Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince of Persia: Warrior Within

1782 postów w tym temacie

Właśnie przeszedłem drugiego PoPa :) I mam dwa pytania:
1. Jak nazywa się piosenka która leci podczas wyświetlania się autorów po skończeniu gry?
2. Czy jest jakiś cheat który odblokowałby wszystkie grafiki na moim profilu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 09:37, nazgul47 napisał:

1. Jak nazywa się piosenka która leci podczas wyświetlania się autorów po skończeniu
gry?

Nie pamiętam która z nich , albo I Sand Alone albo Straight out of Line zespołu Godsmuck. Ogólnie to mi sie ich piosenki bardzo podobają.

Dnia 20.03.2009 o 09:37, nazgul47 napisał:

2. Czy jest jakiś cheat który odblokowałby wszystkie grafiki na moim profilu? :P

Nie wiem , poszukaj w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 09:37, nazgul47 napisał:

Właśnie przeszedłem drugiego PoPa :) I mam dwa pytania:
1. Jak nazywa się piosenka która leci podczas wyświetlania się autorów po skończeniu
gry?


Piosenka podczas napisów końcowych to Godsmack - Straight out of line
http://www.youtube.com/watch?v=DOO2CFYYk_A - tutaj do odsłuchania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała prośba: Mógłby mi ktoś dokładnie opisać miejsce ukrycia broni dodatkowych, dając screeny? Szukałem trochę w necie, ale opisy są dość niejasne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem drugi raz PoP:WW (tym razem zabijając Kaileenę) i doznałem małego zaskoczenia, gdyż... myślałem że po drugim przejściu gry wszystkie nieodblokowane grafiki się ujawnią, nie tylko filmy! Zabrakło mi do wszystkich raptem 4! (1 z lokacjii, 2 z postaci i ostatni buzdygan) Nie da się tego jakoś obejść? Alo może coś źle zrobiłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o bronie, to musisz podnosić wszystkie nawet te ze stojaków. Wtedy broń którą podnosisz odblokowuje się. A co do pozostałych grafik to musiałeś ominąć kilka skrzyń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za odkop ale mam problem ,mógłby mi ktoś przesłać save lub podać link do niego bo szukałem i nie znajdę ,chodzi mi o ten moment

Spoiler

żebym posiadał water sword bo chciałbym się bić z Dahaką ,ewentualnie nie musi być przed samą walką finałową tylko żebym posiadał water sword

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 11:52, Darnok_Rukia napisał:

Sorry za odkop ale mam problem ,mógłby mi ktoś przesłać save lub podać link do niego
bo szukałem i nie znajdę ,chodzi mi o ten moment

Spoiler

żebym posiadał water sword bo chciałbym
się bić z Dahaką ,ewentualnie nie musi być przed samą walką finałową tylko żebym posiadał
water sword


A po co ci save? Po prostu wróć się pozbieraj brakujące upgrade''y:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 13:21, zadymek napisał:

> Sorry za odkop ale mam problem ,mógłby mi ktoś przesłać save lub podać link do niego

> bo szukałem i nie znajdę ,chodzi mi o ten moment

Spoiler

żebym posiadał water sword
bo chciałbym
> się bić z Dahaką ,ewentualnie nie musi być przed samą walką finałową tylko żebym
posiadał
> water sword


A po co ci save? Po prostu wróć się pozbieraj brakujące upgrade''y:)


Po pierwsze nie wiem gdzie się znajdują a od nowa gry nie za bardzo mam ochotę zaczynać bo pewnie będę musiał grać od nowa bo te wszystkie

Spoiler

skoki z przeszłości do teraźniejszości ,nie sądze żebym tak po prostu mógł wracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 17:19, Darnok_Rukia napisał:

Po pierwsze nie wiem gdzie się znajdują a od nowa gry nie za bardzo mam ochotę zaczynać
bo pewnie będę musiał grać od nowa bo te wszystkie

Spoiler

skoki z przeszłości do teraźniejszości
,nie sądze żebym tak po prostu mógł wracać


A jednak są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skompletowałęm wszystkie PoP-y oprócz najnowszego (nie pójdzie :( ) i muszę przyznać,że ten najbardziej mi się spodobał.Głównie ze względu na ten cudny,mroczny klimat :).

Spoiler

A przy okazji: Czy moglibyście napisać jacy byli tu bossowie?Chciałbym znów zagrać,ale inne gry nie pozwalają ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 18:09, konio1073 napisał:

Skompletowałęm wszystkie PoP-y oprócz najnowszego (nie pójdzie :( ) i muszę przyznać,że
ten najbardziej mi się spodobał.Głównie ze względu na ten cudny,mroczny klimat :).

Spoiler

A
przy okazji: Czy moglibyście napisać jacy byli tu bossowie?Chciałbym znów zagrać,ale
inne gry nie pozwalają ;).


Shadhee, Cesarzowa, gryf i Dahaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 18:59, Asthariel napisał:

> Skompletowałęm wszystkie PoP-y oprócz najnowszego (nie pójdzie :( ) i muszę przyznać,że

> ten najbardziej mi się spodobał.Głównie ze względu na ten cudny,mroczny klimat :).

Spoiler

A

> przy okazji: Czy moglibyście napisać jacy byli tu bossowie?Chciałbym znów zagrać,ale

> inne gry nie pozwalają ;).


Shadhee, Cesarzowa, gryf i Dahaka.

Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Cenegi nic o tym nie piszą, a wręcz odwrotnie:"..nie obsługuje rozdzielczości panoramicznych.." . Może ktoś znalazł jakiś fanowski mod, który to wprowadza, więc nie ma co tracić nadziei ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... tą zwykłą rozdziałkę mogę jeszcze przeboleć, ale właśnie zainstalowałem tą grę, włączam i... grafika jest popsuta :/ tzn. ledwo co widać, tylko same kontury, reszta to deszcz. ustawienia są na domyślnych a kiedyś tak grałem na starym kompie i wszystko było OK :/ Czyli co, pewnie potrzebne starsze stery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 12:11, Cierpik182 napisał:

Sprawdź ten program, ktoś go polecił do ustawienia rozdziałki panoramicznej w PoP:WW


Gdy wybieram PoP:WW, w programie wyświetla mi się coś takiego: "Patches any game version, but only works on a cracked POP2.EXE." A to jest już chyba nielegalne?
Ale jeśli nie to jak to zrobić, żeby zadziałało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2009 o 13:33, KoD997 napisał:

Gdy wybieram PoP:WW, w programie wyświetla mi się coś takiego: "Patches any game version,
but only works on a cracked POP2.EXE.
" A to jest już chyba nielegalne?
Ale jeśli nie to jak to zrobić, żeby zadziałało?


Zapomnij na razie o tym programie, widać piraci go zrobili na własny użytek, sorka za wprowadzenie w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w PoP WW. Otóż gra spowalnia i działa powoli na miom laptopie ( C2D 2,26GHz, 320GB, 4GB DDR2, GF 9600M GT) i pewnie jest to wina systemu Vista x64 (z SP2), ale czy na pewno wina systemu to nie wiem, dodam że najnowszy PoP działa na max bez przycięć. Co zrobić by dało się grać normalnie i jeszcze jedno pytanie, da się jakoś ustawic większą rozdzielczość niż 1024x768 bo większej mi nie pokazuje w opcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować