleźć łapę rajmana i kij hokejowy, a w T2T telefon komórkowy

> :D
to w t2t jest telefon czy jaja sobie robisz :}


nie nie robie sobie jaj, musisz przejść grę na poziomie medium i dostaniesz koda, nie wiem jakie bronie są na pozostałych poziomach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo, mam prośbę, możesz mi wysłać swój profil na maila? :) bo mi się coś zepsuło z grą i chyba nie mogę jej przejść....wygląda to już na koniec gry, stałem się znowu ślicznym księżulkiem, maska mi spadła i poszedłem do Cesarzowej żeby jeszcze raz odbyć tą samę rozmowę. Później jednak nie walczyliśmy, tylko książe wkopał ją do portalu....a ja nie wiem co zrobić. nie mogę wejśc do portalu bo nie działa (?) a za mną wejście jest zawalone skałami. Mieczem nie idzie ich sprzątnąć. Tyle, nie mam dużo miejsca na bieganie. O co chodzi? Nawet jeśli jakoś logicznie wytłumaczysz co mam zrobić i przejdę to i tak proszę żebyś mi przesłał Twój profil, bo chcę zobaczyć alternatywne zakończenie....to znaczy te właściwe. Ja po drodze zgubiłem jakiś LU....chyba nawet pierwszy -_-
mój mail: marrovack@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No powinieneś wejść za Kaileeną w portal i potem będziecie na takiej hmm.... płycie i w zależności czy masz wszystkie LU czy nie będziesz miał jedno z 2 zakończeń :)
Skoro przeoczyłeś jednego LU to lipa od początku :P (ewentualnie ten profil, ale to już nie to samo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 15:57, Uther_Lightbringer napisał:

Elo, mam prośbę, możesz mi wysłać swój profil na maila? :) bo mi się coś zepsuło z grą i chyba
nie mogę jej przejść....wygląda to już na koniec gry, stałem się znowu ślicznym księżulkiem,
maska mi spadła i poszedłem do Cesarzowej żeby jeszcze raz odbyć tą samę rozmowę. Później jednak
nie walczyliśmy, tylko książe wkopał ją do portalu....a ja nie wiem co zrobić. nie mogę wejśc
do portalu bo nie działa (?) a za mną wejście jest zawalone skałami. Mieczem nie idzie ich
sprzątnąć. Tyle, nie mam dużo miejsca na bieganie. O co chodzi? Nawet jeśli jakoś logicznie
wytłumaczysz co mam zrobić i przejdę to i tak proszę żebyś mi przesłał Twój profil, bo chcę
zobaczyć alternatywne zakończenie....to znaczy te właściwe. Ja po drodze zgubiłem jakiś LU....chyba
nawet pierwszy -_-
mój mail: marrovack@gmail.com

no masz wejść do portalu i "powrót do przyszłośći"
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 09:49, Sand Wraith napisał:

> > > > Znalazlem tez light sword,teddy bear i pink flamingo
> > >
> > > Teddy bear i pink flamingo xD? Nie pomyliłeś gry z Gumisiami? :]
> > >
> >
> > Absolutnie nie ;p mozna jeszce znaleźć łapę rajmana i kij hokejowy, a w T2T telefon
komórkowy
>
> > :D
> to w t2t jest telefon czy jaja sobie robisz :}

nie nie robie sobie jaj, musisz przejść grę na poziomie medium i dostaniesz koda, nie wiem
jakie bronie są na pozostałych poziomach ...

na pozostalych poziomach chyba nic nie ma,bo moi kumple przeszli na wszystkich poziomach trudnosci i z tego co wiem to nic tam szczegolnego nie bylo.A moze poprostu calej prawdy mi nie powiedzieli bo wtedy dopiero zaczynalem zabawe z WW :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, mam profil od Sand Wraitha ale...jak go wgrać? :| Myślałem że będzie zwykłe kopiuj+wklej ale mam problem...nie wiem co zrobić z tymi plikami, ja nigdzie nie mam plików z rozszerzeniem .sav
Jedyne co miałem w folderze POPWWProfiles to pliczek SafeProfile.DAT o wadze 1 KB. I co teraz? Dobija mnie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 16:56, Sand Wraith napisał:

no masz wejść do portalu i "powrót do przyszłośći"


Nie mogę bo mi nie działa :| jakiś debilny bug...a z Twoim profilem nie wiem co zrobić, jak napisałem wyżej....nigdzie nie mam takich plików, do niczego mi to nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 20:12, Uther_Lightbringer napisał:

> no masz wejść do portalu i "powrót do przyszłośći"

Nie mogę bo mi nie działa :| jakiś debilny bug...a z Twoim profilem nie wiem co zrobić, jak
napisałem wyżej....nigdzie nie mam takich plików, do niczego mi to nie pasuje.

albo w folderze z grą, albo gdzieś indziej powinien znajdować się folder z profilami, znajdź go i wklej tam ten folder.
U mnie jest to dysk g (ten z windowsem)/ Documents and Settings/All Users/ Dane aplikacji/ POPWWPROFILES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie PoP T2T jest zdecydowanie NAJGORSZĄ częścią serii. Co nie znaczy, że jest słaby. Po prostu ewidentny odgrzewany kotleci. TSoT był pierwszy, więc nic nie powielał, w WW był motyw z Dahaką, a mi w T2T jakoś Dark Prince nie przypadł do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 20:59, Snake_GMC napisał:

Dla mnie PoP T2T jest zdecydowanie NAJGORSZĄ częścią serii. Co nie znaczy, że jest słaby. Po
prostu ewidentny odgrzewany kotleci. TSoT był pierwszy, więc nic nie powielał, w WW był motyw
z Dahaką, a mi w T2T jakoś Dark Prince nie przypadł do gustu.

nie mieszajmy topiców, jak coś do T2T to proszę na http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=200&u=334

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 20:59, Snake_GMC napisał:

Dla mnie PoP T2T jest zdecydowanie NAJGORSZĄ częścią serii. Co nie znaczy, że jest słaby. Po
prostu ewidentny odgrzewany kotleci. TSoT był pierwszy, więc nic nie powielał, w WW był motyw
z Dahaką, a mi w T2T jakoś Dark Prince nie przypadł do gustu.

w wiekszosci(ale tylko w wiekszosci bo nie przeszedlem gry jeszcze)popieram cie snake.SoT byl klimatyczny,jakas swieza wizja gry,WW(nasz topic)byla moim zdaniem najlepsza(krew,dluga i wciągająca fabula no i grafika)zagralem sie w niej i nie moglem skonczyc przez kilka dni,t2t(sorry,za offtopa ale to juz koniec)byla zlepieniem tych dwoch i nie wyszlo im to na dobre.niestety mam nadzieje ze zmienie zdanie jak skoncze.koniec offtopica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 12:24, Blood Raven napisał:

Gdy kupiłem kartę graficzną dostałem gratis WW. Po angielsku. Czy ktoś wie , gdzie moźna znaleźć
spolsczenie?


W sumie to wersja angielska jest 100 razy lepsza. Fabuła jest dużo bardziej zrozumiała i dobitniej podana. To jednak jeżeli znasz angieslki dosyć dobrze. Jeżeli nie to faktycznie musisz znaleźć spolszczenie (choć nie polecam...), ale gdzie to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 12:24, Blood Raven napisał:

Gdy kupiłem kartę graficzną dostałem gratis WW. Po angielsku. Czy ktoś wie , gdzie moźna znaleźć
spolsczenie?

z tego co wiem to nie ma odrebnego spolszczenia do WW.Cenega wydala spolszczenie tylko z orginalem i nawet im proponowalem zeby moze umiescili spolszczenie na ich stronce ale powiedzieli ze nie.Moze poszukaj w necie,cos tam moze jest.Ja szukalem i nie znalazlem ale nie chodze zbyt czesto po internecie szukajac spolszczenia do WW. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam glupie pytanko - nie moge odpalic spowolnienia czasu ani przewiniecia go (podobno to jest pod klawiszem R ale u mnie brak reakcji), z tego tez powodu gine dosyc czesto i powoli sie denerwuje mimo ze to poczatek gry - wejscie do twierdzy czy jakos tak. Macie jakis pomysl co moze byc przyczyna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 00:09, taungar napisał:

Mam glupie pytanko - nie moge odpalic spowolnienia czasu ani przewiniecia go (podobno to jest
pod klawiszem R ale u mnie brak reakcji), z tego tez powodu gine dosyc czesto i powoli sie
denerwuje mimo ze to poczatek gry - wejscie do twierdzy czy jakos tak. Macie jakis pomysl co
moze byc przyczyna??

Na początku gry nie posiadasz żadnych mocy, każdą kolejna odblokowuje następny portal .... wiec na razie graj ostrożnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uciekłem temu czarnemu typowi(Dashaka czy jakos tak) i zacielem sie w takiej planszy kawałek dalej, poprostu nie wiem jak mam się dostac na drugą stronę. Taka sama plansza była w jedynce z tego co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować