Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince of Persia: Warrior Within

1782 postów w tym temacie

Mam pytanie odnośnie tej gry. Otóż doszedłem do momentu, w którym Cesarzowa daje mi Miecz Wężów czy coś w tym rodzaju. Wracam ja do tej komnaty z czymś dziwnym na środku, pojawia się cutscenka jak Książę wbija miecz w otwór i wysuwa się dźwignia. Rozwalam potwory, przesuwam dźwignią, ale nie umiem wejść po skałach, które tworzą wejście do odpowiednich komnat. Co mam robić? W poradniku dołączonym do gry było napisane, żebym wrócił się aż do Komnaty Przenosin, ale żeby się nie przenosił w czasie, tylko znalazł jakąś dźwignię czy przycisk... kumpel mówi, że po tych skałach można swobodnie wejść, ale mi się nie udaje, wszędzie jest za wysoko, za daleko dla Księcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 13:14, JayC napisał:

kumpel mówi,
że po tych skałach można swobodnie wejść, ale mi się nie udaje, wszędzie jest za wysoko, za
daleko dla Księcia.

Nie masz wchodzić po nich na górę, tylko biec po nich (z tyłu) i pewnym momencie odbić się na inną skałę. Załączam screena z poradnika do pobrania za darmo z serwisu Gry.mocny.com.

20070620131946

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 13:19, Luke Shadow napisał:

Nie masz wchodzić po nich na górę, tylko biec po nich (z tyłu) i pewnym momencie odbić się
na inną skałę. Załączam screena z poradnika do pobrania za darmo z serwisu Gry.mocny.com.


Aaa, to by sporo wyjaśniało. Dzięki za podpowiedź. Co prawda tam są trzy kombinacje, gdzie trzeba się pomęczyć (czwarta to uzupełnienie drogi), ale mam nadzieję, że dzięki tej wskazówce resztę dam radę przejść sam. Jeszcze raz wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problemik. Na wszystkich bossów w tej grze jest sposób i można ich pokonać bez strat własnych. Prawie na wszystkich. Do tej pory nie znalazłem sposobu na Dahake. Ostatnia walka na hard jest rzeczywiście hard. Wszystko jest dobrze do czasu gdy koleś podniesie się z krawędzi i zaczyna szaleć po całej arenie. Ponieważ poziom trudności hard nie wybacza błędów to ten moment jest dla mnie jak na razie nie do przejścia. Do tego gra ma w tym miejscu buga i jak się przegra i powtórzy rozgrywkę to traci się drugą broń... ewentualnie traci się tylko świecący miecz, który jest bardzo pomocny w walce.

Czy ktoś zna sposób na skaczącego Dahakę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem już upiorem (zmienił mi się książę) lecz nie mam water sworda;( ma ktoś może save z water swordem w okolicy przemienienia się w upiora?? Sry, że tak chaotycznie napisałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 22:52, Starter napisał:

Jestem już upiorem (zmienił mi się książę) lecz nie mam water sworda;( ma ktoś może save z
water swordem w okolicy przemienienia się w upiora?? Sry, że tak chaotycznie napisałem...

Nie mogłeś go mieć bo Water Sworda można zdobyć na końcu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:13, Robek 009 napisał:

Nie mogłeś go mieć bo Water Sworda można zdobyć na końcu gry.


Bzdura. Można go mieć zanim się stajesz upiorem.

Starter
Jeśli go nie masz to nie będziesz miał możliwości zdobycia go do czasu gdy nie rozwiążesz wszystkich problemów Upiora Piasków (nie chcę ci robić spoilera więc nie napiszę konkretnie o co chodzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2007 o 17:36, hallas napisał:

Bzdura. Można go mieć zanim się stajesz upiorem.


Eeee... mam jakieś lagi na synapsach. To co ja napisałem jest bzdurą. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 17:40, hallas napisał:


> Bzdura. Można go mieć zanim się stajesz upiorem.

Eeee... mam jakieś lagi na synapsach. To co ja napisałem jest bzdurą. Przepraszam.


Ja naprawdę mam lagi na synapsach. Pierwszym momentem, w którym można zdobyć Water Sword jest sytuacja tuż po wyjściu z lokacji więzienie/biblioteka i rzeczywiście jest to przed staniem się Upiorem Piasków. Gdy gramy upiorem nie ma żadnych nowych miejsc, w których zwiększa się pasek życia wszystkie są już dostępne wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 18:04, hallas napisał:

>
> > Bzdura. Można go mieć zanim się stajesz upiorem.
>
> Eeee... mam jakieś lagi na synapsach. To co ja napisałem jest bzdurą. Przepraszam.

Ja naprawdę mam lagi na synapsach. Pierwszym momentem, w którym można zdobyć Water Sword jest
sytuacja tuż po wyjściu z lokacji więzienie/biblioteka i rzeczywiście jest to przed staniem
się Upiorem Piasków. Gdy gramy upiorem nie ma żadnych nowych miejsc, w których zwiększa się
pasek życia wszystkie są już dostępne wcześniej.


Eh ominołem jedno doładowanie i nie mogę wrócić do tego miejsca;(.. ścieżkę upiora przeszedłem zostało mi pokonanie 2 raz cesarzowej, jednak chcę mieć to alternatywne zakończenie. Proszę Cię wrzuć mi swój save przed walką z cesarzową/ dahaką. Nie chce mi się grać od nowa;(... czeka na mnie 3 część gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto jest zobaczyć to alternatywne zakończenie, gdyż tak na prawdę to one jest prawdziwe i to ono wiąże 2 z 3 częścią:) Szczerze je polecam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 22:30, kamceg napisał:

Warto jest zobaczyć to alternatywne zakończenie, gdyż tak na prawdę to one jest prawdziwe i
to ono wiąże 2 z 3 częścią:) Szczerze je polecam:D


Właśnie wiem....ale nie mogę się już wrócić po to cholerne doładowanie;( Wrzuć ktoś na rapida save z ostatniej walki bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2007 o 22:32, Starter napisał:

Właśnie wiem....ale nie mogę się już wrócić po to cholerne doładowanie;( Wrzuć ktoś na rapida
save z ostatniej walki bardzo proszę.


Mam, ale jest na hardzie i mogą być trudności z pokonianiem bossa.

Do jakiego nie możesz się cofnąć? Jedyny, który mi przychodzi na myśl i chyba jest dostępny tylko dwa razy to ten we więzieniu. Ale wydaje mi się, że tam można się cofnąć. Przez mechaniczną wierzę przez bibliotekę... a i tu może być problem z zejściem na najniższy poziom biblioteki. Może jednak jest sposób i jak cię interesuje save z poziomu trudności hard no to mogę przesłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 00:51, hallas napisał:


> Właśnie wiem....ale nie mogę się już wrócić po to cholerne doładowanie;( Wrzuć ktoś na
rapida
> save z ostatniej walki bardzo proszę.

Mam, ale jest na hardzie i mogą być trudności z pokonianiem bossa.

Do jakiego nie możesz się cofnąć? Jedyny, który mi przychodzi na myśl i chyba jest dostępny
tylko dwa razy to ten we więzieniu. Ale wydaje mi się, że tam można się cofnąć. Przez mechaniczną
wierzę przez bibliotekę... a i tu może być problem z zejściem na najniższy poziom biblioteki.
Może jednak jest sposób i jak cię interesuje save z poziomu trudności hard no to mogę przesłać.



Próbowałem 2 godziny i sie nie da;(... To proszę wyślij save na e-mail kuba.stary@poczta.onet.pl albo wrzuć je na rapida i prześlij tylko link. Będę bardzo wdzięczny. Mam jeszcze jedną prośbę jak pokonać Dahakę bo słyszałem, że skubaniec jest trudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 11:19, Starter napisał:

jak pokonać Dahakę bo słyszałem, że skubaniec jest trudny.


Z tego co pamiętam, trzeba się do niego zbliżyć unikając tych macek wyłażących spod ziemi, a potem ciąć i odskakiwać. Najlepiej ze zwolnionym czasem. A kiedy Kaileena go walnie, podbiec i ciąć po łbie. I tak parę razy.
Na koniec jest fajna animacja. Prince wbija Dahace miecz między oczy i z gracją przekręca w lewo i prawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 11:19, Starter napisał:

Próbowałem 2 godziny i sie nie da;(


No jeśli chodzi o ten we więzieniu to da się do niego cofnąć. Są dwa "momenty": pierwszy to gdy trzeba wbiec po ścianie, odbić się od niej i złapać drążka - wszystko w korytarzu prawie bezpośrednio przed biblioteką. Drugi moment to zejście na najniższy poziom biblioteki - trzeba zeskoczyć na stół i gotowe.

Qbli: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=239&pid=1205.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 12:05, hallas napisał:

> Próbowałem 2 godziny i sie nie da;(

No jeśli chodzi o ten we więzieniu to da się do niego cofnąć. Są dwa "momenty": pierwszy to
gdy trzeba wbiec po ścianie, odbić się od niej i złapać drążka - wszystko w korytarzu prawie
bezpośrednio przed biblioteką. Drugi moment to zejście na najniższy poziom biblioteki - trzeba
zeskoczyć na stół i gotowe.

Qbli: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=239&pid=1205.


Nie nie chodzi o ten.. chodzi mi o ten moment gdzie ta czarna babka puszczała nam oczko.. słyszałem ze tam na samej górze można rozwalić kratę czy coś i jest tam uzupełnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. To tak. Jeden jest za ołtarzem ofiarnym (trzeba go przesunąć) czyli tam gdzie zabiłeś tą czarną babkę. Drugi jest w wysokiej stali z kolumnami, tuż przed salą z ołtarzem. W rogach sali są pułki, chyba przy każdej z nich jest krata ale... za jedną z tych krat stoi skrzynka, którą można przesunąć. Rozwalasz kratę, przesuwasz skrzynkę tak by móc wejść w dziurę w suficie i jesteś w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować