Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince of Persia: Warrior Within

1782 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2010 o 20:47, Dexter_McAaron napisał:

Nie no, jasne. Pominąłem tę sytuację, gdy ktoś dobrowolnie chce ukatrupić Cesarzową,
bo - tak mi się przynajmniej zdaje - większość osób będzie jednak wolała spuścić łomot
demonowi, który nas prześladował od kilku lat i przez którego nie raz się mocno spociliśmy
w trakcie gry, niż zabijać troszkę zagubioną Kaileenę, o głosie i kształtach Monici Belluci
^^''

Ja tylko pamiętam, że miałem po prostu save i najpierw leciałem z jednym, a potem z drugim, bo wg mnie i Dahace i pani Bellucci należy się delikatne ''podziękowanie'' - pierwszemu za bieganie, bieganie i bieganie, a drugiej za oszukiwanie naszego księcia (nieładnie, nieładnie).
Ech, po takich wspominkach zaczynam żałować, że miałem okazję grać w potworka znanego jako Prince of Persia Z Zakończeniem Do Kupienia Jak Masz Konsolę ^^''

Dnia 17.08.2010 o 20:47, Dexter_McAaron napisał:

Uwierz mi, jak się z nią dobrze ugryźć da się odpalić. Nawet na widescreenie!

Z widescreenem to sobie już parę razy radę dawałem (ostatnio w W3, chociaż w sumei tam to jakieś problematycznie nie było), ale tu doszły problemy z wyświetlaniem grafiki, pewnie od sterów, ale trochę odechciało mi się kombinować... A teraz próbuję się przełamać co do Witcherka (który dawno temu mnie wkurzył za niesamowity hype i jakoś ogólnie średnio mi się w niego grało, teraz, przy okazji z patchami, jest trochę lepiej - hmmm...), potem mam w planie jeszcze pomęczyć GW, a zanim się z tym uporam to będzie trzeba się przygotowywać do maturki... a po niej wychodzi GW2 - może nie być miejsca żeby Księcia wcisnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 20:20, Dexter_McAaron napisał:

Niby też są nowe lokacje: klif, mistyczne jaskinie... Albo ołtarz ofiarny z innej perspektywy.
Ale fakt, podejrzewam że to kwestia gustu; mnie się taki koncept spodobał.

Ogólnie jest w porządku, ale raz czy dwa miałem taką myśl "znowu w tym samym miejscu jestem?! doh".

Dnia 17.08.2010 o 20:20, Dexter_McAaron napisał:

Jakby nie było, mamy też mniej zdrówka no i słabszy ekwipunek (choć "lightsaber" można
znaleźć tak czy siak, a jest to najpotężniejsza bron jeśli chodzi o dmg).

Ah tak, słyszałem o poukrywanym "wyjątkowym" orężu taki jak "lightsaber", ale żadnego nie znalazłem, ale też nie szukałem ... ciekawe gdzie te rzeczy twórcy poukrywali. W jednym miejscu tylko znalazłem przełącznik na ścianie, pod nim podłoga z ostrzami wysuwanymi, przebiegając po ścianie włączał się tylko na sekundę i nie mam pojęcia co otwiera... pewnie gdzieś jakieś przejście do takiej broni.

>Ale o tym to może pogadamy, jak przejdziesz

Dnia 17.08.2010 o 20:20, Dexter_McAaron napisał:

ostatnią część trylogii; tamten temat też śledzę, więc jakby co zapraszam do dyskusji
^^

Dziś popykałem jakąś godzinkę, jest całkiem miło, parę nowych ruchów akrobatycznych i rozwiązań w walce (stealth kill), ale poza tym to po staremu ... no i gra "mrocznym alter ego", jak na razie jestem wciąć w kanałach i tylko raz nim grałem. Teksty ma niezłe, podejście do życia też :P Powiedzmy.

>

Spoiler

I dlaczego akurat tym razem? Pomijając fakt, że tym

Dnia 17.08.2010 o 20:20, Dexter_McAaron napisał:

razem to MY kierowaliśmy jego krokami...


Tak, też to zauważyłem i się zastanawiałem: czemu niby tym razem się udało? :-)

Dnia 17.08.2010 o 20:20, Dexter_McAaron napisał:

O właściwościach napisane jest w instrukcji...

Miałem wersję z GOGa, zatem instrukcji nie miałem :-) Ale wyczytałem gdzieś w internecie.

Dnia 17.08.2010 o 20:20, Dexter_McAaron napisał:


Spoiler

A nie zauważyłeś, bo na samym filmiku tego nie ma


Ah, teraz sobie przypominam jak to było, rzeczywiście, zabrała mu broń, ale pozostawiła Medalion ... pamięć mi szwankuje ^^

Dnia 17.08.2010 o 20:20, Dexter_McAaron napisał:

Inną scenariuszową niespójnoscią jest także to, dlaczego, skoro w WW możemy korzystać
z jego mocy w takiej formie, Medalion nie dawał posiadaczowi żadnej mocy w SoT. Fani
sobie odpowiedzili, że to bliskość jego twórczyni dopiero uaktywniła magiczne moce Medalionu.

Też prawda, w końcu Farah w "jedynce" cofać czasu nie mogła :) Zwykłe niedopatrzenie, ale dobrze, że fani jakoś zdołali to sensownie wytłumaczyć. No powiedzmy, że taka wersja ujdzie :)

Dnia 17.08.2010 o 20:20, Dexter_McAaron napisał:

Życzymy powodzenia! Czas poznać siłę Ciemnej Strony Mocy ;>

Tak jak wspomniałem - pierwszy spotkanie mam za sobą :) Nonszalancka i ironiczna ta Ciemna Strona ;) I ciasteczek nie znalazłem tylko :<

Dnia 17.08.2010 o 20:20, Dexter_McAaron napisał:

Ogólnie ostatnio coś forum się spsuło. Na przykład podczas wczytywania obrazków szwankuje
polska czcionka w podpisach: w Twoim również zjadło "ł", gdy masz słowa "pogarda to przywilej
ludzi światłych i rozumnych" (z którymi też mógłbym się długo kłócić, ale to nie miejsce
ni czas ^^'')

Cóż poradzić. A tekst jeśli dobrze pamiętam jest z gry "Wiedźmin". Jak kiedyś grałem to mi się spodobał, nie miałem co walnąć do podpisu to dodałem... A w cytacie chodzi raczej tylko o to, że by okazywać pogardę i by nie wyglądało to niepoważnie/gówniarsko należy odznaczać się pewną inteligencją i światłością. Bo czy np "gardzący" policją dres nie wydaje się śmieszny? :) No i ... a dobra, nie róbmy offtopa, zresztą, to tylko taki cytat, nie wyraża jakoś bezpośrednio moich przekonań, dlatego nawet nie będę go zbytnio bronił. Ot brzmi trochę "badassowsko", że tak powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wowowo Outie jaki flood :P

w ogóle to chyba czas sobie sprawić PoP: Trilogy na PS2, bo wstyd przyznać, ale w trójkę do tej pory nie grałem. chociaż boję się, że w porównaniu z God of Warem Prince może już nie być tak MEGA jak kiedyś ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że w PoPa dawno nie grałem, chciałem sobie odświeżyć WW. No i wszystko pięknie, tylko że praktycznie cały czas mam slow-motion. O_o Mimo wyłączenia spowolnień czasu w opcjach nadal mam Matrixa. "Normalne" momenty zdarzają się bardzo rzadko. Jakby co, to w Piaskach Czasu mam to samo. WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 23:50, knopfler napisał:

http://www.gog.com/en/forum/prince_of_persia_the_sands_of_time/slow_motion_every_few_seconds
Tutaj poczytaj, może coś z tego pomoże.
Znalezione w 2 minuty, radzę czasem używać google.

Już byłem na tamtym forum wcześniej i nie pomogło. Nie pytałbym się, gdybym wcześniej nie googlował. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,
dopiero zacząłem grać w Prince of Persia: Dusza Wojownika ale mam już pierwszy problem :/ . Otóż po drugiej walce z kobietą bosem (ta z ostrzami) książę zmienił wygląd na jakiegoś potwora piaskowego. Przy tym traci również zdrowie. Można ten stan odmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 19:34, Los_Emilos napisał:

Witam serdecznie,


Poprzedni save, jeśli masz. Bug jest dość popularny, to powinno wystarczyć. Oczywiście jeśli masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 19:53, Adjatha napisał:

> Witam serdecznie,

Poprzedni save, jeśli masz. Bug jest dość popularny, to powinno wystarczyć. Oczywiście
jeśli masz ;)

A jeżeli nie mam? Mam na szczęście, tylko kilka minut ładnych stracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 20:14, Los_Emilos napisał:

A jeżeli nie mam?


To byłby prawdopodobnie spory problem :< grze pokopały się skrypty i daleko byś nie zaszedł - w pewnym momencie po prostu dalsza gra pewnie nie byłaby możliwa.

Na przyszłość nie nadpisywać save''ów, chyba jedyna rada jakiej mogę udzielić. ;) W przeszłości były tu już posty na ten temat i ponoć to nawet zmniejsza ryzyko, że coś się skopie. A jakby co, to będzie do czego wracać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki ciemny, co go widziałeś na przerywnikach?

To normalne. W tej formie książę traci zdrowie z upływem czasu. Musisz po prostu się spieszyć. Skoro ja to ogarnąłem mając... 13 lat (?) to ty tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 21:39, Sipso2008 napisał:

To normalne. W tej formie książę traci zdrowie z upływem czasu. Musisz po prostu się
spieszyć. Skoro ja to ogarnąłem mając... 13 lat (?) to ty tym bardziej.


Nie wiem czy zauważyłeś, ale jego problem polega na tym,

Spoiler

że skoro dopiero zaczął grę i pokonał drugi raz Shahdee (przynajmniej ja tak to rozumiem, druga walka z inną kobietą jest dość późno ;) ) to NIE powinien być sand wraithem

.: >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Nie pamiętam dokładnie, kiedy książę zakładał maskę, dawno w to nie grałem. Ale opis "piaskowej zjawy" kojarzy mi się tylko z tym momentem.


Chodzi o taką czarną postać z białą twarzą, niebieskimi oczyma i zwisającymi czarnymi pasami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 21:47, Sipso2008 napisał:

Chodzi o taką czarną postać z białą twarzą, niebieskimi oczyma i zwisającymi czarnymi
pasami?


Nie pierwszy i nie ostatni raz zapewne ktoś ma tego buga.

Spoiler

Grze chrzanią się najprawdopodobniej skrypty i potrafi w jakimś losowym miejscu przerobić księcia na wraitha. No i myślę, że gdyby zobaczył cały filmik o zjawie, to wiedziałby co się dzieje ;]


Przejrzyj sobie ten temat, nie raz o to pytania padały. ;) Błąd gry, to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za informacje :) . Gra jednak wykonana jest bardzo dobrze a i grafika dalej jest ładna (ładniejsza od nowszego Devil May Cry 3) a na padzie aż miło się wykonuje te ewolucje. Więc ten mały bug nie ma aż takiego znaczenia dla ogólnej oceny gry dla mnie :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z rozdzielczoscia w grze. Nie moge ustawic wyzszej niż 1024x768 a rozdzielczosc w moim laptopie to 1920x1080. Jakiś patch albo coś?
Aha... Windows 7 i GF GTX285M jesli to ma jakies znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem ze znalezieniem trzeciego upgrade , bo nie wiem jak zejść do ukrytych drzwi ,po ustawieniu kieratu na 180 stopni. Proszę o jakąś podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować