Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince of Persia: Warrior Within

1782 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2009 o 19:14, konio1073 napisał:

> > Skompletowałęm wszystkie PoP-y oprócz najnowszego (nie pójdzie :( ) i muszę
przyznać,że
>
> > ten najbardziej mi się spodobał.Głównie ze względu na ten cudny,mroczny klimat
:).

Spoiler

A
>
> > przy okazji: Czy moglibyście napisać jacy byli tu bossowie?Chciałbym znów zagrać,ale

>
> > inne gry nie pozwalają ;).


> Shadhee, Cesarzowa, gryf i Dahaka.
Dzięki



Spoiler

Dahaka to "opcjonalny" boss, musisz spelnic pewne warunki, zeby z nim walczyc. W przeciwnym razie walczysz 2 raz z cesarzowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Czy wiem ktoś może gdzie mogę znaleźć tą grafikę z Prince of Persia bo potrzebuje ją jako szkic/projekt bo chce sobie zrobić taki tatuaż (ten na ręce i koszulce to ten sam)

20100121204119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... a może to nie jest grafika, tylko facio z obrazka postanowił zrobić sobie oryginalny projekt, zamiast googlować po necie w poszukiwaniu ksera cudzych pomysłów?

Poza tym, miałem w łapkach nawet art-book WW i nie bardzo mi się ten wzorek kojarzy z tą częścią. Chyba że jakiś ornament na ramce, ale.. nope, w ogóle sobie nie przypominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 21:18, Dexter_McAaron napisał:

Hmmm... a może to nie jest grafika, tylko facio z obrazka postanowił zrobić sobie oryginalny
projekt, zamiast googlować po necie w poszukiwaniu ksera cudzych pomysłów?

Ten tatuaż jest taki sam jak ten co Prince ma na prawej ręce w WW(tylko nieco inaczej ustawiony).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 21:47, GringoG3 napisał:

I dlatego mi zależy na tym by mieć taki wzór/projekt bo taki jest warurek wykonania tatuażu
z własnym wzorem

To możesz tylko zrysować z jego tatuażu i koszulki(razem tworzą pełny wzór) bo niestety kiedyś szukałem ale nigdzie nie ma grafiki z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 21:27, Tomoya-kun napisał:

Ten tatuaż jest taki sam jak ten co Prince ma na prawej ręce w WW(tylko nieco inaczej
ustawiony).


Prawej prawej... lewej znaczy się? :>

Fakt, zupełnie nie poznałem. Te "płomienie" mnie kompletnie zmyliły, bo wersja z artów faktycznie ustawia perspektywę z drugiej strony. No i to trzeba mieć takiego bicepsa, żeby takowy tatoo się tak ładnie załamywał. Z gramowiczów to tylko Budo mógłby sobie taki zrobić ^^

Niemniej dalej podtrzymuję swą wersję, że nigdy nie widziałem ornamentu "samodzielnie". Jedynym rozwiązaniem jest zaiste przerysowanie: może po prostu odpalić grę i nastrzelać screenów, bo wzorek wyraźniej już wygląda in-game niż z pudełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można ustawić większą rozdzielczość niż 1024x768 w grze bo mi innej (większej) nie pokazuje w opcjach, a z tego co pamiętam to na moim starym kompie doło się dać większą rozdzielczość, może zmienić coś w jakimś pliku konfiguracyjnym ??

System - Vista x64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zainstalowałem grę z Kolekcji Klasyki i mam problem z grafiką, otóż wszystko jest szaro-buro-czarne.
Mam Win XP, spełniam wymagania, a moja grafika to gf 9300 GE z najnowszymi sterownikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 13:13, Harrolfo napisał:

A w jakim momencie? Bo są takie momenty, w których taki filtr jest na3o?ony specjalnie

To nie jest filtr, grałem kiedyś w PoPa i wiem jak powinien wyglądać. Dołączam screeny:

20100319142521

20100319142545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy posiada ktoś tutaj trylogię Prince of Persia w wydaniu Premium Games (w czarnym pudle)? Ponoć można tam wybrać pomiędzy wersją oryginalną-angielską, a polską (gdzie podobno wersja polska istnieje w postaci patcha-nakładki), a interesuje mnie właśnie wyłącznie wersja angielska (bez dubbingu polskiego). Chciałbym się upewnić, czy rzeczywiście tak jest i czy wszystkie gry z wydania działają OK? To drugie pytanie w związku z tym, że posiadam już jedną grę w tym wydaniu i nie wszystko działa tam gites... Byłbym bardzo wdzięczny jakby ktoś mógł rozwiać moje wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam tą grę w tym wydaniu i wygląda to tak:
-Sand of Time - pełna polska wersja językowa
-Warrior Within - polskie napisy, dub angielski
-The Two Thron - pełna polska wersja językowa

Przeglądem bonusową płytę tylko pobieżnie ale nie widziałem tam patchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nie da rady grać w Sands of Time i Two Thrones w wersji angielskiej, ewentualnie tylko z napisami PL? Jak dla mnie to do dupy takie wydanie, albo kupię z eBAY czy coś, albo na PS2 gdzie mam nadzieję w Polsce można kupić normalne wydanie...

EDIT: na pewno takie posiadasz z tą okładką: http://agard.pl/galerie/p/prince-of-persia-trylogi_8162.jpg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 16:35, Azvar napisał:

I nie da rady grać w Sands of Time i Two Thrones w wersji angielskiej, ewentualnie tylko
z napisami PL? Jak dla mnie to do dupy takie wydanie, albo kupię z eBAY czy coś, albo
na PS2 gdzie mam nadzieję w Polsce można kupić normalne wydanie...

Przecież polski dubbing w 1 i 3 został wykonany bardzo dobrze, nie wiem o co te pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 18:33, Danio237 napisał:

Przecież polski dubbing w 1 i 3 został wykonany bardzo dobrze, nie wiem o co te pretensje.


A czy ja psiocze? Po prostu znam bardzo dobrze język angielski i wolę grać w wersję z oryginalnym podkładem dźwiękowym, bez dubbingu. Pełna polska wersja gry to dla mnie absolutna ostateczność. I bez zmodyfikowanego .exe, co prawdpodobnie uniemożliwi mi użycie moda do gry w trybie 16:10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować